Wymiary jelcza 422 z zabudową 010R

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.

Topic author
arusloczek
Posty: 27
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 14 mar 2010, 13:37
OSP (gm., woj.): osp Ł. Ś Śląskie
Status: Offline

Wymiary jelcza 422 z zabudową 010R

Post autor: arusloczek »

Witam druhowie poszukuję wymiarów jelcza 422 4x2 010R nie mylić z jelczem 442 4x4. Byłbym wdzięczny jeżeli ktoś posiada takiego w jednostce i mógłby zmierzyć jego wysokość ponieważ pojawiała się szansa na pozyskanie takiego samochodu a nasza brama garażowa ma tylko 3.50m wysokości i boimy się ze nie wejdzie. Wymiary z wujka google mnie nie interesują ponieważ są one rozbieżne chodzi mi o konkretny wymiar zrobiony przez posiadacza takiego cacka. Pozdrawiam i liczę na jakąkolwiek pomoc.
Awatar użytkownika

marcinas7majster
Posty: 79
Rejestracja: wt 19 sty 2010, 15:00
OSP (gm., woj.): OSP BANIE - woj.Zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: Wymiary jelcza 422 z zabudową 010R

Post autor: marcinas7majster »

My niestety nie mamy takiego cacka ale jeśli macie możliwość pozyskać takie auto, to jaki jest problem, żeby pojechać i zmierzyć ten samochód. Wiem, że u mnie w jednostce był kiedyś ten sam problem, że jakiś samochód by się nie zmieścił i dostała go inna jednostka. Pozdrawiam :)

Topic author
arusloczek
Posty: 27
Rejestracja: ndz 14 mar 2010, 13:37
OSP (gm., woj.): osp Ł. Ś Śląskie
Status: Offline

Re: Wymiary jelcza 422 z zabudową 010R

Post autor: arusloczek »

Autko nie jest w naszej komendzie ogólnie dowiedzieliśmy się z nieoficjalnego źródła, że będzie wymiana tego GCBA na jakiś nowy wiec wiesz na razie nie chcemy głowy suszyć ani komendantowi PSP ani sami nie chcemy się nakręcać bo świadomość że mozesz dostać auto a nie wejdzie Ci ono do garażu jest gorsze niż brak perspektyw na wymianę auta. Dlatego jeżeli będziemy mieli wymiary wchodzimy jak sie to mówi do akcji w celu pozyskania owego cacka. pozdrawiam.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat