Głośnik z kogutem


Topic author
knightrider1982
Posty: 61
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 27 kwie 2014, 13:16
OSP (gm., woj.): Mieścisko Wielkopolskie
Status: Offline

Głośnik z kogutem

Post autor: knightrider1982 »

Witam kupie głośnik z kogutem do modulatora tesla ewentualnie może być cały zestaw pozdrawiam.

jatromb
Posty: 140
Rejestracja: śr 14 lis 2012, 16:43
OSP (gm., woj.): Dąbrowa Górn - Tucznawa
Status: Offline

Re: Głośnik z kogutem

Post autor: jatromb »

posiadam sam modulator Tesla AZD 500 A

bartkowiak_
Posty: 33
Rejestracja: pt 09 wrz 2016, 14:08
OSP (gm., woj.): Łupaszka gm. Grabin
Status: Offline

Re: Głośnik z kogutem

Post autor: bartkowiak_ »

Widziałem to cacko na szrocie na Nysce karetki pogotowia prezentuje się ładnie tylko nie wiem czy działa, ale jest ładne nie popękane odblaski nie są nawet bardzo skorodowane, ale czy działa ?? - mogę to zdemontować i odstąpić

Topic author
knightrider1982
Posty: 61
Rejestracja: ndz 27 kwie 2014, 13:16
OSP (gm., woj.): Mieścisko Wielkopolskie
Status: Offline

Re: Głośnik z kogutem

Post autor: knightrider1982 »

no to proszę to zdemontować i sprawdzić

romek_s
Posty: 2
Rejestracja: ndz 06 sty 2013, 22:20
OSP (gm., woj.): sieniewice, podlaskie
Status: Offline

Re: Głośnik z kogutem

Post autor: romek_s »

Witam. Posiadam cały zestaw, fabrycznie nowy, nigdy nie montowany. Jest też oryginalna dokumentacja. Oryginalny zestaw montażowy. Stan idealny jak ze sklepu z jednym małym mankamentem. Zarówno instrukcję instalacji jak też niektóre kable od lampy podgryzły myszy. Uszkodzenia tych elementów nie są poważne. Na życzenie mógł bym wymienić kable na identyczne zgodne kolorami tak aby całość była jak z fabryki. W razie zainteresowania proszę o propozycję ceny. Pozdrawiam

lbs5
Posty: 16
Rejestracja: pt 08 mar 2013, 17:25
Status: Offline

Re: Głośnik z kogutem

Post autor: lbs5 »

romek_s pisze:Witam. Posiadam cały zestaw, fabrycznie nowy, nigdy nie montowany. Jest też oryginalna dokumentacja. Oryginalny zestaw montażowy. Stan idealny jak ze sklepu z jednym małym mankamentem. Zarówno instrukcję instalacji jak też niektóre kable od lampy podgryzły myszy. Uszkodzenia tych elementów nie są poważne. Na życzenie mógł bym wymienić kable na identyczne zgodne kolorami tak aby całość była jak z fabryki. W razie zainteresowania proszę o propozycję ceny. Pozdrawiam
PW poszło - proszę odebrać.

Topic author
knightrider1982
Posty: 61
Rejestracja: ndz 27 kwie 2014, 13:16
OSP (gm., woj.): Mieścisko Wielkopolskie
Status: Offline

Re: Głośnik z kogutem

Post autor: knightrider1982 »

Nic do mnie nie doszło
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat