Terminal GSM Robotec

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.

Topic author
dzidzi998
Posty: 172
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 11 lis 2008, 11:30
Status: Offline

Re: Terminal GSM Robotec

Post autor: dzidzi998 »

Nie obraź się, ale jesteś straszny leń. Na tym forum są wszystkie wersje instrukcji tego terminala i wystarczy tylko trochę sie wysilić i czasu poświęci i znajdziesz.

Sylwek
Posty: 684
Rejestracja: czw 14 kwie 2005, 08:26
Kontakt:
Status: Offline

Re: Terminal GSM Robotec

Post autor: Sylwek »

Kabel macie? Kompa z portem RS albo jakiś dobry, działający konwerter USB - RS?
Wyślij mi do siebie maila na PW to prześlę Ci to co mam do termila Roboteca.

Dolot
Posty: 8
Rejestracja: pt 05 lut 2016, 22:03
Status: Offline

Re: Terminal GSM Robotec

Post autor: Dolot »

Sylwek pisze:Kabel macie? Kompa z portem RS albo jakiś dobry, działający konwerter USB - RS?
Wyślij mi do siebie maila na PW to prześlę Ci to co mam do termila Roboteca.
Terminal podłączam do laptopa zwykłym kablem od drukarki. Windows wykrywa go jednak jako nieznane urządzenie i prosi o zainstalowanie oprogramowania. Wysłałem Ci mojego maila na PW :) Dzięki z góry za zainteresowanie :D
dzidzi998 pisze:Nie obraź się, ale jesteś straszny leń. Na tym forum są wszystkie wersje instrukcji tego terminala i wystarczy tylko trochę sie wysilić i czasu poświęci i znajdziesz.
Chyba trochę źle mnie zrozumiałeś. Mam wszystkie instrukcje do terminala, a potrzebuje jedynie programu. Przeszukałem chyba wszystkie tematy dotyczące tych terminali i owszem są tam instrukcje, ale nie ma nigdzie programu :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat