apteczka

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.

Topic author
Kornel
Posty: 29
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 12:03
Lokalizacja: woj pomorskie
Status: Offline

apteczka

Post autor: Kornel »

kto wie ile kosztuje apteczka PSP 1 bo mamy załatwione sponsora a on chce wiedzieć ile to go wyjdzie :D :D

Porta
Posty: 20
Rejestracja: śr 31 sie 2005, 13:18
Lokalizacja: Nowa Wieś Lęborska
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Porta »

Nie apteczka, lecz torba medyczna PSP R1 ... Koszt? Dużo pesos, poszukaj na google.pl, a znajdziesz :) Pełno jest ofert :wink:
Obrazek

Maneri
Posty: 70
Rejestracja: czw 19 sty 2006, 21:15
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Maneri »

Od 5700 do 6000, Zarząd Wojewódzki może podłacić - ja również szukam sponsora do zakupu tej torby, dostałem 2000 zł z Gminnej Komisji ds rozwiazywania problemów alkoholowych... mam obiecaną dopłatę ZW, więc trzymajcie kciuki

_________________________________
Zapraszam: www.ospjarszewo.republika.pl
"Bogu na chwałę, ludziom na ratunek"

Topic author
Kornel
Posty: 29
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 12:03
Lokalizacja: woj pomorskie
Status: Offline

Post autor: Kornel »

POrta jestes zawsze taki we wszystkim obeznany ale przychamuj bo możesz swoimii odzywkami zrobić komuś przykrość . jesli ktoś cie na forum prosii o pomoc to nie wysmiewaj sie tylko pomurz bo tacy ludzie jak ty na tym forum nie sa potrzebnii :? . wielkiie dzieki manerii sponsor przekazał już własnie takie srodki teraz tylko zakupić :D

fajerman-1
Posty: 193
Rejestracja: ndz 30 kwie 2006, 11:15
Status: Offline

Post autor: fajerman-1 »

Tylko spoko kolega ma racje nie apteczka tylko torba PSP - R1 to wielka róznica naprawde .Proponuje wystapic z pismem do KRUS jest umowa ze oni przekazuja jednostkom O.S.P takie torby PSP - R1 bez zestawu do tlenoterapii bezpłatnie .Uwowa zawarta z Prezesem Pawlakiem a Dyrektorem Krus -u
Wystarczy wystapic z pismem informujacym oowej umowie
Pozdrawiam Nazczelnik O.S.P

kamil
Posty: 39
Rejestracja: wt 28 wrz 2004, 13:24
Lokalizacja: OSP Czy¿ew
Status: Offline

Post autor: kamil »

Panowie Zestaw Psp R1 kosztuje 5000z³ netto plus Vat. w firmie Medline, i tylko tam kupujcie( deska plus Szyny} Jest to orginalny zestawik z super torb±, a z KRUS-u dostajesz tylko torbe medyczn± niz rzadn± tam PSP R1, zwyk³a torba plus troche opatrunków, ko³nierze, rurki i resuscytator. Jest to torba sk³adana na zlecenie KRUS-u, ale wszystko jest dobre najwa¿niejsze ze co¶ sie ma i sie pomaga poszkodowanej osobie.
Narka.
królik

Komendant
Posty: 4
Rejestracja: czw 04 maja 2006, 17:52
Lokalizacja: Karsin
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Komendant »

Nieprawdą jest, że tylko w Medline warto zakupić! Aktualnie żadna z firm wiodących w sprzedaży zestawów R1 (Paramedica, Medline czy Laerdal) nie posiada w swojej ofercie kompletnie SUPER zestawu. Albo torba do bani, albo deska z niezręcznym zestawem usztywniającym. W najblizszym czasie montuję sobie drugi zestaw R1 i będę składał go z najlepszych części w tych 3 firm! I tobie polecam to samo.
Zapraszam na witrynę OSP Karsin www.ospkarsin.pl Kontakt: Komendant Gminny Krzysztof Datta
GG 3230011 e-mail. biuro@ospkarsin.pl kom. 606 230 876

gronek
Posty: 15
Rejestracja: czw 15 cze 2006, 20:52
Status: Offline

Post autor: gronek »

A macie może wniosek do KRUS-u na dofinansowanie torby medycznej PSP R-1?? Jeżeli macie to prosze żebyście mi przesłali na gronek100@wp.pl

jacekm
Posty: 54
Rejestracja: pt 10 lut 2006, 21:52
Status: Offline

Zestaw PSP-R1

Post autor: jacekm »

Całkowicie zgadzam się z opinią kornelem. Widzę że miałem szczęście z pozyskaniem zestawu.Otrzymałem go jako nagroda od Starosty Powiatu za
honorowe oddanie krwi przez moich druhów.Ile kosztowal tego nie wiem,bo
nie widziałem faktóry.Jest z tleno-terapią. Pozdrawiam wszystkich,życzę
udanego zakupu,oraz zapraszam na naszą stronę www.ospkobylany.info
i podzielenia się uwagami,które będą pomocne do jej ulepszenia.

Prezes OSP oraz Komendant Gminny.

kamaras
Posty: 39
Rejestracja: pn 20 gru 2004, 21:58
Lokalizacja: OSP Rzgów
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kamaras »

Komendant - Wy to wogóle chcecie zastąpić pogotowie. Widziałem Waszą stronę. Rozumiem zaangażowanie ale nie wolno przeżywać jak mrówka okres. Za bardzo się podniecacie Swoją rolą... Kupcie sobie jeszcze supołazy, żebyście mogli odcinać przewody elektryczne zanim przyjedzie Zakład Energetyczny do pożaru domu.
U mnie są dwie PSP R-1 Paramedica z deskami Ironduck i jeden AED Zoll +Plus i to w stu procentach wystarcza. Nie wciskaj kitu ze zestawy są złe. Paramedica i Medline mają bardzo dobry zestaw, który w zupełności wystarcza na potrzeby OSP.

...ot co!

(ciuszki też wypas... Nie starczają Wam zwykłe ubrania koszarowe i UPS?)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mateusz998
Posty: 5
Rejestracja: pt 21 lis 2008, 19:11
Status: Offline

Re: apteczka

Post autor: Mateusz998 »

Witam. Czy mógłby ktoś przesłać mi na meila ( mateusz998-87@o2.pl ) wzór tego wniosku do KRUS, albo podać jakieś namiary gdzie go można znaleźć??

tomsi
Posty: 64
Rejestracja: śr 28 maja 2008, 23:15
Status: Offline

Re: apteczka

Post autor: tomsi »

Ja bym Ci radził napisać samemu takie podanie/wniosek. Lepiej pomyśl nad tym co napisać sensownego i sam napisz.

Mateusz998
Posty: 5
Rejestracja: pt 21 lis 2008, 19:11
Status: Offline

Re: apteczka

Post autor: Mateusz998 »

Wiem co mam tam napisać sensownego tylko myślałem że jest jakiś gotowy wzór którego trzeba się ,,trzymać". Pozdrawiam.

maly
Posty: 4
Rejestracja: wt 25 lis 2008, 10:37
Status: Offline

Re: apteczka

Post autor: maly »

Kupując zestaw PSP R1 (torba + szyny + deska z pasami) najlepiej jest obdzwonić kilka firm i wybrać najkorzystniejszą ofertę. Radzę kupić zestaw na amerykańskich hydrożelach - mają lepsze właściwości chłodzące, polskie hydrożele są przeznaczone w zasadzie do leczenia. Strażacki hydrożel i tak będzie zdjęty na szpitalnej izbie przyjęć. Koszt jest większy ale... mamy pomagać a do tego lepszy jest droższy hydrożel. My kupiliśmy zestaw w firmie Horpol z Piaseczna, dodatkowo kupiliśmy agregat benzynowy trójfazowy Kama-Kipor KGE 12E3 i dostaliśmy duży upust w stosunku do ceny dostępnej na stronach internetowych. Nie pamiętam dokładnych cen (nie mam przed sobą faktur) ale w porównaniu do pewnej firmy z Poznania na samym agregacie byliśmy prawie 1,5 tys. netto do przodu (co wystarczyło na deskę). Za wsystko zapłaciliśmy +/- 9 tys. zł.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat