Samochód do KSRG

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.

Topic author
DowódcaSekcji
Posty: 14
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 15 kwie 2015, 11:55
Status: Offline

Samochód do KSRG

Post autor: DowódcaSekcji »

Witam, piszę z prośbą o pomoc Waszą Druhowie. Moja jednostka ma ambicje, sprzęt oraz ludzi aby wejść do KSRG. Posiadamy jeden znaczący problem. Nie posiadamy wozu typowo gaśniczego (GBA,GCBA) i tu się rodzi moje pytanie. Skąd można pozyskać samochód gaśniczy. Dużo osób, z którymi mam kontakt mówi, że samochód można pozyskać z wojska, ale.. trzeba być w KSRG. Na nowy też nie mamy co liczyć bo tak samo trzeba być w KSRG, aby dostać dotacje itd. Na zakup z własnych środków mamy małe szanse, a na pomoc z Gminy nie mamy co liczyć bo ciągle jest odpowiedz, że nie ma pieniędzy.
I tu błędne koło się zamyka. Nie ma samochodu nie ma KSRG, a do KSRG bez samochodu nie da rady i nie ma możliwości pozyskania od jakieś WSP lub PSP.

Druhowie może byliście w podobnej sytuacji i macie jakąś poradę dla nas.

Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc.

mateo691
Posty: 116
Rejestracja: wt 17 lut 2015, 17:16
OSP (gm., woj.): powiat:......, woj. Lubuskie
Status: Offline

Re: Samochód do KSRG

Post autor: mateo691 »

DowódcaSekcji pisze:Witam, piszę z prośbą o pomoc Waszą Druhowie. Moja jednostka ma ambicje, sprzęt oraz ludzi aby wejść do KSRG. Posiadamy jeden znaczący problem. Nie posiadamy wozu typowo gaśniczego (GBA,GCBA) i tu się rodzi moje pytanie. Skąd można pozyskać samochód gaśniczy. Dużo osób, z którymi mam kontakt mówi, że samochód można pozyskać z wojska, ale.. trzeba być w KSRG. Na nowy też nie mamy co liczyć bo tak samo trzeba być w KSRG, aby dostać dotacje itd. Na zakup z własnych środków mamy małe szanse, a na pomoc z Gminy nie mamy co liczyć bo ciągle jest odpowiedz, że nie ma pieniędzy.
I tu błędne koło się zamyka. Nie ma samochodu nie ma KSRG, a do KSRG bez samochodu nie da rady i nie ma możliwości pozyskania od jakieś WSP lub PSP.

Druhowie może byliście w podobnej sytuacji i macie jakąś poradę dla nas.

Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc.
Aby pozyskać auto nie trzeba być w KSRG, aktualnie też staramy się pozyskać auto z PSP.
Polecam też udać się do lasów państwowych :)

star
Posty: 88
Rejestracja: ndz 19 lut 2012, 11:28
Status: Offline

Re: Samochód do KSRG

Post autor: star »

przyjdzie czas że to was będą namawiać żebyście dołączyli do ksrg..i samochód się znajdzie...połowa jednostek w ksrg to fikcia..wkoncu i władze się przekonają że tak jest...
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat