Szyny do wusuwanych półek - gdzie kupic

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.

Topic author
marek-jeziorski
Posty: 32
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 21 wrz 2006, 11:41
Lokalizacja: Zabrodzie
Status: Offline

Szyny do wusuwanych półek - gdzie kupic

Post autor: marek-jeziorski »

Witam!!!
Przybieramy się do uzbrojenia naszego Forda Transita w trochę sprzętu do działań na terenach powodziowych.
Będziemy montować na nim 4 pompy, silnik do łodzi, odcinki i takie tam rzeczy,
ale do sedna potrzebuje informacji czy macie jakieś kontakty gdzie kupić same szyny do wysuwanych półek takie jak w samochodach z BOCAR-u lub od Stolarczyka
Oczywiście dzwoniłem do nich o namiar do producenta ale oni mogą tylko odsprzedać z marżą oczywiście a to mnie nie interesuje
Chcemy sami zrobić co najmniej 6 wysuwanych półek pod pompy i silnik do łodzi oczywiście jak najtańszym kosztem.
Jeśli ktoś ma jakieś namiary na firmę z takimi szynami czy jak to się profesjonalnie to byłbym bardzo wdzięczny
lub
jeśli ktoś robił coś takiego domowym sposobem (ceownik + łożyska itd.) to proszę o fotki lub jakiś szkic jak to wygląda jak to zrobić skąd wziąć odpowiednia rączkę do otwierania jak zrobić blokadę po wsunięciu i wsunięciu.
Po prostu chcemy zrobić jak najbardziej profesjonalne wysuwane półki pod ciężkie pompy (KTH 80, WT 40X) ale jak najtańszym kosztem
Z góry dziękuje za informację.
Foty, szkice cenne rady proszę na forum lub ozpzabrodzie@wp.pl
MJ

FFWPIETRAS
Posty: 54
Rejestracja: ndz 18 maja 2008, 23:52
Lokalizacja: MYSŁOWICE - JANÓW
Status: Offline

Re: Szyny do wusuwanych półek - gdzie kupic

Post autor: FFWPIETRAS »


ospstrzekęcino
Posty: 50
Rejestracja: ndz 12 lut 2012, 22:00
OSP (gm., woj.): Świeszyno, Zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: Szyny do wusuwanych półek - gdzie kupic

Post autor: ospstrzekęcino »

odświeżam temat - może ktoś ma jakiś namiar na takie półki ? Potrzebuje zamontować Niagarę dość wysoko i chciałbym to pod kątem na wysuwanej półce zrobić !

dzidzi998
Posty: 172
Rejestracja: wt 11 lis 2008, 11:30
Status: Offline

Re: Szyny do wusuwanych półek - gdzie kupic

Post autor: dzidzi998 »

Spróbuj kolego w firmie Motodemont, tam nie tak dawno widziałem bardzo konkretne i wytrzymałe prowadnice do takich półek a jeśli masz jakieś chody wśród laweciarzy co sprowadzają z Niemiec auta to za 100 euro na Ebay.de widziałem starego mercka strażackiego i miał tam nafaszerowane takich szuflad multu.

ospstrzekęcino
Posty: 50
Rejestracja: ndz 12 lut 2012, 22:00
OSP (gm., woj.): Świeszyno, Zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: Szyny do wusuwanych półek - gdzie kupic

Post autor: ospstrzekęcino »

dziękuję za pomoc

Bonk
Posty: 145
Rejestracja: śr 11 lis 2009, 16:30
OSP (gm., woj.): Łódź - Sikawa (woj. łódzkie)
Kontakt:
Status: Offline

Re: Szyny do wusuwanych półek - gdzie kupic

Post autor: Bonk »

Firma Jadar z Otwocka - robią pod wymiar ;)
Obrazek

Ochotnicza Straż Pożarna Łódź - Sikawa
https://www.facebook.com/Ochotnicza-Str ... 705960626/
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat