nowa strona

Organizowane uroczystości i wydarzenia o charakterze pożarniczym lub dla strażaków. W tym dziale możecie pochwalić się również stronami swoich jednostek.

Kreator publikacji
XCerber
OSP (gm., woj.): Pinczyn, Zblewo, Pomorskie
Status: Offline

nowa strona

Postautor: XCerber » ndz 10 gru 2017, 14:18

witam, zapraszam wszystkich na www.pinczyn.osp.org.pl jak wam sie podoba nowa szata graficzna witryny?

natkawal76

Re: nowa strona

Postautor: natkawal76 » pn 11 gru 2017, 09:29

Coraz więcej osób poszukuje agencji, która wykona dla na lub naszej firmy stronę internetową. Jednak którą wybrać przecież jest ich tak wiele na rynku. Na pewno należy zacząć od portfolio danej firmy i obejrzeć realizacje. Jeśli nam się spodobają możemy śmiało poprosić o wycenę strony dla nas. Jednak jest wiele aspektów które przemawiają za wyborem dobrej agencji. Przede wszystkim dyspozycyjność i podejście do klienta. Wyczerpująca rozmowa i wyjaśnienie wszystkiego potencjalnemu klientowi to bardzo istotna sprawa. Ja osobiście wybrałam agencje która oferuje tanie strony internetowe warszawa i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Na samym początku pogadał realizacje i niektóre mi się spodobały. Kolejną rzeczą była wyjaśnieni mi za co płace i kiedy, cena zaoferowana przez firmę była również bardzo atrakcyjna. Wykonali dla mnie stronę i zaczęły się kolejne rozmowy o reklamie w sieci.

studenciak
OSP (gm., woj.): Łaskowiec, Łódzkie

Postautor: studenciak » pn 05 lut 2018, 14:21

W sumie to nic dziwnego. Prowadzenie biznesu w dzisiejszych czasach bez posiadania wlasnej strony internetowej jest troche slaba strategia. Wiele osob nie wyobraza sobie nawet jak duzo klientow mozna przyciagnac do siebie maja dobrze zrobiony serwis oraz przy okazji wypozycjonowany. We wlasnym zakresie bez wiekszego doswiadczenia jednak nie bralbym sie za ta wazna tematyke gdyz mozna narobic niepotrzebnie problemow, zaoszczedzajac niewiele. Warto tez zwrocic uwage na hosting jaki mamy zamiar wybrac. Dajmy na to gdy mam wiekszosc klientow z kraju to sila rzeczy musimy skorzystac z firmy oferujacej hosting na miejscu. Przy glebszej analizie tematu i przejrzeniu wiekszej ilosci ofert mozemy nawet za darmo znalezc domene .. cos takiego widzialem ostatnio tutaj https://www.nazwa.pl/domeny/ . Taka kombinacja bedzie najbardziej skuteczna, wiecie nikt nie ma zamiaru czekac az strona sie bedzie wczytywac pol minuty tylko z niej zrezygnuje .. a to dosc zla informacja dla nas gdyz tracimy potencjalnego klienta. W jakich pieniadzach waszym zdaniem warto sie na to decydowac? (mowa o rocznym utrzymaniu strony)

karaiby

Postautor: karaiby » śr 09 maja 2018, 12:25

Teraz strony internetowe firm mają byc przede wszystkim nowoczesne i czytelne. Kiedyś pamiętam, że były to podstawowe wizytówki, dziś to zaawansowane projekty, z rozbudowanymi funkcjonalnościami, podstronami, złożonymi grafikami etc. Komu mogę zlecić wykonanie takiej strony? Mam namiar do agencji https://www.premiumdigital.pl/ , a znajomy mówił mi, że nie tylko stworzą projekt firmowej strony www ale też zwiększą ilość odwiedzin na niej i dobiorą inne narzędzia do jej promocji w sieci. Kogo Wy mi polecicie?

Wróć do „Zaproszenia”