Jaka karta do terminala ?

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.
Awatar użytkownika

Topic author
wujo2010
Posty: 436
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 15 maja 2011, 12:10
Status: Offline

Jaka karta do terminala ?

Post autor: wujo2010 »

Witam ,potrzebuje porady odnośnie ważności konta minimum rok ważności połączeń wychodzących. Jaką kartę wybrać żeby było w miarę tanio , tzn przynajmniej nie przekraczać 100zł na rok ( mała liczba wyjazdów w naszej jednostce ) . Kartę i terminal kupiliśmy za swoje pieniądze abonament nie wchodzi w rachubę . Z góry dzięki za odp.

XCerber
Posty: 421
Rejestracja: czw 31 maja 2012, 12:04
OSP (gm., woj.): Pinczyn, Zblewo, Pomorskie
Status: Offline

Re: Jaka karta do terminala ?

Post autor: XCerber »

play ma w swojej ofercie pakiet starotwy za 5 zł, raz doładujesz (juz od 5zł) i masz na rok wazne konto...

sadi92
Posty: 12
Rejestracja: ndz 20 maja 2012, 13:50
OSP (gm., woj.): Bieniów (Lubuskie, gm. Żary)
Lokalizacja: Bieniów
Kontakt:
Status: Offline

Re: Jaka karta do terminala ?

Post autor: sadi92 »

Wydaje mi się, że jeszcze lepszą ofertę ma Nju Mobile, gdyż u nich nie ma ważności konta.

XCerber
Posty: 421
Rejestracja: czw 31 maja 2012, 12:04
OSP (gm., woj.): Pinczyn, Zblewo, Pomorskie
Status: Offline

Re: Jaka karta do terminala ?

Post autor: XCerber »

sadi92 pisze:Wydaje mi się, że jeszcze lepszą ofertę ma Nju Mobile, gdyż u nich nie ma ważności konta.
też o tym myslalem ale nie wiem czy nie maja jakiegos limitu za ktory trzeba załadowac zeby to zadziałało, a i tak beda musieli doladowac bo sms schodza:P

Sylwek
Posty: 684
Rejestracja: czw 14 kwie 2005, 08:26
Kontakt:
Status: Offline

Re: Jaka karta do terminala ?

Post autor: Sylwek »

Po pierwsze i najważniejsze - dobry zasięg i pewność działania.
Zróbcie zbiórkę, zamknijcie się w remizie (zamknięte drzwi mają znaczenie) i sprawdźcie kto w jakiej sieci ma najlepszy zasięg. Potem z tych z najlepszym zasięgiem pogadajcie kto nie ma problemów z "sieć czasowo niedostępna" lub jakimiś innymi niespodziankami.

Potem, jak już będziecie mieli wybranych najlepszych operatorów, trzeba usiąść i policzyć - średnia liczba alarmów x liczba alarmów x koszt smsa + koszt utrzymania aktywności karty i będziecie wszystko wiedzieli.

Myślę, że obecnie wszyscy operatorzy mają dość zbliżone oferty. Ze względu na wprowadzenie oferty "rok ważności kąta po doładowaniu" stosowanie kart abonamentowych jest trochę bez sensu.
Awatar użytkownika

Topic author
wujo2010
Posty: 436
Rejestracja: ndz 15 maja 2011, 12:10
Status: Offline

Re: Jaka karta do terminala ?

Post autor: wujo2010 »

Sprawdzaliśmy Plus u nas dobrze chodzi tylko teraz jak z doładowaniem karty żeby rok była ważna . Nie wiem czy ta oferta jest atualna bo z tego co piszą to nie :evil:
" Informujemy ze 02/07/2013 promocja „Rok Ważności Konta” w taryfie Plus na Kartę została odwołana. Po zamknięciu promocji Klienci,
którzy z niej skorzystali, zachowają wydłużony termin ważności konta na usługi wychodząc "

http://nakarte.plus.pl/prepaid/rok_waznosci_konta.html

zastanawiam sie nad tym



Rok ważności konta po każdym doładowaniu


Wpisz krótki kod aktywujący promocję, a następnie zasil konto.
Rodzaj usługi Kwota doładowania Jak aktywować?
Rok ważności konta dla usług wychodzących
po każdym doładowaniu 5 zł i więcej *136*11*04# i naciśnij

Stawki podstawowe w taryfie "Więcej przez rok":
Połączenia do wszystkich sieci SMS-y do wszystkich sieci MMS-y do wszystkich sieci Transfer danych
29 gr/min 19 gr/SMS 29 gr/MMS 29 gr/100 kB


Kup specjalnie oznaczony starter "Więcej przez rok"
Jeśli masz już inną ofertę na kartę w Plusie w dowolnym momencie możesz ją zmienić na taryfę1 "Więcej przez rok" wybierając kod *147*18# lub zaloguj
się na http://www.online.plus.pl.
Jednorazowy koszt zmiany taryfy to 3 zł

Sylwek
Posty: 684
Rejestracja: czw 14 kwie 2005, 08:26
Kontakt:
Status: Offline

Re: Jaka karta do terminala ?

Post autor: Sylwek »

Jeśli chodzi o plusa to my właśnie mamy tę taryfę "więcej przez rok" aktywowaną tym krótkim kodem co podałeś.
Jak kupujesz nową kartę to możesz od razu kupić starter z taryfą i każde doładowanie za kwotę ponad 5 PLN będzie przedłużało ważność konta (o ile za rok znowu nie zmienią zasad :)).
Awatar użytkownika

Topic author
wujo2010
Posty: 436
Rejestracja: ndz 15 maja 2011, 12:10
Status: Offline

Re: Jaka karta do terminala ?

Post autor: wujo2010 »

Dzięki Sylwek :) o to mic hodziło :D jak zwykle można na Was liczyć ;)
Awatar użytkownika

Intercooler
Posty: 179
Rejestracja: śr 11 sty 2012, 16:50
OSP (gm., woj.): powiat tarnowski, województwo małopolskie
Status: Offline

Re: Jaka karta do terminala ?

Post autor: Intercooler »

Pytanie z innej beczki, czy da się zainstalować oprogramowanie do terminala Digitexa na komputerze z systemem op. Windows 7? Bo jest instrukcja na płycie z instalacją na XP, a coś mi to nie wychodzi z instalacją na 7.
Obrazek

marten10
Posty: 75
Rejestracja: pt 27 sty 2012, 19:26
OSP (gm., woj.): Radzieje(Węgorzewo,Warmińsko-Mazurskie)
Status: Offline

Re: Jaka karta do terminala ?

Post autor: marten10 »

Witam
powinno wszystko działać ja miałem program na kompie z XP a teraz przerzuciłem na laptopa z ''7'' i wszystko działa,więc wydaje mi się ze jak pokombinujesz to powinno się udać
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat