nieruchomości


Leszek29
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 15 gru 2021, 22:22
Status: Offline

Re: nieruchomości

Post autor: Leszek29 »

Nie lepiej wynająć niż sprzedawać mieszkanie? Chociaż nie powiem ceny do sprzedaży są obecnie bardzo atrakcyjne :)

elabarbara
Posty: 1578
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: nieruchomości

Post autor: elabarbara »

Wiecie, jak macie problem ze sprzedażą swojego mieszkania, to warto polegać na specjalistach. Przecież dobra agencja nieruchomości warszawa wcale nie jest kosztowna, a może zająć się praktycznie wszystkim... Od przygotowania oferty, po wykonanie zdjęć, jak i przygotowaniu formalności.

piotrek1234
Posty: 153
Rejestracja: ndz 15 sie 2021, 22:19
OSP (gm., woj.): Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Status: Offline

Re: nieruchomości

Post autor: piotrek1234 »

Jeśli posiadacie swoje nieruchomości to warto pomyśleć o montażu instalacji fotowoltaicznej, dzięki której staniecie się niezależni pod względem energii elektrycznej. W fotowoltaika Częstochowa znajdziecie odpowiedzi na nurtujące was pytania. Wiecie, że wysoka sprawność instalacji fotowoltaicznej, w zależności od paneli sięgać może nawet 40 lat? Kolejną zaletą jest fakt, iż instalacja zapewnia brak przerw w dostawie prądu.

maniak
Posty: 215
Rejestracja: ndz 28 maja 2017, 14:34
OSP (gm., woj.): płońsk, mazowieckie
Status: Offline

Re: nieruchomości

Post autor: maniak »

A wracając do tematu zakupu mieszkań to wiadomo że ceny mieszkań zależą od standardu i ich lokalizacji a na Śląsku w Katowicach rozbudowuje się teraz osiedle Francuska Park więc tam można pytać o mieszkania a to świetna lokalizacja

warkocz456
Posty: 1
Rejestracja: sob 25 gru 2021, 21:04
Status: Offline

Re: nieruchomości

Post autor: warkocz456 »

Dziękuje za polecenie właśnie jestem na kupnie domu i sprawdzona agencja zawsze się przyda.

Leszek36
Posty: 1
Rejestracja: wt 11 sty 2022, 22:22
Status: Offline

Re: nieruchomości

Post autor: Leszek36 »

Też myślę że nieruchomości to dobra inwestycja :)

sukienka
Posty: 1858
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Re: nieruchomości

Post autor: sukienka »

Znajomi ostatnio zdecydowali się na zakup mieszkania w bloku. W ich przypadku świetnym wyborem okazał się ten deweloper: http://diamentowewzgorze.lalak.pl/ . Faktycznie mieszkania prezentują się bardzo ciekawie, a spokojna okolica to duża zaleta.

Glazzer
Posty: 21
Rejestracja: czw 27 sty 2022, 14:35
Status: Offline

Re: nieruchomości

Post autor: Glazzer »

Wydaje mi się, że lepiej wynajmować. Masz dochody co miesiąc. A jeżeli mieszkanie jest zadbane, masz ładne podłogi, na nowo pomalowane ściany, ogólnie ładnie się to prezentuję to możesz drogo wynająć.

Arkadiusz1
Posty: 132
Rejestracja: śr 26 sty 2022, 13:24
Status: Offline

Re: nieruchomości

Post autor: Arkadiusz1 »

Moim zdaniem warto byłoby podejśc do tego tematu w sposób odpowiedzialny. Przecież korzystając z rzetelnych informacji, będzie Wam o wiele prościej poradzić sobie z poszczególnymi kwestiami. Ja czytałem o tym, jak zadbać o sprzedaż mieszkania otrzymanego w spadku po rodzicach i uważam, że to ciekawa opcja. Co Wy sadzicie na ten temat?

Beko
Posty: 1
Rejestracja: ndz 30 sty 2022, 18:11
Status: Offline

Re: nieruchomości

Post autor: Beko »

Jest wiele ciekawych nowych inwestycji

drużynowy
Posty: 750
Rejestracja: sob 20 lis 2021, 14:50
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna w Pcimie
Status: Offline

Re: nieruchomości

Post autor: drużynowy »

Tak naprawdę nieruchomości w naszym życiu odgrywają bardzo duże znaczenie i muszę przyznać, że są osoby którym na pewno zależy na tym aby dane mieszkanie czy dom sprzedać w jak najkrótszym czasie. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest współpraca z firmą https://kupujemym.pl/skup-nieruchomosci-warszawa/ gdyż z tego co wiem to skupują oni wszelkiej maści nieruchomości za gotówkę.

Olek36
Posty: 304
Rejestracja: pn 17 sty 2022, 12:25
Status: Offline

Re: nieruchomości

Post autor: Olek36 »

Czy zakup nieruchomości jest dalej opłacalny czy uważacie że warto poczekać? :)

kaszubsonkrzys
Posty: 3
Rejestracja: ndz 27 lut 2022, 18:19
Kontakt:
Status: Offline

Re: nieruchomości

Post autor: kaszubsonkrzys »

Myślę że ceny mieszkań dalej będą się piąć w górę więc inwestycja w nieruchomość dalej wydaje się opłacalna, polecam zapoznać się z ofertą TBV deweloper Lublin

Olek36
Posty: 304
Rejestracja: pn 17 sty 2022, 12:25
Status: Offline

Re: nieruchomości

Post autor: Olek36 »

Będą ale myślę że jeszcze trochę i mogą też polecieć ostro w dół, możliwe że wydarzy się to w ciągu roku lub dwóch.

Nomeo
Posty: 4
Rejestracja: wt 22 mar 2022, 08:43
Status: Offline

Re: nieruchomości

Post autor: Nomeo »

Jeśli interesują was świetnie wykończone mieszkania, to warto rozważyć apartamenty Wrocław https://www.mojdom.com.pl/lokale-mieszkalne jest spory wybór, warto przejrzeć oferty.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat