Szkolenie BHP

Wszelkie sprawy dotyczące Straży Pożarnych od strony prawnej.

krzysztofjarzyna
Posty: 13
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 23 cze 2016, 13:02
Status: Offline

Re: Szkolenie BHP

Post autor: krzysztofjarzyna »

Jeśli chodzi o szkolenia BHP to polecam zapoznać się z tym artykułem - znajdziesz tam wiele ciekawych informacji na temat dlaczego szkolenia BHP są potrzebne.

PawelGrad
Posty: 18
Rejestracja: czw 19 lis 2015, 07:25
Status: Offline

Re: Szkolenie BHP

Post autor: PawelGrad »

Szkolenia bhp to wielka odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale przede wszystkim za współpracowników.

kamillo
Posty: 12
Rejestracja: wt 22 lip 2014, 11:05
Status: Offline

Re: Szkolenie BHP

Post autor: kamillo »

To prawda, ja do kursu, szkolenia z BHP przymierzam się od jakiegoś czasu. Interesują mnie takie szkolenia, dość szerokie tematycznie. Już parę razy się przymierzałem do podobnych kursów, ale zawsze coś było nie tak, albo cos mi do końca nie psaowało. Wreszcie jednak trafiłem na szkolenie "skrojone" na miarę moich potrzeb, to jest jednak ważna kwestia, żeby przymierzać się ko kursu biorąc pod uwagę wszystkie nasze oczekiwania, żeby się później nie zniechęcić czy coś.

nadmorskaoaza
Posty: 3
Rejestracja: czw 13 paź 2016, 10:54
Status: Offline

Re: Szkolenie BHP

Post autor: nadmorskaoaza »

Najlepiej znaleść jakąs sprawdzoną i polecaną firma która takie szkolenia robi, bo szkolenia bhp to ogromna odpowiewdzialność

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Szkolenie BHP

Post autor: Mufinka »

GD Partners jest taką profesjonalną firmą szkoleniową, która ma bardzo duże doświadczenie w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. O szkoleniach okresowych bhp przeczytacie na gdbhp.pl/szkolenia-outsourcingowe/. Koniecznie zapoznajcie się z ich ofertą. A na koniec dodam, że działają na terenie Warszawy, Wrocławia, Katowic, Krakowa i Opola.

lasior
Posty: 279
Rejestracja: pn 04 kwie 2016, 18:02
OSP (gm., woj.): ochotnicza straż pożarna chojnice
Status: Offline

Re: Szkolenie BHP

Post autor: lasior »

Szkolenia BHP są szalenie ważne i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Szwagier pracuje kilkanaście lat w branży automotive i kilka już razy mi opowiadał co odstawiają pracownicy (zero jakiegokolwiek bezpieczeństwa pracy), o wypadkach, bo miejsce pracy było niezabezpieczone, a sam pracownik, to za przeproszeniem idiota nie zachowujący w ogóle bezpieczeństwa i przy okazji narażający innych pracowników na wypadek. U nas szkolenia przeprowadza firma "szkolenia BHP - bezpiecznie w pracy Katarzyna Kwiatkowska". Szkolenia są prowadzone fajnie, nie są nudne i można się wiele dowiedzieć.

Dorota123
Posty: 6
Rejestracja: sob 17 gru 2016, 18:17
Kontakt:
Status: Offline

Re: Szkolenie BHP

Post autor: Dorota123 »

A czy ktoś zna firmę robiaca szkolenia BHP ale zorientowane na prace wysokościowe (zabezpieczające) na budowach czy remontach?
Zapraszam na nasze szkolenia integracyjne i systemy ocen – najlepsze i komfortowe hotele na Mazurach

DzielnyW.
Posty: 51
Rejestracja: śr 16 lis 2016, 14:11
Status: Offline

Re: Szkolenie BHP

Post autor: DzielnyW. »

Dorota123 pisze:A czy ktoś zna firmę robiaca szkolenia BHP ale zorientowane na prace wysokościowe (zabezpieczające) na budowach czy remontach?
Wiem,że http://www.worldvideo.pl zajmuje się produkcją filmów bhp więc można do nich sobie zadzwonić i dopytać. Robili taki film moim znajomym ale dokładnie nie wiem co i jak. Zapamiętałem firmę, bo wykonanie filmu mi się bardzo podobało.

Daniel321
Posty: 2
Rejestracja: sob 18 lut 2017, 20:24
OSP (gm., woj.): Zabór, lubuskie
Status: Offline

Re: Szkolenie BHP

Post autor: Daniel321 »

Moim zdaniem najlepsza w tym jest firma, która zna się na rzeczy i ma doświadczenie. Ja już dawno taką znalazłem: http://bhp-online.com i polecam wszystkim.
Dostępne 24 godziny na dobę znaki ewakuacyjne w sklepie z artykułami BHP i PPOŻ.

Adrian29
Posty: 258
Rejestracja: sob 25 kwie 2015, 20:34
OSP (gm., woj.): Wrocław Wrocław
Status: Offline

Re: Szkolenie BHP

Post autor: Adrian29 »

Jak dla mnie tego rodzaju szkolenia BHP, jak chociażby te dostępne w Rzeszowie, ofercie http://www.safeprobhp.pl/ są niezwykle ważne. Przy czym w tym przypadku można liczyć także na szeroko rozumiane doradztwo w zakresie bezpieczeństwa, a także ocenę ryzyka w miejscu pracy. Jak więc widzimy, oferta firmy jest naprawdę bogata.

roman441
Posty: 5
Rejestracja: czw 20 kwie 2017, 07:24
OSP (gm., woj.): ochotnicza straż pożarna
Status: Offline

Re: Szkolenie BHP

Post autor: roman441 »

a ile to kosztuje obecnie

andrzejewskim
Posty: 2
Rejestracja: pt 12 maja 2017, 15:10
Kontakt:
Status: Offline

Re: Szkolenie BHP

Post autor: andrzejewskim »

ja byłem z kolei we wrocławiu u malon group. Szkolenia bhp naprawdę poprowadzili fachowcy i praktycy - bez lania wody czy zbędnych teoretycznych wywodów.

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Szkolenie BHP

Post autor: mazurek »

Szkolenia bhp to podstawa i trzeba je przeprowadzać, taki jest obowiązek, ale przy okazji na pewno dobrze jest się zdać na dobrą firmę, która się tym zajmie. Warto pomyśleć o zleceniu szkolenia bhp zewnętrznej firmie http://tekstodajnia.pl/zalety-outsourcingu-bhp/, a takie rozwiązanie ma mimo wszystko całkiem dużo zalet, dlatego wiele firm się na to decyduje. Jedną z nich na pewno jest oszczędność pieniędzy.
Awatar użytkownika

kwas
Posty: 380
Rejestracja: wt 13 cze 2006, 19:52
Lokalizacja: dolnośląskie
Status: Offline

Re: Szkolenie BHP

Post autor: kwas »

A ja myślałem, że to forum OSP. A to się okazuje być tablica ogłoszeń z reklamami firm. A administrator pewnie na wakacjach

vega195
Posty: 83
Rejestracja: czw 17 lis 2016, 09:43
Status: Offline

Re: Szkolenie BHP

Post autor: vega195 »

Szkolenie bhp i ppoż jest niezbędne w większości firm, zwłaszcza budowlanych, zakładach produkcyjnych i przemysłowych, nie tylko ze względu na bezpieczeństwo, ale i przepisy. Takie szkolenia organizują m.in. w SEKA, mają w tym spore doświadczenie, także warto ich sprawdzić, tu https://www.seka.pl/oferta/uslugi-bhp-i-ppoz/ jest więcej o tych szkoleniach.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat