Alarmowanie.pl jak u was?

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.

Topic author
maniek1203
Posty: 41
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 01 mar 2013, 16:53
Status: Offline

Alarmowanie.pl jak u was?

Post autor: maniek1203 »

Witam! Od kilku lat korzystamy z usług firmy alarmowanie.pl od jakiegoś czasu mamy problem z tym że nie zawsze dzwoni gdy jest alarm, jak jest u was? z usług jakiego operatora korzystacie w DSP?
Awatar użytkownika

kamil237
Posty: 472
Rejestracja: pn 06 lip 2009, 21:30
Status: Offline

Re: Alarmowanie.pl jak u was?

Post autor: kamil237 »

U nas od dłuższego czasu ( w tym roku i chyba dłużej) nie było żadnego problemu. Alarmy idą szybko i sprawnie. Przy DSP mamy kartę play.
Może u was problem leży właśnie po stronie waszego sprzętu w remizie, może nie zawsze idą wywołania od was do systemu alarmowania.pl?
Można to u nich sprawdzić, wszystko mają zapisane.
Syrena wyje a ja jeszcze tutaj?!

Sylwek
Posty: 684
Rejestracja: czw 14 kwie 2005, 08:26
Kontakt:
Status: Offline

Re: Alarmowanie.pl jak u was?

Post autor: Sylwek »

Cześć,
przez już kilka lat różnie bywało ale ostatnio działa bez problemu. Ostatnie problemy były spowodowane brakiem zasięgu operatora. Kontroluję to bo na 2 miejscu w terminalu jest mój numer, czyli widzę, że z terminala nie dostaję.
W razie problemu można poprosić sprawdzenie logów alarmowania jak kolega wcześniej napisał.

katpio123
Posty: 33
Rejestracja: wt 27 cze 2017, 20:01
Status: Offline

Re: Alarmowanie.pl jak u was?

Post autor: katpio123 »

Ja nie mam jako tako alarmu ale zastanawiam się nad zainstalowaniem w okół budynku takie kamery https://zabezpieczeniapoznan.pl/ bo wydaję mi się, że to może być dobry straszak na złodziei a nawet jak podkusi ich wejść to zawsze zostaną nagrania i będzie wiadomo kto to zrobił i może uda się łatwiej namierzyć złodzieja. Ale oczywiście wolała bym, żeby nigdy się taka sytuacja nie wydarzyła :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat