Sztuczne kwiaty gdzie kupić?


Topic author
Echodniak
Posty: 5
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 07 wrz 2021, 10:35
Status: Offline

Sztuczne kwiaty gdzie kupić?

Post autor: Echodniak »

Ostatnio interesuję się robieniem własnoręcznych ozdób, zamawiam zawszę z hurtowni aby wyszło jak najtaniej. Jeśli szukacie czegoś do własnoręcznych robótek albo coś gotowego to zajrzyjcie tutaj: https://www.bomm.pl/pl/kategorie/bukiet ... a-cmentarz Jest to dobry czas aby zakupić coś ślicznego na cmentarz na zbliżające się święta ;) :)

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: Sztuczne kwiaty gdzie kupić?

Post autor: Nadzieja »

A po co te kwiaty? Nie lepiej żywe?

mareku
Posty: 581
Rejestracja: pt 13 sie 2021, 17:29
OSP (gm., woj.): Bitom Bitom Bitom
Status: Offline

Re: Sztuczne kwiaty gdzie kupić?

Post autor: mareku »

:(
Ostatnio zmieniony śr 25 maja 2022, 18:14 przez mareku, łącznie zmieniany 1 raz.

regina
Posty: 847
Rejestracja: sob 24 paź 2015, 20:54
Status: Offline

Re: Sztuczne kwiaty gdzie kupić?

Post autor: regina »

Widzę, że nie tylko ja mam problem jeśli chodzi o pielęgnację żywych kwiatów. Niestety trzeba mieć do nich rękę i wiedzieć w jakich warunkach powinny one żyć. Ja niby wszystko na ich temat czytałam a i tak mi zmarniały i totalnie nie wiem o co chodzi. Dlatego jak dla mnie sztuczne kwiaty są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, nie trzeba ich podlewać ani nawozić. A też pięknie się prezentują w każdym wnętrzu. Można je kupić na przykład online w sklepie ze sztucznymi kwiatami

tyson
Posty: 1
Rejestracja: śr 23 lut 2022, 08:38
Status: Offline

Re: Sztuczne kwiaty gdzie kupić?

Post autor: tyson »

Podobają się wam takie w ogóle?

Bomb
Posty: 4
Rejestracja: śr 23 lut 2022, 16:22
Status: Offline

Re: Sztuczne kwiaty gdzie kupić?

Post autor: Bomb »

Mi osobiście się nie podobają

lolka
Posty: 259
Rejestracja: śr 11 sie 2021, 16:01
OSP (gm., woj.): wojewodztwo slaskie
Status: Offline

Re: Sztuczne kwiaty gdzie kupić?

Post autor: lolka »

Moim zdaniem, jeżeli lubicie kwiaty w domu, ale niestety nie macie do nich ręki, to zawsze można postawić na ich sztuczne odpowiedniki ostatnio widziałam, że na stronie sklepu hydroponika.pl jest dostępna wisząca sztuczna monstera 115 cm w całkiem dobrej cenie, więc może warto byłoby rozważyć zakupy w tym miejscu. Dajcie znać, co uważacie o ich propozycjach

magda92
Posty: 30
Rejestracja: wt 20 gru 2022, 18:01
OSP (gm., woj.): Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie
Status: Offline

Re: Sztuczne kwiaty gdzie kupić?

Post autor: magda92 »

Sztuczne kwiatki kupisz nawet w Biedronce czy Interku. Możesz zamówić również przez internet. Jeżeli masz u siebie sklep wszystko po 5 zł czy coć takiego albo shopping (chińczyk ) również polecam sprawdzić.

kikak
Posty: 821
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:33
Status: Offline

Re: Sztuczne kwiaty gdzie kupić?

Post autor: kikak »

A po co sztuczne, skoro w internecie macie takie oferty jak https://www.grantnalepszystart.pl/firma/florio ta i można bez problemu kupić cebulki pięknych kwiatów w dobrej cenie? Ja nie wyobrażam sobie tego, żeby w moim domu nie było po prostu kwiatów...

Kosciel
Posty: 409
Rejestracja: czw 06 sty 2022, 17:41
Status: Offline

Re: Sztuczne kwiaty gdzie kupić?

Post autor: Kosciel »

Ja nie jestem fanem sztucznych kwiatów

magda92
Posty: 30
Rejestracja: wt 20 gru 2022, 18:01
OSP (gm., woj.): Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie
Status: Offline

Re: Sztuczne kwiaty gdzie kupić?

Post autor: magda92 »

Ja też nie mam ręki do kwiatów, zawsze wszystkie bez wyjątku mi zdychały w domu. Jednak pewno dnia na dzień kobiet otrzymałam storczyka ( ich nie trzeba tak często podlewać) i uwaga ma już 2 lata i trzyma się świetnie. Był taki moment, że myślałam, że to już koniec nic nie wyrośnie a on uparcie cały czas rozkwita. To jest wspaniałe, najwidoczniej prezent od serca.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat