Latarki WOLF

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.

Topic author
robsonjrg2
Posty: 36
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 24 maja 2012, 21:50
OSP (gm., woj.): Garwolin, Mazowieckie
Status: Offline

Latarki WOLF

Post autor: robsonjrg2 »

Witam. Chciałbym poznać opinię na temat latarek WOLF - bateryjnych. Jak się sprawują,jak świecą, ile czasu. Z racji na niską cenę jestem zainteresowany ich kupnem dlatego chciałbym zobaczyć wasze opinie na ich temat. Pozdrawiam.

fire45
Posty: 268
Rejestracja: pt 16 gru 2011, 16:43
Status: Offline

Re: Latarki WOLF

Post autor: fire45 »

Ile sztuk takiego sprzętu Cię interesuje? Jaki masz budżet?

Topic author
robsonjrg2
Posty: 36
Rejestracja: czw 24 maja 2012, 21:50
OSP (gm., woj.): Garwolin, Mazowieckie
Status: Offline

Re: Latarki WOLF

Post autor: robsonjrg2 »

Jedna sztuka mnie interesuje i budżet mam akurat na taką latarkę. Lecz zależy mi na opiniach o niej.

slawek.998
Posty: 516
Rejestracja: ndz 31 gru 2006, 11:16
Status: Offline

Re: Latarki WOLF

Post autor: slawek.998 »


Topic author
robsonjrg2
Posty: 36
Rejestracja: czw 24 maja 2012, 21:50
OSP (gm., woj.): Garwolin, Mazowieckie
Status: Offline

Re: Latarki WOLF

Post autor: robsonjrg2 »

Opinie? Jedno zdanie że latarki WOLF to porażka, które nic mi nie mówi. Chciałbym usłyszeć trochę więcej szczegółów. Dlaczego porażka, co jest w nich takiego słabego. Ile w praktyce świecą na komplecie baterii. Jak są wytrzymałe itp.

slawek.998
Posty: 516
Rejestracja: ndz 31 gru 2006, 11:16
Status: Offline

Re: Latarki WOLF

Post autor: slawek.998 »

robsonjrg2 pisze:Opinie? Jedno zdanie że latarki WOLF to porażka, które nic mi nie mówi. Chciałbym usłyszeć trochę więcej szczegółów. Dlaczego porażka, co jest w nich takiego słabego. Ile w praktyce świecą na komplecie baterii. Jak są wytrzymałe itp.
Jeżeli piszą że Wolf to porażka i nic ci to nie mówi to pozostaje ci zakupić taką latarke i przekonać się samemu że są do niczego.Porównywałem Wolfa bateryjną z Streamlight z diodą C4 też bateryjną , różnica jest taka jak między małym fiatem a mercedesem.

Topic author
robsonjrg2
Posty: 36
Rejestracja: czw 24 maja 2012, 21:50
OSP (gm., woj.): Garwolin, Mazowieckie
Status: Offline

Re: Latarki WOLF

Post autor: robsonjrg2 »

O taką odpowiedź mi chodziło. Porównać tą latarkę do innej - właśnie o to. Dzięki. Więc wiem żeby nawet sobie nią głowy nie zawracać.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat