Znaleziono 60 wyników

autor: Fate
pt 19 lip 2019, 11:13
Forum: Hyde Park
Temat: Meble sklep
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 752

Re: Meble sklep

Meble przecież na ogół są raczej ładne. Trudno, by ktoś chciał kupować z własnej woli coś brzydkiego ;). Producenci mebli nawet w przypadku takich elementów wyposażenia jak komoda, czy zwykła szafa, zwracają bardzo dużą uwagę na walory estetyczne, ale też funkcjonalność i ogólną jakość.

;)
autor: Fate
pn 03 cze 2019, 09:27
Forum: Hyde Park
Temat: Budowa domu
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 561

Re: Budowa domu

Najważniejsze jest, by odpowiednio przygotować działkę, przed rozpoczęciem budowy. Bardzo pomocny okazać się mogą maszyny budowlane na wynajem, ponieważ bez ciężkiego sprzętu czasami trudno jest się obejść.
autor: Fate
czw 23 maja 2019, 11:07
Forum: Hyde Park
Temat: Własny biznes
Odpowiedzi: 21
Odsłony: 502

Re: Własny biznes

W przypadku bardzo wielu różnych firm trzeba pamiętać o odpowiednim wyposażeniu. Ja kupowałem niedawno paletopojemniki, bo wydają się całkiem dobrym i uniwersalnym sposobem na przechowywanie różnych materiałów przedmiotów. ;)
autor: Fate
czw 23 maja 2019, 07:21
Forum: Hyde Park
Temat: Leczenie dyskopatii
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 1817

Re: Leczenie dyskopatii

Zawsze w przypadku takich problemów najlepiej udać się do jakiegoś sprawdzonego ortopedy, by ten dokładnie zbadał problem. Czasami wystarczy przeprowadzenie odpowiedniej rehabilitacji, choć zdarza się też, że nie obejdzie się bez zabiegu. W razie czego polecam Wam odwiedzić stronę http://www.adrians...
autor: Fate
śr 15 maja 2019, 14:27
Forum: Hyde Park
Temat: czytacie blogi
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 364

Re: czytacie blogi

Ja czytam, ale w zasadzie tylko takie, które rzeczywiście mnie interesują i które są dobrym źródłem wiedzy. Mogę Ci polecić bloga https://motoakcja.wordpress.com/, na którym znajduje się wiele ciekawych rzeczy dotyczących motoryzacji. ;)
autor: Fate
śr 15 maja 2019, 12:51
Forum: Przydatne linki
Temat: Hurtownia motoryzacyjna
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 8812

Re: Hurtownia motoryzacyjna

Jeśli tematyka motoryzacji Was interesuje, to myślę, że spodoba Wam się przede wszystkim blog https://wydechowo.wordpress.com/. Sam czasami lubię poczytać jakieś ciekawe artykuły na temat samochodów i nie tylko. ;)
autor: Fate
wt 14 maja 2019, 11:23
Forum: Hyde Park
Temat: Przegląd samochodu po zimie
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 335

Re: Przegląd samochodu po zimie

Po zimie wypadałoby naprawdę dokładnie obejrzeć poszczególne części samochodu, by spisywał się on na drodze jak najlepiej. Jeżeli jakieś części wymagały będą wymiany, to możecie sprzedać je, wykorzystując do tego skup katalizatorów. Katalizatory są jednymi z najdroższych części.
autor: Fate
pt 10 maja 2019, 08:27
Forum: Przydatne linki
Temat: Dobry mechanik
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 8288

Re: Dobry mechanik

Wszystko zależy od tego, o jakie dokładnie części chodzi. Ja sam korzystałem z wielu różnych warsztatów i jeśli chodzi o jakość przeprowadzanych napraw, to różnie bywało. Bardzo zadowolony byłem jednak z warsztatu http://amserwis.pl/ , w którym swego czasu regenerowałem turbinę. Śmiga świetnie do dz...
autor: Fate
czw 09 maja 2019, 12:29
Forum: Hyde Park
Temat: Pomysł na biznes
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 1459

Re: Pomysł na biznes

W przypadku prowadzenia własnej firmy spotkać się można z wieloma trudnościami, więc już na początku wypadałoby zainteresować się współpracą z kimś, kto w razie czego oferowałby pomoc. Jeśli prowadzi ktoś działalność na większą skalę, to międzynarodowa windykacja należności może okazać się doskonały...
autor: Fate
czw 09 maja 2019, 12:21
Forum: Hyde Park
Temat: Meble i dodatki
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 1132

Re: Meble i dodatki

Czasami warto jest postawić na meble na wymiar, bo zdecydowanie lepiej się prezentują i zazwyczaj są wytrzymalsze. Takie meble oferuje m.in. firma Jopp Design Kraków, która brała udział przy projektowaniu i produkcji mebli, które posiadam. ;)
autor: Fate
czw 09 maja 2019, 12:15
Forum: Hyde Park
Temat: biuro wirtualne?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 7440

Re: biuro wirtualne?

Według mnie w przypadku różnego rodzaju biur doskonale sprawdzą się przede wszystkim różnego rodzaju udogodnienia, które zaoferować może firma SuperVoIP (https://www.supervoip.pl). Jeśli nawiąże ktoś współpracę ze sprawdzonymi firmami, to zdecydowanie sprawniej rozwinie firmę. ;)
autor: Fate
czw 09 maja 2019, 12:10
Forum: Hyde Park
Temat: Restauracja w Warszawie
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 1406

Re: Restauracja w Warszawie

Jeśli ma ktoś na nieco więcej czasu na dalszy wyjazd, to polecam wybrać się w okolice jury Krakowsko-Częstochowskiej. W Zawierciu znajduje się Zajazd Jurajski, w którym spokojnie zatrzymać się można nawet na kilka dni. Byłem tam kilka razy i polecam. ;)
autor: Fate
pt 26 kwie 2019, 12:28
Forum: Przydatne linki
Temat: Własny magazyn
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 5202

Re: Własny magazyn

Sam nieco interesuje się tego rodzaju tematami i nie ukrywam, że całkiem sporo informacji zdobyłem przede wszystkim dzięki stronie https://technologyproduct.wordpress.com/. Takie blogi specjalistyczne bywają naprawdę bardzo przydatne. ;)
autor: Fate
śr 24 kwie 2019, 11:20
Forum: Hyde Park
Temat: Spalinowe wózki na magazyn
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 1723

Re: Spalinowe wózki na magazyn

Tak naprawdę nie ma obowiązku posiadania jakiegokolwiek sprzętu, choć nie da się ukryć, że taki sprzęt po prostu ułatwia wykonywanie różnych obowiązków. Polecam taśmy transportujące modułowe i różnego rodzaju przenośniki, bo bez nich naprawdę trudno jest się obyć.
autor: Fate
wt 16 kwie 2019, 13:29
Forum: Hyde Park
Temat: Rolety czy witraż?
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 2590

Re: Rolety czy witraż?

Jeśli nie może się ktoś zdecydować, to zawsze postawić może choćby na plisy Wrocław, bo również świetnie się prezentują i są dostępne w atrakcyjnych cenach. Dziś jeśli chodzi o dekoracje okienne, to wybór jest naprawdę bardzo duży. ;)