Filtry do wody

Kreator publikacji
fugazi
Status: Offline

Filtry do wody

Postautor: fugazi » ndz 25 mar 2018, 22:48

Serwus,

Jeżeli poszukujecie firmy, która oferuje bardzo dobre filtry do wody ekspres automatyczny w domu również się go domaga, to myślę że warto zerknąć na marven! Bardzo dobra firma!

merc

Re: Filtry do wody

Postautor: merc » pt 06 kwie 2018, 10:31

Dostęp do czystej zdrowej wody jest bardzo ważny i jeśli nie masz takiej wody w zasięgu ręki to każdy sposób dobry żeby ją zdobyć. Tu https://www.darnatury.pl/blog/article/wlasciwosci-wody-fakty-ktorych-nie-wiesz-o-wodzie możesz poczytać jak ważną rolę gra woda w organizmie, okazuje się że jej odpowiednia ilość ma wpływ na samopoczucie i ogólnie zdrowie całego organizmu

maniak
OSP (gm., woj.): płońsk, mazowieckie

Postautor: maniak » śr 11 kwie 2018, 10:17

Nie używam ani filtrów ani nie kupuję wody bo mam dobrą warszawską kranówkę która po modernizacji MPWiK jest naprawdę smaczna i czysta, na poziomie innych europejskich miast a na pewno z tego co wiem jest jedną z najlepszych kranówek w Polsce

Wandka
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie

Postautor: Wandka » śr 13 cze 2018, 11:29

Ja jednak nie odważyłabym się pić kranówki... Zawsze przed wypiciem filtruję wodę w dzbanku filtrującym. Słyszałam opinie, że to się nie opłaca, bo filtry są drogie, ale absolutnie się z tym nie zgadzam. Przeczytajcie sobie artykuł na stronie http://strefafiltrow.pl/blog/oryginalne-czy-zamienniki-wklady-brita-maxtra - jak widać zamienniki takich filtrów są równie skuteczne, co ich oryginalne odpowiedniki, więc wcale nie trzeba przepłacać ;)

Wróć do „Przydatne linki”