Przyjmę zbędny sprzęt


Topic author
maslak_86
Posty: 131
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 07 lis 2012, 19:23
Status: Offline

Przyjmę zbędny sprzęt

Post autor: maslak_86 »

WITAM . MOJA JEDNOSTKA ZNAJDUJE SIE POZA SYSTEMEM KSRG OD 2 LAT KOMPETUJEMY NIEZBEDNY SPRZET PRZY MINIMALNYM WKLADZIE GMINY , A PRZY MAKSYMALNYM WKLADZIE STRAZAKOW! GLOWNE NASZE SRODKI POCHODZA ZE SKLADEK CZLONKOWSKICH I Z DAROWIZN. TAKZE PROSILBYM JESLI KOMUS PRZESZKADZA JAKIS SPRZET BADZ WYMIENIACIE NA NOWY I CHCIELIBYSCIE SIE GO POZBYC ZA ROZSADNA CENE LUB NA ZASADZIE PRZEKAZANIA TO PROSZE O KONTAKAT : szymonn_86@o2.pl lub kom. 721-022-337. POZDRAWIAM DRUHÓW
Awatar użytkownika

artur_wyszonki
Posty: 272
Rejestracja: wt 10 sty 2012, 16:30
OSP (gm., woj.): OSP Wyszonki Kościelne (gm. Klukowo woj. podlaskie)
Lokalizacja: Wyszonki Kościelne (Podlaskie)
Status: Offline

Re: Przyjmę zbędny sprzęt

Post autor: artur_wyszonki »

Nie bede kopiowal twojego postu, u mnie sytuacja wyglada tak samo a takich jednostek jest bardzo duzo wiec lepiej sam sie postaraj poszukaj sponsorow itd bo juz kilka osob pisalo takie prosby na forum i spotkaly sie one raczej z krytyka, a nie z pomocą

ospglinik
Posty: 506
Rejestracja: czw 19 sty 2012, 18:21
OSP (gm., woj.): glinik,podkarpackie
Status: Offline

Re: Przyjmę zbędny sprzęt

Post autor: ospglinik »

artur_wyszonki pisze:Nie bede kopiowal twojego postu, u mnie sytuacja wyglada tak samo a takich jednostek jest bardzo duzo wiec lepiej sam sie postaraj poszukaj sponsorow itd bo juz kilka osob pisalo takie prosby na forum i spotkaly sie one raczej z krytyka, a nie z pomocą
zgadza się kolego artur wszyscy by chcieli brać ale skąd my mamy wziąć,jak mówią jak się nie ruszym to nie zdobędziem a my jak byśmy się nie starali też nic by u nas nie było
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat