Warto korzystać z pomocy prawnika?

Strażak po godzinach

karaiby
Posty: 253
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 14 lip 2016, 10:07
Status: Offline

Re: Warto korzystać z pomocy prawnika?

Post autor: karaiby »

W przypadku firm, współpraca z dobrym prawnikiem jest nieoceniona. W końcu nikt samodzielnie nie poradzi sobie ze wszystkimi kruczkami prawnymi. Osobiście mam namiar na katowicką kancelarię SZIP (sprawdźcie w Internecie). Zajmują się m.in. prawem gospodarczym, pracy, umów, własności intelektualnej, fuzji i przekształceń, ochrony środowiska i wielu innych i zapewnią kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw. W razie potrzeby polecam się skontaktować bezpośrednio.

kovaaq
Posty: 4
Rejestracja: czw 27 kwie 2017, 12:05
Status: Offline

Re: Warto korzystać z pomocy prawnika?

Post autor: kovaaq »

Zgadzam się. Jeżeli prowadzisz firmę to dobrze jest mieć za plecami dobrego prawnika. To samo tyczy się spraw prawnych o których w ogóle nie mamy pojęcia lepiej brnąć w to z prawnikiem niż samemu i wdepnąć na minę!

ritaka
Posty: 164
Rejestracja: ndz 10 kwie 2016, 16:36
Status: Offline

Re: Warto korzystać z pomocy prawnika?

Post autor: ritaka »

Pewnie, że warto bo przecież osoby które nie znają się na prawie nie wiedzą co im się należy, a co nie. Ogólnie dzięki pomocy np takich http://zaufanyprawnik.pl/jak-wyczyscic-swoj-bik kancelarii można na prawdę wiele zdziałać. Więc nie ma co się zastanawiać nad tym :)

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Warto korzystać z pomocy prawnika?

Post autor: 3zuch »

Problem nas przerósł to o pomoc zwracamy sie do prawnika. Tak było i tak bedzie.

byjka7
Posty: 364
Rejestracja: pn 23 sty 2017, 21:35
OSP (gm., woj.): Gmina Mysłowice Śląsk
Status: Offline

Re: Warto korzystać z pomocy prawnika?

Post autor: byjka7 »

Tak jak najbardziej warto sami nie jesteśmy w stanie sobie niekiedy pomóc. Warto udać się do Zaufany Prawnik jeśli jesteście z Rzeszowa i okolic to nie ma nikogo innego. Moja siostra się z nimi broniła na rozwodzie, szybko sprawnie i bez bólu. Takie rozprawy powinny mieć miejsce.

mazurek
Posty: 1025
Rejestracja: śr 01 lip 2015, 14:14
Status: Offline

Re: Warto korzystać z pomocy prawnika?

Post autor: mazurek »

Jeżeli jest taka potrzeba to tak, ale z pewnością nie będzie to tanie

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Warto korzystać z pomocy prawnika?

Post autor: marcy »

Jeśli jest taka konieczność to wręcz trzeba skorzystać z jego pomocy.

Mufinka
Posty: 966
Rejestracja: śr 11 lut 2015, 09:21
Status: Offline

Re: Warto korzystać z pomocy prawnika?

Post autor: Mufinka »

Też pomoc rady prawnego nie jest aż tak kosztowna. Więc myślę, że czasami warto z niej skorzystać.

aplecja
Posty: 4
Rejestracja: pt 02 cze 2017, 20:35
Status: Offline

Re: Warto korzystać z pomocy prawnika?

Post autor: aplecja »

oczywiście, prawnicy to bardzo niedoceniona pomoc, nie wiecie nawet w ilu sytuacjach prawo stoi po waszej stronie a to właśnie może pokazać wam tylko prawnik

ZyXowy
Posty: 4
Rejestracja: sob 03 cze 2017, 22:21
Status: Offline

Re: Warto korzystać z pomocy prawnika?

Post autor: ZyXowy »

jeśli mamy jakiś problem kwestii prawnej to oczywiście, że warto, a nawet jest to wskazane.

Magdula88
Posty: 23
Rejestracja: sob 29 kwie 2017, 01:46
OSP (gm., woj.): goczałkowice-zdrój, śląskie
Status: Offline

Re: Warto korzystać z pomocy prawnika?

Post autor: Magdula88 »

Najlepiej nie korzystać i spróbować się dogadać, chodzenie po sądach to nic przyjemnego i najczęściej jest tak, że obie strony tracą. Ale jak sie nie da to co zrobić? W moim przypadku tak było, druga strona nie była wgl dogodowa więc wkroczyć musiała kancelaria dąbrowa górnicza i na szczęście jakoś wszystko dobrze się ułożyło.
Awatar użytkownika

Paczek4
Posty: 4
Rejestracja: śr 19 lip 2017, 19:40
Status: Offline

Re: Warto korzystać z pomocy prawnika?

Post autor: Paczek4 »

Ja bym w tej kwestii popytał znajomych :) Moim zdaniem to będzie naprawdę dość dobre źródło informacji :)
ył poetą. A jego ostatnie słowa to "Udaję się na poszukiwanie Wielkiego Być Może". Dlatego wyjeżdżam. Żebym nie musiał czekać z poszukiwaniem Wielkiego Być Może do śmierci.

Wandka
Posty: 1058
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Warto korzystać z pomocy prawnika?

Post autor: Wandka »

To oczywiście zależy od sprawy, ale w zdecydowanej większości przypadków - jak najbardziej warto. Czasami o naszym sukcesie decyduje właśnie dobry adwokat. W Białymstoku na przykład działa bardzo dużo naprawdę dobrych kancelarii prawniczych, więc bez problemu znajdziemy tam pomoc prawną, która naprawdę czasami może nam uratować życie i sporo nerwów.

darek95
Posty: 50
Rejestracja: sob 26 gru 2015, 23:45
Status: Offline

Re: Warto korzystać z pomocy prawnika?

Post autor: darek95 »

Nie wiem, nie znam się na kancelariach. Wiem jednak, że dzięki http://ceidgbazafirmy.pl/ istnieje możliwość stworzenia bazy firm z każdej branży. Szczegóły na ten temat znajdują się na stronie internetowej. Gdyby pojawiły się jakieś pytania to na stronie internetowej jest adres e-mail do kontaktu.

misia
Posty: 284
Rejestracja: wt 14 mar 2017, 10:57
Status: Offline

Re: Warto korzystać z pomocy prawnika?

Post autor: misia »

Na pewno warto, w dzisiejszych czasach to normalka, nikt nie jest alfa i omega. Ja zastanawiam się ostatnio nad kancelarią Wojas Pawlak, szykuje mi się rozwód z mężem i będę potrzebowała kogoś sprawdzonego w boju rozwodów.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat