Nest Bank - jakie opinie? Ktoś z Was ma tam konto?

Strażak po godzinach

Topic author
Nesam
Posty: 5
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 05 lut 2017, 10:11
OSP (gm., woj.): Lublinie ślaskie
Status: Offline

Nest Bank - jakie opinie? Ktoś z Was ma tam konto?

Post autor: Nesam »

Koledzy, czy ktoś z Was zna ten bank? Zainteresował mnie bo mi przysłali reklamę darmowego konta bez warunków, że niby wszystko bez opłat, ale coś nie bardzo w to wierzę. Przy czym od dawna chcę zmienić rachunek.

Fate
Posty: 109
Rejestracja: czw 13 kwie 2017, 08:50
OSP (gm., woj.): Kraków małopolska
Status: Offline

Re: Nest Bank - jakie opinie? Ktoś z Was ma tam konto?

Post autor: Fate »

Nie miałem tam nigdy konta, jednak jestem przekonany co do tego, że właściwie każdy bank może zagwarantować całkiem interesujące warunki co do konta bankowego. Polecam Ci skorzystać ze strony http://direct.money.pl/kontaosobiste/, gdzie dokładnie porównać możesz oferty poszczególnych banków. Jest to świetne wyjście dla osób niezdecydowanych. ;)

jjusti18
Posty: 174
Rejestracja: pn 24 kwie 2017, 22:51
OSP (gm., woj.): Ośrodek Straży Pożarnej
Status: Offline

Re: Nest Bank - jakie opinie? Ktoś z Was ma tam konto?

Post autor: jjusti18 »

Niestety nie mam na razie konta. Sama teraz przymierzam się do jego założenia, ale trafiłam ostatnio na interesujący serwis w jakim banku pierwsze konto i planuje się z nim zapoznać. Ten portal umożliwia naprawdę wiele możliwości, ponieważ można jeszcze dokonać porównania ofert i zaczerpnąć opinii innych. Jak dla mnie są to naprawdę pomocne opcje z których warto skorzystać.

maniak
Posty: 215
Rejestracja: ndz 28 maja 2017, 14:34
OSP (gm., woj.): płońsk, mazowieckie
Status: Offline

Re: Nest Bank - jakie opinie? Ktoś z Was ma tam konto?

Post autor: maniak »

Nigdy nie miałem do czynienia z tym bankiem, bo tak się złożyło że jestem w raiffeisen. Darmowe prowadzenie konta, darmowe bankomaty, dostęp do bankowości mobilnej a konto oprocentowane. Mnie to odpowiada i nie myślę o zmianach.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat