Nowy lekki samochód -potrzebna opinia

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.

sslawek77
Posty: 446
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 17 maja 2010, 20:06
Lokalizacja: z OSP
Kontakt:
Status: Offline

Re: Nowy lekki samochód -potrzebna opinia

Post autor: sslawek77 »

w środę był u nas przedstawiciel BIBMOT z mielca, zaproponował wg mnie fajne auto, renault master na nowej aluminiowej zabudowie kontenerowej, ponoć redukcja wagi w stosunku do blachy nierdzewnej jest około 400kg, mamy dopiero dostać wyliczenia, zabudowa o długości 2900mm. Tylko cena wyjsciowa za gołe auto na bliźnaku i napędzie tylnym ( wyciągarka, radiostacja, 2 półki wysuwane i 2 stałe) około 136 tyś. Więc brakuje nam z 15 tyś na to co na początek gotowego auta byśmy chcieli. Dudek chyba wychodzi korzystniej cenowo, tylko jakie maxymalne długości zabudowy wychodzą od niego ?? i ile można obciążyć gołego PEUGOTA ??

acer
Posty: 17
Rejestracja: ndz 03 lut 2013, 17:43
Status: Offline

Re: Nowy lekki samochód -potrzebna opinia

Post autor: acer »

Renault Master z BIBMOT-u jest na bliżniaku z tył takie auto prawdopodobnie wam zaproponował - także to super rozwiazanie takie auto można znacznie obciązyc napewno wejdzie wiecej sprzętu jak w peugeot od Dudka - kontener u Dudtka jest mniejszy i mniej go obciążysz

marcin murlowski
Posty: 52
Rejestracja: śr 21 gru 2005, 13:22
Status: Offline

Re: Nowy lekki samochód -potrzebna opinia

Post autor: marcin murlowski »

Zapytajcie o ofertę w firmę Germaz z Wrocławia, moim zdaniem robią bardzo ciekawe zabudowy, oto link:
http://www.czerwonesamochody.com/detail ... ode=search
Jest to wprawdzie SLRwys, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobić coś podobnego jako SLRt. Nasza jednostka będzie również kupować w tym roku samochód lekki ze zbiornikiem 1000 L podłączonym do Tohatsu - po zebraniu wszystkich ofert na podwozia okazuje się iż IVECO Daily 70c17 ma DMC 6700 kg ma cenę (ok. 110 000 zł netto w zależności od wyposażenia) taką samą jak Ford Transit z DMC 4600 kg. Jak by nie było prawie 2000 kg więcej ładowności!
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat