Naprawa zbiornika wodnego w samochodzie GCBA 6/32

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.

Topic author
strażak9985
Posty: 11
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 29 gru 2012, 18:02
Status: Offline

Naprawa zbiornika wodnego w samochodzie GCBA 6/32

Post autor: strażak9985 »

Witam
poszukuję firmy, która podejmie się wyspawaniem nowego zbiornika w zbiorniku, który w wyniku korozji uległ rozszczelnieniu. Chodzi o samochód jelcz GCBA 6/32 w oryginalnej zabudowie . Ponieważ wstawienie nowego zbiornika wiąże się ze zmianą całej zabudowy chcielibyśmy tego uniknąć ze względu na duże koszty . Jeśli ktoś zna firmy, które podejmują się takich prac proszę o informacje. Interesują mnie głównie firmy z woj. małopolskiego.

kamyk01
Posty: 72
Rejestracja: czw 12 sty 2012, 17:01
OSP (gm., woj.): Tuliszków,wielkopolskie
Status: Offline

Re: Naprawa zbiornika wodnego w samochodzie GCBA 6/32

Post autor: kamyk01 »

Witam
Myślę, że ta metoda może cię zainteresować.
Moim zdaniem jest to ciekawa alternatywa rozwiązania waszego problemu.
Pozdrawiam.

kamiljan87 napisał(a):Ostatnio dostałem telefon od kolegi, który czytał ten post.
We Wrocławiu znajduję się firma, która zajmuję się tego typu naprawami zbiorników. Stary dziurawy zbiornik obkładają/zalepiają żywica poliuretanową, która jest bardzo wytrzymała na usterki mechaniczne oraz wymieniają falochrony.
Jest to w miarę tania i wytrzymała metoda naprawy wysłużonych już zbiorników.

telefon 792 256 698 - Szydełko Stefan
http://www.el-zet.pl

karol1118
Posty: 501
Rejestracja: pn 26 gru 2011, 18:10
Status: Offline

Re: Naprawa zbiornika wodnego w samochodzie GCBA 6/32

Post autor: karol1118 »

Firma Abot z Olsztyna zajmuje sie takimi sprawami zadzwoń i pogadaj
Piękniejszy od ciszy jest tylko dźwięk syreny
Awatar użytkownika

Curahee
Posty: 164
Rejestracja: pn 03 wrz 2007, 12:56
Lokalizacja: WLKP
Status: Offline

Re: Naprawa zbiornika wodnego w samochodzie GCBA 6/32

Post autor: Curahee »

U mnie we firmie jest spawacz-magik... robi ze spawarką na prawdę zdumiewające rzeczy... Ale to Wielkopolska ;/
Piekło: przyszłe miejsce pobytu tych wszystkich, którzy lubią igrać z ogniem.
Awatar użytkownika

bohun
Posty: 192
Rejestracja: śr 24 cze 2009, 08:11
OSP (gm., woj.): (pow. olkuski, małopolskie)
Status: Offline

Re: Naprawa zbiornika wodnego w samochodzie GCBA 6/32

Post autor: bohun »

Jak macie u siebie spawacza to spróbujcie zrobić to własnymi siłami, my tak robiliśmy ostatnio. Dostaliśmy się do wycieku od zewnętrznej strony prze demontaż części osłon zabudowy. Na otwór daliśmy łatę i zaspawali i jak na razie się trzyma. Wcześniej przy oryginalnej zabudowie jelcza 6/32 też ciekł zbiornik i kilku krotne spawanie od środka zadawało egzamin na jakis czas bo przeciek pojawiał się w innej części i zdecydowano się na wymianę całej zabudowy.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat