Potrzebuje opini na temat radia hytera

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.

Topic author
pudzian7771
Posty: 287
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 03 kwie 2010, 17:35
OSP (gm., woj.): marynowy gm. nowy dwór gdański
Status: Offline

Potrzebuje opini na temat radia hytera

Post autor: pudzian7771 »

Potrzebuje jakiś opinji na temat tego typu radiotelefon-hytera-hyt-tc-610
radiotelefon-hytera-hyt-tc-620
HYT TC-446S
Radia te są tanie i podobno bardzo dobre, słyszałem że coraz więcej jednostek OSP kupuje i używa tego typu radiotelefonów.
Proszę info
Pozdrawiam Piotr

stryku
Posty: 7
Rejestracja: czw 22 maja 2008, 11:20
Status: Offline

Re: Potrzebuje opini na temat radia hytera

Post autor: stryku »

U nas używamy już od półtory roku TC 620. Posiadamy dwie sztuki, a w przyszły piątek odbieram następne dwie. Wszyscy w jednostce są zadowoleni z tych radiotelefonów. Mocny( już kilka razy zaliczył upadek), dobrze słychać nie ma przerw w wymianie korespondencji radiowej podczas akcji. No i cena w porównaniu do motoroli za 1300 zł netto to 518 zł z 8% VAT-em robi różnice. Sam osobiście jestem zadowolony mogę polecić zakup.
Awatar użytkownika

bohun
Posty: 192
Rejestracja: śr 24 cze 2009, 08:11
OSP (gm., woj.): (pow. olkuski, małopolskie)
Status: Offline

Re: Potrzebuje opini na temat radia hytera

Post autor: bohun »

Na temat rada się nie wypowiem. Ale zwrócę uwagę na jedną kwestie. Powinniście taki zakup skonsultować z PSP z pod która podlegacie. Chodzi o to czy są one kompatybilne z radiotelefonami PSP i innych OSP. U nas kiedyś firma serwisująca sprzęt łączności przeprogramowywała radiotelefony i co niektóre starsze radia nie dały się już przeprogramować i trzeba było zakupić nowe. A do łączności wewnętrznej pomiędzy strażakami zakupiliśmy 4 radiotelefony nie pamiętam typu ani ceny ale drogo nie kosztowały.
Awatar użytkownika

bohun
Posty: 192
Rejestracja: śr 24 cze 2009, 08:11
OSP (gm., woj.): (pow. olkuski, małopolskie)
Status: Offline

Re: Potrzebuje opini na temat radia hytera

Post autor: bohun »

Na temat rada się nie wypowiem. Ale zwrócę uwagę na jedną kwestie. Powinniście taki zakup skonsultować z PSP z pod która podlegacie. Chodzi o to czy są one kompatybilne z radiotelefonami PSP i innych OSP. U nas kiedyś firma serwisująca sprzęt łączności przeprogramowywała radiotelefony i co niektóre starsze radia nie dały się już przeprogramować i trzeba było zakupić nowe. A do łączności wewnętrznej pomiędzy strażakami zakupiliśmy 4 radiotelefony nie pamiętam typu ani ceny ale drogo nie kosztowały.

slawek.998
Posty: 516
Rejestracja: ndz 31 gru 2006, 11:16
Status: Offline

Re: Potrzebuje opini na temat radia hytera

Post autor: slawek.998 »

Kompatybilne będą na pewno a są lepsze od Motoroli - mają lepszy zasięg no i cene.

stryku
Posty: 7
Rejestracja: czw 22 maja 2008, 11:20
Status: Offline

Re: Potrzebuje opini na temat radia hytera

Post autor: stryku »

Tak jak kolega slawek.998 mówi,kompatybilne muszą być. Ja otrzymałem od komendy powiatowej PSP wykaz częstotliwości na których pracuje nasz powiat i to przekazałem do firmy gdzie zamawiałem radyjka i nie ma problemu. Wszystko jest jak należy.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat