praca dodatkowa przez internet


Ideks23
Posty: 311
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 22 cze 2017, 08:44
Status: Offline

Re: praca dodatkowa przez internet

Post autor: Ideks23 »

A nie lepiej poszukać profesjonalnej agencji hostess i modelek? Dziś hostessy Sopot to nic niezwykłego. Możesz spróbować takiej pracy. Bo z tą pracą przez internet to różnie bywa. Ja bym jednak czegoś stacjonarnego szukała.

Tymoteusz1
Posty: 479
Rejestracja: wt 16 cze 2015, 11:59
OSP (gm., woj.): Warszawa, Mazowieckie
Status: Offline

Re: praca dodatkowa przez internet

Post autor: Tymoteusz1 »

To już zależy tylko od tego, w jakim kierunku potoczy się Wasza kariera. Jeśli stawiacie na nowoczesne i perspektywiczne rozwiązania, takie jak Forex, możliwości na dochód pasywny przez internet będziecie mieli sporo. Myślę, że powinniście zapoznać się z tym bliżej, bo jest to ciekawa opcja dla każdego.

Ideks23
Posty: 311
Rejestracja: czw 22 cze 2017, 08:44
Status: Offline

Re: praca dodatkowa przez internet

Post autor: Ideks23 »

Może zainteresuje Was ogłoszenie dla opiekuna floty w Gliwicach https://beep.rent/job-offer/gliwice/ . Praca nie jest ciężka, bo trzeba tylko podstawiać auto do klienta, rozliczać się z nim i w razie potrzeby, odstawiać samochód do wypożyczalni. Do pracy przygotowuje nas kurs online. Można zarobić kilkaset złotych, a jak ktoś jest zaangażowany, to nawet 2,5 tys. zł.

regina
Posty: 847
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: praca dodatkowa przez internet

Post autor: regina »

Zobaczcie sobie tę ofertę konsultantka.pl/nasza-misja/ - tutaj można się zapisać do pracy jako konsultantka, która zajmuje się sprzedażą kosmetyków. Bardzo ciekawe zajęcie, zwłaszcza dla osób, które interesują się urodą i szukają pracy nie wymagającej sporego wysiłku. Zerknijcie sobie

kikak
Posty: 821
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:33
Status: Offline

Re: praca dodatkowa przez internet

Post autor: kikak »

Zastanawiam się nad zmianą pracy ponieważ obecna mi nie do konca odpowiada. Znalazłem kilka blogów m.in http://proximitysearchwork.com/ na temat tego jak szukać pracy, czym kierować się przy wyborze firm i tak dalej. Myślicie, że dzisiaj łatwiej szuka się pracy niż 10 lat temu czy wręcz przeciwnie z uwagi na rozwój technologii?

monimm82
Posty: 300
Rejestracja: śr 22 lut 2017, 12:06
OSP (gm., woj.): Pszczyna, śląskie
Status: Offline

Re: praca dodatkowa przez internet

Post autor: monimm82 »

Można i taką znaleźć tak myślę bez większych problemów:) Internret daje tu masę fajnych możliwości, bardzo mi się to podoba. Można poszukać ogłoszeń na portalach takich jak https://fachpraca.pl/oferty-pracy/lublin/ Myślę, że łatwo bedzie wam tu coś znaleźć, ja tak robiłam właśnie. Czasem trzeba sporo niestety poczekać na odzew pracodawców.
Awatar użytkownika

Inter
Posty: 405
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:30
OSP (gm., woj.): OSP Gmina Hanna w woj Lubelskim
Status: Offline

Re: praca dodatkowa przez internet

Post autor: Inter »

Obecnie w Polsce również ma się możliwości znalezioenia pracy dodatkowej, momentami bardzo opłacalnej.

Na przykład jako uber eats kurier - na stronie są informacje o tym, jak taka pracę mozna podjąć oraz jakie są miesięczne przykladowe zarobki.

Korzystając z oferty firmy, nie trzeba zakladać dzialalności gospodarczej, co jest wygodne w sytuacji w której nie chcemy pracować na pełen etat. Ale chcemy po prostu sobie dorobić.

Olek36
Posty: 304
Rejestracja: pn 17 sty 2022, 12:25
Status: Offline

Re: praca dodatkowa przez internet

Post autor: Olek36 »

Co myślicie o ankietach sponsorowanych? Ma to rację bytu? :)

ecco
Posty: 1
Rejestracja: wt 15 lut 2022, 08:05
Status: Offline

Re: praca dodatkowa przez internet

Post autor: ecco »

Jest sporo takich zleceń, warto poszukać

byjka7
Posty: 364
Rejestracja: pn 23 sty 2017, 21:35
OSP (gm., woj.): Gmina Mysłowice Śląsk
Status: Offline

Re: praca dodatkowa przez internet

Post autor: byjka7 »

Jest wiele możliwości zarabiania przez Internet, ale musisz na początku potrafić dobrze radzić sobie z laptopem. Jedną z funkcji, która może Ci się przydać, jest powiększanie lub zmniejszanie ekranu w laptopie. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, to dowiesz się tego z tego artykułu https://liskoduje.pl/jak-powiekszyc-lub ... -laptopie/. Polecam poczytać również inne artykuły związane z funkcjonalności laptopa.

Olek36
Posty: 304
Rejestracja: pn 17 sty 2022, 12:25
Status: Offline

Re: praca dodatkowa przez internet

Post autor: Olek36 »

Nie wiedziałem że potrzeba porad odnośnie zmniejszania i powiększania ekranu, ale dobrze że jednak ktoś takie poradniki napisał :)

Rapek
Posty: 4
Rejestracja: wt 15 mar 2022, 09:44
Status: Offline

Re: praca dodatkowa przez internet

Post autor: Rapek »

Fajnie, że są takie zlecenia

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: praca dodatkowa przez internet

Post autor: Nadzieja »

Praca dodatkowa, czy to przez Internet, czy inna może być problematyczna, gdy chce się ją wpisać w CV. Na szczęście są wskazówki, jak te: https://ohmedia.pl/jak-uwzglednic-prace-dorywcza-w-cv/ . Dzięki nim wiadomo, jak sobie można poradzić z tym problemem. Sami sie przekonajcie.

usagi
Posty: 343
Rejestracja: pt 12 maja 2017, 15:10
Status: Offline

Re: praca dodatkowa przez internet

Post autor: usagi »

też rozglądam się właśnie za jakimś dodatkowym zajęciem w sieci. Warto sobie dorobić kilka groszy do stałej wypłaty :) jeśli chcecie pracować przez internet to warto zadbać o szybie i stabilne łącze. jeśli mieszkacie w Białymstoku to zerknijcie sobie na ofertę dostawcy Elpos. Wiele pakietów, rozsądne ceny, profesjonalna obsługa klienta.

iwańska
Posty: 119
Rejestracja: wt 07 cze 2022, 10:21
Status: Offline

Re: praca dodatkowa przez internet

Post autor: iwańska »

a zdarza Wam się czasem pracować podczas wyjazdów wakacyjnych ? Ja staram się tego nie robić ale prowadzę własną firmę i czasem nie mam wyboru. Wtedy przydaje się dostęp do dobrego internetu mobilnego. Jak szukacie stabilnego łącza z dobrym zasięgiem to warto zerknąć na ofertę sieci Otvarta. Niskie abonamenty, umowa non limit. generalnie jak dla mnie same plusy :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat