Jaki hosting wybrać?

Strażak po godzinach
Awatar użytkownika

zdzieszka18
Posty: 6
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 07 cze 2017, 20:52
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:
Status: Offline

Re: Jaki hosting wybrać?

Post autor: zdzieszka18 »

Polecam hosting firmy kei mają dobre promocje.

nosleep
Posty: 585
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Re: Jaki hosting wybrać?

Post autor: nosleep »

Dobra oferte ma teraz firma Statnet - mozna ja obejrzec (oferte, nie firme:>) na stronie http://www.statnet.pl/
Realny uptime maja 99,989% - wiec naprawde konkretnie. Daja prawa roota, wiec 'bawic sie' mozna. A pobawic sie mozna testujac ich oferte - zakladajac konto darmowe przez 10 dni. Jak sie spodoba - to zawsze mozna przedluzyc, jesli nie - to papa. Sprobowac i sprawdzic mozna - nic to nie kosztuje.

ignacyy91
Posty: 55
Rejestracja: pn 28 wrz 2015, 13:34
Kontakt:
Status: Offline

Re: Jaki hosting wybrać?

Post autor: ignacyy91 »

Najważniejsze, aby hosting był niezawodny - stabilność usług to podstawa. ważna jest też wydajność. Nie łatwo jednak ocenić hosting po parametrach, dlatego najlepiej przetestować go przed zakupem, sprawdzić jak działa. Zacznijcie od tego cal.pl/hosting - działa bez problemów, ma sporą pojemność i transfer.

rogerson
Posty: 87
Rejestracja: czw 11 maja 2017, 08:32
OSP (gm., woj.): Częstochowa, Śląskie
Status: Offline

Re: Jaki hosting wybrać?

Post autor: rogerson »

To prawda - na dokładnie to samo od lat zwracam uwagę. Ogólnie Hekko działa nam od dawna niezawodnie i nie mamy żadnych problemów. Nasze doświadczenia wyłącznie pozytywne. Najlepiej wrzucić sobie na konto kilka serwisów i na tej podstawie ocenić jakość działania. To zresztą całkowita normalka.

emik
Posty: 19
Rejestracja: sob 13 maja 2017, 12:52
Status: Offline

Re: Jaki hosting wybrać?

Post autor: emik »

Ale i tak nie ma sensu stawianie na inne tematy niż Firehost. Mała kasa, dobry pakiet, usługa raczej niezawodna.
Nasze doświadczenia pozytywne, ale to niech każdy sobie dopasowuje temat pod siebie.

rogerson
Posty: 87
Rejestracja: czw 11 maja 2017, 08:32
OSP (gm., woj.): Częstochowa, Śląskie
Status: Offline

Re: Jaki hosting wybrać?

Post autor: rogerson »

Nie widzę choć jednego argumentu, który pokazywałby, że ten hosting daje coś więcej niż Hekko.
Możesz mi podać te argumenty? Bo ja piszę o firmie, a w sumie marce, która działa na rynku od lat.
I cały czas jest niezawodna. A o czym ty dokładnie piszesz?

wawi
Posty: 6
Rejestracja: śr 05 lip 2017, 22:07
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:
Status: Offline

Re: Jaki hosting wybrać?

Post autor: wawi »

Statnet, kei dobry stosunek ceny do jakości. Przeciętny do granic możliwości.

oswaldo
Posty: 3
Rejestracja: pt 07 lip 2017, 11:09
OSP (gm., woj.): Kraków, małopolskie
Status: Offline

Re: Jaki hosting wybrać?

Post autor: oswaldo »

pablo80 pisze:Proponuję kierować się opiniami klientów. Taka metoda zawsze doprowadza do sukcesu.
Oj wcale tak nie jest. Bo jedna osoba ma małą rozbudowaną stronę i w jej przypadku sprawdzi się najtańszy hosting, a ktoś inny musi wybrać najlepiej VPS. więc absolutnie się z tym nie zgadzam i wręcz odradzam sugerowanie się opiniami :p najlepszą metodą na sprawdzenie czy dany hosting jest odpowiedni jest jego przetestowanie. szczególnie że niektóre firmy oferują go za darmo, więc tak naprawdę nic nie tracimy, a po prostu wiemy co bierzmy. z tego co się orientuje darmowy test dwu tygodniowy jest na domeny.pl (jeszcze nie testowałem, ale zamierzam) i gdzieś jeszcze na jakiejś jednej stronie widziałem, ale nie pamiętam gdzie :p więc bierzcie się do roboty i testujcie! ;)

jamjestendy
Posty: 3
Rejestracja: pt 24 mar 2017, 23:04
Kontakt:
Status: Offline

Re: Jaki hosting wybrać?

Post autor: jamjestendy »

Korzystam z hekko już dłuższy czas i śmiało mogę polecić ;)

emik
Posty: 19
Rejestracja: sob 13 maja 2017, 12:52
Status: Offline

Re: Jaki hosting wybrać?

Post autor: emik »

Konto w Firehost. Powinno to działać w porządku. Odpalisz nawet kilka stronek na jednym koncie. Nasze doświadczenia zdecydowanie pozytywne, serwer działa niezawodnie. Trzymamy u nich jednocześnie wiele serwisów i tak powinno być. Support jest ok, ale to sprawdźcie sami.

hannaa89
Posty: 28
Rejestracja: wt 07 lip 2015, 13:10
Kontakt:
Status: Offline

Re: Jaki hosting wybrać?

Post autor: hannaa89 »

Jeśli szukacie hostingu pod firmową stronkę, to powinien wystarczyć prosty, tani hosting współdzielony, taki za maks. kilkanaście zł miesięcznie. Dość dobre mają na cal.pl/hosting - mają przyzwoite parametry, działają stabilnie,l ogólnie ma można im nic zarzucić, nie kosztują też wiele.

rogerson
Posty: 87
Rejestracja: czw 11 maja 2017, 08:32
OSP (gm., woj.): Częstochowa, Śląskie
Status: Offline

Re: Jaki hosting wybrać?

Post autor: rogerson »

Ja również dalej w niezawodnym Hekko.
Jest ok, stabilnie, tak jak to powinno wyglądać. Moje doświadczenia pozytywne.
Ale oczywiście to wszystko dobiera się pod swoje serwisy, pod dane obciążenie, a z tym różnie bywa.

emik
Posty: 19
Rejestracja: sob 13 maja 2017, 12:52
Status: Offline

Re: Jaki hosting wybrać?

Post autor: emik »

Firehost działa w porządku, niezawodnie, mała kasa, a dobre konto z opcją wyboru panelu zarządzania.
Jestem na tym hostingu od dawna, całość działa stabilnie i niezawodnie. Ale to kwestia dopasowania pod wasze oczekiwania.
Na jednym koncie na spokojnie postawicie wiele serwisów.

rogerson
Posty: 87
Rejestracja: czw 11 maja 2017, 08:32
OSP (gm., woj.): Częstochowa, Śląskie
Status: Offline

Re: Jaki hosting wybrać?

Post autor: rogerson »

Ok, wszystko fajnie, ale w czym on przewyższa Hekko?
Jeśli zmieniać hosting to wyłącznie na taki, który będzie zapewniał niezawodność i lepsze parametry w danej cenie.
A czy ten będzie? Sory, ale jakoś średnio chce mi się w to wierzyć.

maciejj862
Posty: 73
Rejestracja: sob 28 maja 2016, 11:42
Status: Offline

Re: Jaki hosting wybrać?

Post autor: maciejj862 »

Hosting, nawet pod bloga, czy niewielką stronę przede wszystkim musi być niezawodny, dlatego w grę wchodzi jedynie płatny i to tylko po wcześniejszym sprawdzeniu - większość firm hostingowych daje taką możliwość. Zerknijcie na hosting od www.cal.pl - powinien się nadać, działa bez zarzutu, a parametry ma porządne.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat