Wypłata pieniędzy z konta OSP na obchody dnia strażaka

Wszelkie sprawy dotyczące Straży Pożarnych od strony prawnej.

Topic author
pavlo553
Posty: 2
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 26 kwie 2017, 21:53
Status: Offline

Wypłata pieniędzy z konta OSP na obchody dnia strażaka

Post autor: pavlo553 »

Witam serdecznie . Kochani druhowie jak wiemy święto strażaka już niebawem i z tej okazji nasza Osp chce przeznaczyć skromne 400 zł na organizacje tego święta, lecz nie wiemy jak wypłacic te 400 zł z naszego konta bankowego zgodnie z prawem? (pieniądze gromadzimy z wynajmu pomieszczeń dla sklepu) faktury i rachunku na niektóre usługi i artykuły nie dostaniemy. Myśleliśmy żeby zarząd podjął uchwałę o wypłacie tych pieniędzy i przeznaczeniu ich na to święto, ale czy tak można??
Proszę Was koledzy doradźcie nam w jaki sposób to załatwić.
Pozdrawiam

kovaaq
Posty: 4
Rejestracja: czw 27 kwie 2017, 12:05
Status: Offline

Re: Wypłata pieniędzy z konta OSP na obchody dnia strażaka

Post autor: kovaaq »

Nie wydaje mi się, żeby można było dokonać tego w taki sposób o jakim mówisz. Nie możesz zapytać np. radnego swojego miasta czy jakoś urząd może pomóc?

Topic author
pavlo553
Posty: 2
Rejestracja: śr 26 kwie 2017, 21:53
Status: Offline

Re: Wypłata pieniędzy z konta OSP na obchody dnia strażaka

Post autor: pavlo553 »

Moze to i dziwne ,ale to wlasnie radny nasz tak nam doradzil zeby tak zrobic, myslelismy tez zeby napisac umowe o dzieło z osobą obsługująca(osoba prywatna) i moze bardziej by to lepiej wyglądalo niz uchwala. No niestety mamy pieniadze ale nie mozemy ich swobodnie wydawac :(
Awatar użytkownika

fireman90
Posty: 638
Rejestracja: sob 03 cze 2006, 10:58
Lokalizacja: śląskie
Status: Offline

Re: Wypłata pieniędzy z konta OSP na obchody dnia strażaka

Post autor: fireman90 »

Jeśli nie posiadacie środków w kasie "podręcznej", sugerowałbym pobrać z konta kwotę którą chcecie wydać (czekiem) a po uroczystości, komisyjnie napisać protokół-rozliczenie kosztów imprezy (dla Skarbnika), dołączyć ew. paragony za zakupione produkty i tyle.
Jajakobyły

TOMLOVE4IK
Posty: 5
Rejestracja: śr 16 lut 2022, 13:43
Status: Offline

Re: Wypłata pieniędzy z konta OSP na obchody dnia strażaka

Post autor: TOMLOVE4IK »

Nie jestem mocny w kwestiach prawnych i nie do końca rozumiałem, co się stało, ale mając dostęp do konta, wypłaciłem pieniądze przez https://laskasyna.com/darmowe-gry-hazardowe/. trochę dziwne, ale skuteczne
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat