sygnały dźwiękowe

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.

Topic author
radkotg
Posty: 17
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 02 mar 2014, 10:49
OSP (gm., woj.): POŁOMIA (Tworóg,śląskie)
Status: Offline

sygnały dźwiękowe

Post autor: radkotg »

Witam! Mam do Was Druhowie pytanie, ponieważ zepsuły nam się sygnały dźwiękowe na naszym GBA Star 244 i naprawa nic nie dała,a nie stać nas na zakup nowych. Właśnie rozpoczynamy budowę naszego pierwszego garażu. Jednostka została ponownie powołana do życia w 2011r. więc jesteśmy naprawdę młodą ekipą OSP. I tutaj moja prośba i zapytanie. Czy jakaś jednostka posiada używane sygnały dźwiękowe, których chcielibyście się pozbyc? Wiem, że przekazanie raczej nie wchodzi w grę, choć byłoby super, ale chętnie przemyślimy jakąś rozsądną ofertę. Z góry dzięki za pomoc!

XCerber
Posty: 421
Rejestracja: czw 31 maja 2012, 12:04
OSP (gm., woj.): Pinczyn, Zblewo, Pomorskie
Status: Offline

Re: sygnały dźwiękowe

Post autor: XCerber »

a np podlączyć dwa klaksony z jakims prostym modułem zeby naprzemiennie działały?

Topic author
radkotg
Posty: 17
Rejestracja: ndz 02 mar 2014, 10:49
OSP (gm., woj.): POŁOMIA (Tworóg,śląskie)
Status: Offline

Re: sygnały dźwiękowe

Post autor: radkotg »

W ostateczności będziemy musieli tak zrobić. Póki samochód jest wyłączony z podziału bojowego ze względu na inne remonty staramy się wyszukać bardziej profesjonalnego rozwiązania. Ale dziękuję za sugestie ;)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat