Prosze o pomoc ;( pomozcie

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.

Topic author
teterklol18
Posty: 7
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 15 maja 2009, 19:26
Status: Offline

Prosze o pomoc ;( pomozcie

Post autor: teterklol18 »

Jestem opiekunem MDP w jednostce typu M (czyli na wyposażeniu mamy tylko motopompę). W jednostce po ostatnim zebraniu zarządu ustalono ze kupujemy wóz gaśniczy najlepiej lekki ustalenia zaakceptowano ale nic z tym nie robią ostatnio się wkurzyłem i poszedłem do komendanta wygarnąłem mu to co myślę i stwierdził ze skoro jestem taki mądry to mam mu dać listę numerów tel z używanymi wozami w dobrym stanie i za niska cenę a on podzwoni się popyta i MOŻE załatwi kasę chociaż z tego co słyszałem na kasę ze składek nie mamy co liczyć i teraz proszę Was druhowie o pomoc. Doradźcie mi jak można pozyskać fundusze na zakup auta nie licząc na kasę ze strony jednostki gminnej i jeśli możecie podajcie jakies oferty sprzedaży samochodu lekkiego gaśniczego może być bez wyposażenia. Z góry za pomoc dziekuje.

elwis
Posty: 7
Rejestracja: czw 05 mar 2009, 19:53
Status: Offline

Re: Prosze o pomoc ;( pomozcie

Post autor: elwis »

poszukaj dobrze na forum ten temat był juz kilka razy poruszany
i pisanie po kolei wszystkiego od poczatku staje sie nudne
forum az kipi od postów w temacie którego szukasz pzdr

lukaszkwiat
Posty: 78
Rejestracja: pt 19 lis 2004, 20:29
Lokalizacja: OSP CHARZYKOWY
Kontakt:
Status: Offline

Re: Prosze o pomoc ;( pomozcie

Post autor: lukaszkwiat »

Spróbuj napisać do Komendy Wojewódzkiej Policji z twojego regionu może mają jakieś auta do przekazania z "demobilu".
Co prawda nie są to rewelacyjne stany tych pojazdów ale może coś się znajdzie
pozdrawiam
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat