Samochód Gazela

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.

Topic author
OSP WRZOSOWA
Posty: 90
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 04 sty 2006, 12:07
Lokalizacja: OSP WRZOSOWA
Status: Offline

Samochód Gazela

Post autor: OSP WRZOSOWA »

Witam

Chcialbym poznac wasze opinie na temat samochodu gazela

kamil
Posty: 39
Rejestracja: wt 28 wrz 2004, 13:24
Lokalizacja: OSP Czy¿ew
Status: Offline

Wspó³praca z inn± OSP.

Post autor: kamil »

Mieszkam w woj.podlaskim powiat Wysoko Mazowiecki Panowie szukam z mojej okolicy jesdnostek OSP które na stanie maj± nowego Forda albo w³asnie Gazele. Proszê o kontakt - chcia³bym obejrzeæ jak macie zamocowane niektóre urz±dzenia i narzêdzia. Moja OSP kupi³a w³asnie Mercedesa Vito 108 i sami karasujemy.
Dziêki za info.
królik

osptrybsz
Posty: 2
Rejestracja: ndz 15 paź 2006, 21:15
Lokalizacja: Trybsz
Kontakt:
Status: Offline

Gazela 4x4

Post autor: osptrybsz »

Mamy ju¿ ten samochód dwa lata i spisuje sie super nie ma z nim zadnych problemów.pozdrawiam
Awatar użytkownika

Sławko
Posty: 71
Rejestracja: śr 15 lis 2006, 18:01
Lokalizacja: OSP Zagrodno
Status: Offline

Post autor: Sławko »

cześć :)
Przestrzegam przed zakupem Gazeli. Super pozytywne opinie OSPtrybysz, podejżewam spowodowane są tym, że samochód jest mało eksplotowany, niestety ja mam złe doświatczenia z tymi samochodami. W zakłdzie w którym pracuje zakupiono dwie gazele 4x4, jedna typu furgon druga ze skrzynią ładunkową. Samochody przeznaczone są do przewozu ludzi i drobnego sprzętu typu taczki łopaty, czasami agr. prądot. , dziennie przejeżdżają okło 40 km. Samochody nie mają roku, a już w jednym zatarł się silnik, serwis uznał reklamację i wymienił silnik na własny koszt, w drugiej rozleciał się tylny most i o mało nie spłoneła gdy zapaliła się nagrzewnica wykorzystywana do ogrzewania przedziału osobowego, serwis zareagował podobnie. W obu urwały się w odstępie kilku tygodni krzyżaki kolumny kierowniczej, całe szczęście, że niedoszło do tragedii z tego powodu, w obu mieliśmy problemy z układem paliwowym i pompą wtryskową, poprostu nie ma miesiąca aby auta nie trafiały do serwisu!!!. Cierpliwość zarządu naszej firmy się już wyczerpała, została skierowana sprawa do sądu o zwrot pieniędzy od dystrybutora samochodów czekamy na rozwiązanie tej sprawy. Wśrud użytkowników Gazeli krąży opinia, że pierwsze modele które wchodziły na nasz rynek, były zdecydowanie lepszej jakość, a w tej chwili wygląda to na loterię, jak się trafi na dobry egzemplarz to sprawuje się dobrze, ale niedaj borze trafić na takie jak my. :? . Wygląd samochodu i cena są atrakcyjne, ale nie dałbym się już drugi raz namówić na zakup i innym też nie polecam. Gdyby trafiła się jedna sztuka tak wadliwa to można by muwić o przypadku, ale dwie no to już jest przynajmniej dziwne.
Pozdrawiam. :wink:
Jak dobrze być strażakiem :-)
Slawko OSP - forum www.strażak.pl
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat