Przedni napęd STAR 244

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.

DAREK 244
Posty: 2
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 29 wrz 2013, 11:06
OSP (gm., woj.): OSP LIŚNIK DUŻY,GM.GOŚCIERADÓW,WOJ.LUBELSKIE
Status: Offline

Re: Przedni napęd STAR 244

Post autor: DAREK 244 »

Karol 1118 to może być tylko jedno w tym kole pośrednim zabrakło zębów,tak jest w naszym jak go rozebrałem to na tym kole nie było już zębów i zostało mi tylko załączanie na desce.W mojej okolicy to kółko jest niedostępne chyba że na złomie z całym reduktorem.

karol1118
Posty: 501
Rejestracja: pn 26 gru 2011, 18:10
Status: Offline

Re: Przedni napęd STAR 244

Post autor: karol1118 »

Akurat nam to nie przeszkadza bo samochód rzadko jest używany poza tym zawsze można ręką dołączyć tak więc nie będziemy tego naprawiać..
Piękniejszy od ciszy jest tylko dźwięk syreny

v-ce marcin
Posty: 80
Rejestracja: pt 28 paź 2011, 23:07
OSP (gm., woj.): krzemienica, czarna, podkarpackie
Status: Offline

Re: Przedni napęd STAR 244

Post autor: v-ce marcin »

v-ce marcin pisze:Witam.
Wczoraj podczas wyjazdu do pożaru naszym starem 244 zauważyłem, że po wyłączeniu przedniego napędu nie zgasła lampka kontrolna (pierwsza z prawej w dolnym rzędzie), mimo że było słychać jak pneumatyka zadziałała.
Co może być przyczyną?
Pomoże ktoś?
Awatar użytkownika

fireman90
Posty: 638
Rejestracja: sob 03 cze 2006, 10:58
Lokalizacja: śląskie
Status: Offline

Re: Przedni napęd STAR 244

Post autor: fireman90 »

v-ce marcin pisze:podczas wyjazdu do pożaru naszym starem 244 zauważyłem, że po wyłączeniu przedniego napędu nie zgasła lampka kontrolna (pierwsza z prawej w dolnym rzędzie), mimo że było słychać jak pneumatyka zadziałała.

Te typy często tak mają. Przy takim zdarzeniu należy włożyć bieg wsteczny i nieco ruszyć w tył. W naszym zawsze to pomaga.
Jajakobyły
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat