Star 244 z pługiem

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.

Topic author
andrzej41
Posty: 37
Rejestracja: pn 02 sty 2012, 20:13
OSP (gm., woj.): Brody Sulechów Lubuskie
Status: Offline

Re: Star 244 z pługiem

Post autor: andrzej41 » śr 27 lis 2013, 18:47

Do Artura i Marcina przez dwa lata gmina nie odśnieżała wiejskich dróg z powodu braku kasy i uważamy że chociażby dla tego warto mieć pług i pomagać ludziom na wsi choć byśmy mieli robić to za darmo i napewno nic nie ujmuje to mundurowi.
Awatar użytkownika

Artur
Posty: 702
Rejestracja: sob 11 lis 2006, 07:00
OSP (gm., woj.): Stary Brus, lubelskie
Lokalizacja: Stary Brus
Kontakt:
Status: Offline

Re: Star 244 z pługiem

Post autor: Artur » śr 27 lis 2013, 18:58

Kolego "slawek.998" Głupoty nikt nie pisze a po to jest forum żeby wyrazić swoją opinię na ten temat, widocznie waszym wójtom to pasuje że robicie robotę za niego i oni się z tego cieszą. Przerabiali ten temat koledzy z sąsiedniej OSP i na dobre im to nie wyszło no ale przecież u was nic się nie psuje. Mylisz pojęcia kolego co do niesienia pomocy, jakiej pomocy? dla gminy chyba. Nie ma nigdzie zapisu i żadnej ustawy że STRAŻ ma odśnieżać drogi. Samochód jeśli nie wyjedzie w ciągu miesiąca to kierowcy mają obowiązek przejechać nim około 10 km by zrobić jazdę próbną, mamy takie zarządzenie wójta.
Komendant Gminny, Sekretarz Zarządu Powiatowego ZOSP RP
Zapraszam na: http://www.stary-brus.osp.org.pl/ i http://osp-starybrus.blog.onet.pl/

slawek.998
Posty: 516
Rejestracja: ndz 31 gru 2006, 11:16
Status: Offline

Re: Star 244 z pługiem

Post autor: slawek.998 » śr 27 lis 2013, 21:45

Artur pisze:Kolego "slawek.998" Głupoty nikt nie pisze a po to jest forum żeby wyrazić swoją opinię na ten temat, widocznie waszym wójtom to pasuje że robicie robotę za niego i oni się z tego cieszą. Przerabiali ten temat koledzy z sąsiedniej OSP i na dobre im to nie wyszło no ale przecież u was nic się nie psuje. Mylisz pojęcia kolego co do niesienia pomocy, jakiej pomocy? dla gminy chyba. Nie ma nigdzie zapisu i żadnej ustawy że STRAŻ ma odśnieżać drogi. Samochód jeśli nie wyjedzie w ciągu miesiąca to kierowcy mają obowiązek przejechać nim około 10 km by zrobić jazdę próbną, mamy takie zarządzenie wójta.
Gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem to zauważyłbyś że kolega z 1 postu nie prosi nikogo o wyrażenie opinii na temat odśnieżania tylko oczekuje konkretnej pomocy od znających problem a tu jak zwykle zresztą na tym forum najwięcej do powiedzenia mają ci którzy nie mają zielonego pojęcia w temacie.
ODPOWIEDZ