naprawa/renowacja rozdzielacza kulowego

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.

Topic author
radwan
Posty: 4
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 28 cze 2013, 07:46
OSP (gm., woj.): wąsice gm.wołczyn woj.opolskie
Status: Offline

naprawa/renowacja rozdzielacza kulowego

Post autor: radwan »

witam,moze ktos z was pomoze mi w znalezieniu uszczelek do rozdzielacza kulowego,chodzi glownie o te na kulach.Z jakiego powinny byc materialu wykonane bo kupilismy jeden nowy rozdzielacz i tam są jakby z jakiegos twardego silikonu.Ale rozebralem stary rozdzielacz i tam znowy byly plastikowe.Szukalem po sklepach pozarniczych ale nigdzie nie mozna tego dostac.prosze o pomoc gdzie to mozna kupic ewentualnie z czego zrobic/dopasowac.
Awatar użytkownika

fireman90
Posty: 638
Rejestracja: sob 03 cze 2006, 10:58
Lokalizacja: śląskie
Status: Offline

Re: naprawa/renowacja rozdzielacza kulowego

Post autor: fireman90 »

Jajakobyły

Bonk
Posty: 145
Rejestracja: śr 11 lis 2009, 16:30
OSP (gm., woj.): Łódź - Sikawa (woj. łódzkie)
Kontakt:
Status: Offline

Re: naprawa/renowacja rozdzielacza kulowego

Post autor: Bonk »

To wokół kuli to chyba teflon, ale pewny nie jestem.
Obrazek

Ochotnicza Straż Pożarna Łódź - Sikawa
https://www.facebook.com/Ochotnicza-Str ... 705960626/

star
Posty: 88
Rejestracja: ndz 19 lut 2012, 11:28
Status: Offline

Re: naprawa/renowacja rozdzielacza kulowego

Post autor: star »

witam wszystkich...chciałem zapytać korzystając z tematu o rozdzielaczu...może ktoś wie czy można gdzieś kupić {"""rączki....dżwignie sterownicze"""nazwa jak kto woli }chodzi mi o aluminiowe dżwignie do zamykania rozdzielacza..rozdzielacz ma jakieś 3 lata .kolor czerwony.pozyskany ze związku..teraz one są powszechne to każdy wie oco chodzi..a nam połamały się te dżwignie,a dokładniej ograniczniki.można kulą kręcić niemal że na około...dobrze było by jakby ktoś napisał jakiś namiar ,a nawet cene..z góry dziękuje
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat