Selektywne powiadamianie od firmy Robotec.

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.
Awatar użytkownika

Topic author
maxwid
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 30 paź 2012, 17:52
OSP (gm., woj.): Starokrzepice,gm. Krzepice,woj.ślaśkie
Status: Offline

Selektywne powiadamianie od firmy Robotec.

Post autor: maxwid »

Witam Serdecznie.

Otóż w naszej jednostce jest zainstalowany system powiadamiania sms'owego od ww firmy (Robotec).
I niestety mam ostatnio z nim kłopoty, gdyż jakiekolwiek próby zmiany listy numerów spełzają na niczym. Tak jak i przez program terminala jak i przez bezpośrednie wprowadzanie. Nie wiem czy posiadam przestarzałą wersje programu, może ktoś posiada nowszą i może mi ją udostępnić, bo przy obecnej każdy z komputerów niestety odmawia posłuszeństwa. Co do bezpośredniego wprowadzania jest to zbyt denerwujące ( b. duża ilość nr ). ,gdyż klawiatura nie działa jak powinna.Niestety kontakt z ów firmą sprowadza się do wysłania jednego i takiego samego programu, który cały czas nie działa.
Może ktoś już miał taki przypadek i zna jakieś dobre rozwiązania. Chyba że ktoś zna jakąś firmę z woj. śląskiego która podjęła by się serwisu ów urządzenia.

Edit: Dorzucam zdjęcie(sory za jakość)

Obrazek
Pozdrawiam
Marek Widera
ospstarokrzepice.pl
ospstarokrzepice@interia.pl
Obrazek

dzidzi998
Posty: 172
Rejestracja: wt 11 lis 2008, 11:30
Status: Offline

Re: Selektywne powiadamianie od firmy Robotec.

Post autor: dzidzi998 »

Mam takie samo urządzenie i kilka instrukcji do tego. Jak masz chęci to pisz na maila pawelstraz@tlen.pl
Tam się dogadamy i pomogę bo też z tym miałem kłopoty
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat