Znaleziono 233 wyniki

autor: cerber
pt 11 paź 2019, 14:28
Forum: Hyde Park
Temat: zakupy w sieci
Odpowiedzi: 193
Odsłony: 40723

Re: zakupy w sieci

Ja uwielbiam kupować w sieci. Problemem jest czasem odzyskiwanie vat od zakupów zagranicznych. Czy też macie często z tym problem?
autor: cerber
pt 11 paź 2019, 13:47
Forum: Hyde Park
Temat: Pomysł na biznes
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 1687

Re: Pomysł na biznes

Stróżowanie? Wiele firm potrzebuje stróżów. W większości przypadków są to emeryci, którzy chcą dorobić do emerytury. Jakiś czas temu znajomy wpadł na pomysł, że portiernia stróżówka będzie dobrym pomysłem na zarobek. Znalazł firmę, która potrzebowała dozorowania, postawił taką stróżówkę, tam również...
autor: cerber
pt 11 paź 2019, 12:27
Forum: Hyde Park
Temat: Instalacje ppoż
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 55

Instalacje ppoż

Ostatnio oglądałem prezentację odnośnie nowoczesnych instalacji ppoż. Każdy z jej elementów miał swoją rolę, przy czym cały system był zaprojektowany w taki sposób, by działać jak najwydajniej. Bardzo spodobały mi się nowoczesne zbiorniki przeciwpożarowe , które są zbawieniem w przypadku odcięcia wo...
autor: cerber
czw 10 paź 2019, 14:34
Forum: Hyde Park
Temat: Kraty pomostowe
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 52

Kraty pomostowe

Temat dosyć wąski, ale może ktoś zamawia kraty pomostowe, albo zna kogoś, kto siedzi w zamówieniach? Potrzebujemy niewielkiej ilości takich krat, głównie do eksperymentów, dlatego też zależy nam na jak najniższej cenie.
autor: cerber
czw 10 paź 2019, 13:20
Forum: Hyde Park
Temat: Parking przy lotnisku
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 115

Re: Parking przy lotnisku

Jeżeli ktoś nie wie, to ostatnio powstał nowy parking lotnisko Katowice. Nie jest jakoś mega wielki, jednakże obsługa tam jest bardzo miła i pomocna.
autor: cerber
czw 10 paź 2019, 12:01
Forum: Hyde Park
Temat: Moskitiery
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 51

Moskitiery

Jakiś czas temu wpadły mi w oko moskitiery Warszawa . Nie ukrywam, że w sezonie letnim byłyby zbawienne, ze względu na fakt, jakie ilości różnego rodzaju owadów próbują się dostać do domu. Z racji tego, iż taras znajduje się między drzewami, ilość znajdujących się tam owadów jest naprawdę imponująca...
autor: cerber
czw 10 paź 2019, 10:59
Forum: Hyde Park
Temat: Detektyw
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 47

Detektyw

A pytanie takie trochę nietypowe - czy ktoś wybierał do pomocy biuro detektywistyczne ? Chodzi o drobne kradzieże i akty wandalizmu, które występują regularnie, powodując niemałe zamieszanie. Jest podejrzenie, że robi to ktoś z naszego otoczenia, dlatego chcemy wszystko zrobić bardzo dyskretnie. Jak...
autor: cerber
wt 08 paź 2019, 09:43
Forum: Hyde Park
Temat: Drukarki etykiet
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 44

Drukarki etykiet

Zaczynam drążyć taki temat jak drukarki etykiet. Mój brat potrzebuje takowej do firmy, ale nie ma niestety czasu się za nią rozejrzeć, bo ma sporo innych rzeczy na głowie. Jaki wiec model moglibyście polecić? Który się u Was dobrze sprawdza?
autor: cerber
wt 08 paź 2019, 08:20
Forum: Hyde Park
Temat: Przewierty pod drogami
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 45

Przewierty pod drogami

Pytanie o przewierty pod drogami, dokładniej rzecz biorąc przewierty horyzontalne . Mają być u nas takowe wykonywane, by podłączyć instalacje do części osiedla. Niestety, ale obecnie funkcjonujące instalacje naziemne są podatne na zniszczenia przez huliganów i warunki pogodowe. Czytałem trochę na te...
autor: cerber
pt 04 paź 2019, 13:10
Forum: Hyde Park
Temat: orginalny prezent pod choinkę
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 1722

Re: orginalny prezent pod choinkę

Mój znajomy już kupił sobie sam prezent. Wybrał etui reklamowe na laptopa, bo często się pokazuje ze swoim sprzętem publicznie, a takie fajne etui przyciąga wzrok i go wyróżnia.
autor: cerber
pt 04 paź 2019, 10:57
Forum: Hyde Park
Temat: Namioty handlowe
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 56

Namioty handlowe

Jeżeli chodzi o handlowe namioty wynajem wydaje się być najrozsądniejszą opcją. Zwłaszcza w okresie świąt i wakacji, gdzie handel okresowy szczególnie intensywnie jest prowadzony.
autor: cerber
pt 04 paź 2019, 08:28
Forum: Hyde Park
Temat: Flagi
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 62

Flagi

Ostatnio tak się zacząłem zastanawiać, czy to nie czas na nowe flagi. Obecne, zarówno te państwowe jak i gminne, wyglądają już na mocno "zmęczone", a nie wypada, by na różnych uroczystościach flagi wyglądały nieestetycznie.
autor: cerber
czw 03 paź 2019, 13:59
Forum: Hyde Park
Temat: Transport ponadgabarytowy
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 52

Transport ponadgabarytowy

Czy ktoś z Was wie może, wedle jakich zasad organizuje się transport ponadgabarytowy? Niedługo będzie trzeba przewieźć domek holenderski, a to już jest ponad ogólnymi wymiarami. Muszę jednak doczytać, jak taki transport zorganizować, bo to będzie na mojej głowie.
autor: cerber
czw 03 paź 2019, 12:50
Forum: Hyde Park
Temat: podróże i trudności z nimi związane
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 2862

Re: podróże i trudności z nimi związane

A nie ma to jak zaliczyć awarię auta w obcym kraju. U nas tak się trafiło ostatnio na terenie Niemiec. Okazało się, że przyczyną było padnięcie ECU. Obcy kraj, brak znajomości realiów i jak tu dobrze znaleźć potrzebną część? Dostaliśmy namiary na https://ecutronics.de/ - firmę, która sprzedaje i nap...
autor: cerber
czw 03 paź 2019, 12:00
Forum: Hyde Park
Temat: Sztuczne rzęsy
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 81

Sztuczne rzęsy

Jakiś czas temu moja siostra zainwestowała w sztuczne rzęsy, bo jej naturalne rzęsy wypadły wskutek choroby. No i trzeba przyznać, że takie sztuczne wyglądają bardzo naturalnie. To prawda, że takie rzęsy naprawdę starczają na długo?