Strona 1 z 1

Szamba Betonowe ABC

: śr 16 mar 2016, 12:06
autor: marudka111
Firma będąca liderem na rynku szamb betonowych oferuje zbiorniki o pojemności od 1 do 13 kubików. Na produkty jest dawana aż 5letnia gwarancja! Jakość wyrobu, łatwość montażu i konkurencyjne ceny to, to co wyróżnia ofertę na rynku. Więcej informacji na stronie http://szamba.eu

Re: Szamba Betonowe ABC

: śr 26 paź 2016, 12:11
autor: Grzegorz77
Ja polecem inne szamba betonowe Kępno , to zbiorniki pewne i proste w montażu. Ogromny wybór pojemności, szamba jednokomorowe i wieleokomorowe.

Re: Szamba Betonowe ABC

: pt 28 paź 2016, 11:52
autor: Grzegorz77
Polecam również lekturę ciekawych blogów na tematy takie jak szamba betonowe Busko-Zdrój i wiele innych.

Re: Szamba Betonowe ABC

: ndz 27 lis 2016, 14:50
autor: samwise
Generalnie uważam, że przydomowe oczyszczalnie ścieków sprawdzają się lepiej. Zresztą to nie jest kwestia tego, co uważam - sądząc z tego artykułu http://maxmag.pl/przydomowe-oczyszczaln ... -wiedziec/, takie po prostu są fakty. No ale wiadomo, nie na każdej działce można zamontować oczyszczalnię. Czasami więc szambo pozostaje jedynym wyjściem.

Re: Szamba Betonowe ABC

: wt 17 sty 2017, 22:26
autor: PKiesz
Też tego nie mogę zrozumieć mając obecnie ogromny wybór przydomowych oczyszczalni ścieków, które są nowoczesne i dużo łatwiejsze w obsłudze, wy kombinujecie z jakimś szambem jak potrzebujecie tylko jakiś zbiornik a nie oczyszczalnie to też od betonowego wolałbym coś w tym stylu - http://www.traidenis-pol.com/produkty/zbiorniki-grp/ powód jest dość prosty są to bardziej nowoczesne produkty.

Re: Szamba Betonowe ABC

: czw 19 sty 2017, 15:13
autor: MagdaKessler
każdy poleca co innego. :>

stoły przemysłowe

Re: Szamba Betonowe ABC

: pn 26 mar 2018, 14:59
autor: qwerek
zdecydowanie odradzam szambo, zobacz sobie jakie niesie za sobą korzyści przydomowa oczyszczalnia ścieków zobacz dział porady na ekohouse-oczyszczalnie.pl

Re: Szamba Betonowe ABC

: wt 03 kwie 2018, 15:44
autor: Wandka
Ja z kolei z czystym sumieniem mogę polecić firmę MATBET. Na ich stronie szamba-betonowe-zbiorniki.pl można zapoznać się z całością oferty. W skrócie - firma oferuje naprawdę wysokiej jakości zbiorniki betonowe - jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe na szamba, a także zbiorniki na deszczówkę, gnojówkę, gnojownicę i wiele innych. Zapewnia tani transport na terenie całego kraju i darmowy montaż zamówionych u nich zbiorników. Dodatkowo na każdy zbiornik na szambo udzielana jest aż 6-letnia gwarancja ;)

Re: Szamba Betonowe ABC

: pt 31 sie 2018, 21:26
autor: Astra80
Tam gdzie nie ma kanalizacji szambo sprawdza się doskonale. Ja zdecydowałam się na zakup szczelnego szamba betonowego od firmy Betonex http://betonex.com.pl/ . To producent szamb o różnych pojemnościach. Firma pomaga dobrac szambo dopasowane do potrzeb używtkowników, zapewnia transport oraz montaż na posesji klienta.

Re: Szamba Betonowe ABC

: ndz 30 wrz 2018, 07:15
autor: elabarbara
Jak widzę, nie wspomina się tu o tym, że przydatna będzie sonda hydrostatyczna http://peltron.pl/produkty/sonda-hydros ... kow-plc64/ . Myślicie wyłącznie o zbiornikach i ich producentach. A przecież to urządzenie stosowane jest do mierzenia głębokości różnorodnych cieczy , w tym wypadku szamba. Każdy chce wiedzieć, w jakim poziomie zapełnia się zbiornik, prawda?

Re: Szamba Betonowe ABC

: wt 06 lis 2018, 22:03
autor: arletkawis1987
Według mnie szamba betonowe to na pewno dobry wybór. Takie zbiorniki są bardzo wytrzymałe, przetrwają duży nacisk oraz są mało awaryjne. Producent oferuje razem z zakupem także darmowy montaż oraz niski koszt transportu. Z pewnością wybór takiego zbiornika Was nie rozczaruje i przez długie lata nie będziecie mieć żadnego problemu z wybijaniem czy przelewaniem się szamba. Tylko oczywiście jak o wszystko i o szambo trzeba odpowiednio zadbać.

Re: Szamba Betonowe ABC

: sob 05 sty 2019, 20:04
autor: weronikaja
Przy szambach pomóc Ci może firma która zawodowo wykonuje usługi jakimi jest czyszczenie kanalizacji piaseczno http://hydroservice.org/cherry-services ... nalizacji/ Posiadają naprawdę bogate doświadczenie w tej pracy, z pewnością warto będzie zainteresować się ofertą tej firmy. Czyszczenie kanalizacji piaseczno jak i inne usługi hydrauliczne wykonują od wielu już lat.

Re: Szamba Betonowe ABC

: pn 06 maja 2019, 09:38
autor: Nadzieja
Moim zdaniem lepiej pomyśleć o oczyszczalni. Tylko raczej nie zrobisz jej, jak jest na miejscu kanalizacja. Musisz też wiedzieć, że są różne rodzaje oczyszczalni. Tutaj: http://budujemy.org.pl/oczyszczalnia-bi ... a-roznice/ dowiesz się, jakie są różnice pomiędzy biologiczną a ekologiczną. Sprawdź, zanim podejmiesz decyzję.

Re: Szamba Betonowe ABC

: wt 23 lip 2019, 11:13
autor: 12tomaso
Zamiast szamba polecam zamontować przydomową oczyszczalnie ścieków http://primeko.pl/

Re: Szamba Betonowe ABC

: pt 25 paź 2019, 13:53
autor: samwise
Przydomowa oczyszczalnia jak najbardziej. Pomyślcie nad tym, to pod wieloma względami dużo lepsze rozwiązanie niż szambo. A jeśli zastanawiacie się, czy do takiej oczyszczalni będziecie musieli montować tunele rozsączające, ten artykuł http://toczytam.pl/tunele-rozsaczajace- ... zydomowej/ powinien rozwiać wasze wątpliwości.