Bluzy, Dresy, Koszulki, Polary wszystko dla PSP, OSP, i MDP


Topic author
cechupsp
Posty: 6
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 13 maja 2010, 20:50
OSP (gm., woj.): torun, kujawsko pomorskie
Status: Offline

Bluzy, Dresy, Koszulki, Polary wszystko dla PSP, OSP, i MDP

Post autor: cechupsp »

Witam wszystkich Strażaków

Jesteśmy firmą zaopatrująca jednostki Straży Pożarnej w odzież dodatkową tzn. Polary, Bluzy, Dresy, Koszulki, Dresy sportowe. Wykonujemy rożnego rodzaju wzory dresów zarówno dla młodzieżowych jak i seniorskich drużyn pożarniczych. Na naszych wyrobach wykonujemy hafty zgodnie z życzeniem klienta.

CECHU Cechowski Jarosław
87-100 Toruń
NIP: 879-228-30-40
e-mail straz@cechu.pl
tel: 665-295-048


Polar

POLAR dla strażaków Ochotniczej lub Państwowej Straży Pożarnej. Z przodu na lewej piersi haftowane logo PSP lub OSP, na plecach złotą (PSP) lub srebrną (OSP) nicią haftowany napis STRAŻ. Logo oraz napis wykonane są zgodnie z wytycznymi KG PSP. Polar obszyty jest na ramionach i przedramionach materiałem technicznym który w znacznym stopniu ogranicza przecieranie się polaru.
gramatura 420gr/m2 100% poliester

Obrazek

Koszulka POLO

Czarna koszulka POLO dla strażaków Ochotniczej lub Państwowej Straży Pożarnej. Z przodu na lewej piersi haftowane logo PSP lub OSP, na plecach złotą (PSP) lub srebrną (OSP) nicią haftowany napis STRAŻ. Logo oraz napis wykonane są zgodnie z wytycznymi KG PSP.
gramatura 200gr/m2, 65% bawełna 35% poliester

Obrazek

Bluza

Czarna bluza dla strażaków Państwowej lub Ochotniczej Straży Pożarnej. Logo PSP lub OSP haftowane na kieszeni. Na plecach złotą (PSP) lub srebrną (OSP) nicią haftowany napis STRAŻ (istnieje możliwość wykonania bluzy bez napisu STRAŻ). Bluza na barkach oraz przedramionach obszyta jest materiałem technicznym.
Do bluz oferujemy również spodnie dresowe
gramatura 300gr/m2, 100% bawełna

Obrazek

Koszulka T-shirt


Czarna koszulka dla strażaków Ochotniczej lub Państwowej Straży Pożarnej. Z przodu na lewej piersi haftowane logo PSP lub OSP, na plecach złotą (PSP) lub srebrną (OSP) nicią haftowany napis STRAŻ. Logo oraz napis wykonane są zgodnie z wytycznymi KG PSP.
gramatura 200gr/m2, 100% bawełna

Cennik wszystkich artykułów ze zniżkami oraz zdjęcia w lepszej jakości wysyłam na adres e-mail

Wystawiam faktury VAT
Na wybrane artykuły 7% vat przy zamówieniu przez jednostki straży pożarnej[quote][/quote]

OSP Sławoborze
Posty: 1
Rejestracja: ndz 26 paź 2014, 16:37
OSP (gm., woj.): Sławoborze, zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: Bluzy, Dresy, Koszulki, Polary wszystko dla PSP, OSP, i

Post autor: OSP Sławoborze »

Witam Państwa. Mam takie pytanie interesuje mnie bluza strażacka którą
widziałem u państwa na forum:

http://www.zosprp.pl/forum/viewtopic.php?f=13&t=2740

Tylko ma jedno małe pytanko czy zamiast tego loga PSP dało by rade
zrobić taki mały napis i zepa na imie i nazwisko oraz grupe krwi jak
przedstawiam na tym zdjęciu podanym linku co jest na polarze proszę o
odpowiedź i jaka by miała byc to cena mam nadzeje że z wysyłka wyjdzie
do 60 lub 70 zł bede bardzo wdzieczny.

http://strefa998.pl/polary/405-polar-delux-450.html

pozdrawiam Tomek.

marko998
Posty: 22
Rejestracja: pn 13 sty 2014, 14:19
Status: Offline

Re: Bluzy, Dresy, Koszulki, Polary wszystko dla PSP, OSP, i

Post autor: marko998 »

prosiłbbym o zdjecia polaru i ceny na marcin123154@wp.pl
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat