strażacka elektronika


Topic author
szturm___man
Posty: 163
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 18 paź 2016, 16:21
OSP (gm., woj.): Żabieniec gm. Taplary
Status: Offline

strażacka elektronika

Post autor: szturm___man »

Druhny i Druhowie
posiadam do odstąpienia sterownik do syreny stacjonarnej ( urządzenie to służy do załączenia cyklu alarmowego
syreny w czasie 3 minut ), sterowniki do fali świateł ostrzegawczych, sterowniki do lamp stroboskopowych,
sterowniki VIP-SIGNAL, sterowniki do lamp pulsacyjnych ( halogenowych ) i sterowniki do lamp LED ,wkłady LED
do lamp błyskowych oraz przemienniki sygnałów alarmowych [niektóre modele gratis]
więcej informacji dla zainteresowanych osób pod adresem e-mail: szturmman@wp.pl

mareku
Posty: 581
Rejestracja: pt 13 sie 2021, 17:29
OSP (gm., woj.): Bitom Bitom Bitom
Status: Offline

Re: strażacka elektronika

Post autor: mareku »

Sama ostatnio zastanawiałam się, w jakim sklepie mogłabym znaleźć porządne przetwornik prądowy w jakiejś atrakcyjnej cenie. Na szczęście mój znajomy doradził mi, że tego typu produkty można znaleźć w ofercie firmy dacpol.eu i nie ukrywam, że chyba zdecyduje się u nich na zamówienie.

Szylakowski
Posty: 46
Rejestracja: wt 18 kwie 2017, 12:53
OSP (gm., woj.): Wilcze Doły gm. Kocia Banda
Status: Offline

Re: strażacka elektronika

Post autor: Szylakowski »

Chodzi Ci na pewno o przetwornik prądu, a nie o przetwornicę napięcia

kikak
Posty: 821
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:33
Status: Offline

Re: strażacka elektronika

Post autor: kikak »

W takim razie skoro czesto robicie takie zakupy przez internet polecam wejsc na strone http://georgedornscreams.com/ i poczytac troche wiecej informacji. Wydaje mi sie, ze ceny roznia sie w sklepach wiec warto najpierw zapoznac sie z recenzjami. Wtedy wybor bedzie o wiele latwiejszy i nie przeplacicie juz nigdy wiecej na elektronice.

Olek36
Posty: 304
Rejestracja: pn 17 sty 2022, 12:25
Status: Offline

Re: strażacka elektronika

Post autor: Olek36 »

Czy taka elektronika jest zabezpieczona czymś konkretnym? Chodzi mi o stopnie szczelności itp. :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat