[SPRZEDAM] Motopompa Pożarnicza PO-5


Topic author
albercik1692
Posty: 45
Rejestracja: pn 27 lut 2012, 10:44
Status: Offline

[SPRZEDAM] Motopompa Pożarnicza PO-5

Post autor: albercik1692 » sob 07 lip 2018, 11:59

OSP Sprzeda motopompę pożarniczą PO-5.

Motopompa po kapitalnym remoncie, użytkowana w OSP jedynie do zawodów sportowo - pożarniczych. Przez cały okres użytkowania, od czasu remontu obsługiwana tylko przez jednego, świetnie ją czującego mechanika. Wszystkie naprawy eksploatacyjne (wymiana świec zapłonowych itp.) wykonywane na bieżąco.

Stan: szwajcarski zegarek.

Remont pompy przeprowadzony był w jednym z autoryzowanych i renomowanych zakładów naprawczych w Polsce. Posiadamy kartę serwisu. Wyrażamy zgodę na przegląd w dowolnym serwisie, zgadzamy się na przetestowanie pompy. Motopompa może podawać wodę bez przerwy - w żaden sposób podczas remontu nie był modyfikowany układ chłodzenia pompy. Pompa posiada idealnie wyregulowany zapłon iskrowy, dzięki czemu nie ma najmniejszego problemu z jej uruchomieniem. Na jej wyposażeniu jest również rozrusznik, za pomocą którego po podłączeniu akumulatora można ją uruchamiać "z guzika" (lub po przerobieniu można i nawet z pilota).

Czas zasysania - 4 s.
Czas przetłaczania razem z zasysaniem (od momentu wsadzenia smoka do basenu do momentu pokazania się wody na pyszczku prądownic - 2 roty) - 16-17 s.
Na motopompie spokojnie można wykonać czas ćwiczenia bojowego w okolicach 33-34 s - mogę podesłać filmik naszego wykonania.

Sprzedajemy, ponieważ zawody odbywają się u nas w chwili obecnej na jednej pompie dla wszystkich startujących OSP, a do działań ratowniczo-gaśniczych wykorzystujemy pompy pływające i szlamowe.
Motopompa dostępna "od ręki".

Cena 4599 zł- do rozsądnej negocjacji.
Odpowiedzi na więcej pytań udzielę telefonicznie.

tel. 691 621 581

https://www.olx.pl/oferta/motopompa-poz ... wSZyd.html

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ