Możliwa pomoc ;)


Topic author
Zura
Posty: 46
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 23 mar 2012, 18:15
OSP (gm., woj.): OchotniczaStrażPożarna
Status: Offline

Możliwa pomoc ;)

Post autor: Zura »

Witam mamy zamiar powołać nową jednostkę pod koniec tego roku z tad moje pytanie czy ma ktoś może coś niepotrzebnego u siebie w remizie co mógłby oddać za darmo luz symbolicznego browarka koszt wysyłki mi pokryjemy :) CHodzi mi o to ze gdy już będzie u nas samochód to do tego czasu chciałbym troszkę szprzętu załatwić bez łaski burmistrza ze swoich sąsiednich jednostek też coś dostaniemy.Oczywiście tylko pytam :D Dziękuje za odpowiedzi.

ospglinik
Posty: 506
Rejestracja: czw 19 sty 2012, 18:21
OSP (gm., woj.): glinik,podkarpackie
Status: Offline

Re: Możliwa pomoc ;)

Post autor: ospglinik »

nagłówek żle napisany i nie ten dział bardziej pasuje do sprzęt strażacki

Mariusz722
Posty: 7
Rejestracja: pt 24 sie 2012, 22:50
OSP (gm., woj.): Żabiczyn (Mieścisko, Wielkopolskie)
Status: Offline

Re: Możliwa pomoc ;)

Post autor: Mariusz722 »

Macie już jakiś sprzęt? Co konkretnie w pierwszym rzucie jest Wam potrzebne?
Awatar użytkownika

machines
Posty: 139
Rejestracja: ndz 21 sie 2011, 12:25
Status: Offline

Re: Możliwa pomoc ;)

Post autor: machines »

Czemu bez łaski burmistrza ?? On może wiele :) Rozumiem że jednostka powstaje w mieście :)
Obrazek
Obrazek
Copyright © 2012 by machines. All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Topic author
Zura
Posty: 46
Rejestracja: pt 23 mar 2012, 18:15
OSP (gm., woj.): OchotniczaStrażPożarna
Status: Offline

Re: Możliwa pomoc ;)

Post autor: Zura »

Wpisze tu byle co bo 2 razy to samo mi się wrzuciło.
Ostatnio zmieniony wt 28 sie 2012, 19:48 przez Zura, łącznie zmieniany 1 raz.

Topic author
Zura
Posty: 46
Rejestracja: pt 23 mar 2012, 18:15
OSP (gm., woj.): OchotniczaStrażPożarna
Status: Offline

Re: Możliwa pomoc ;)

Post autor: Zura »

Czepiasz się nagłówka ;d Hm tak mamy węże co narazie tylko 3 sztuki w 52 i 1 w 75 Jedna koszarówka kompletna i to narazie na tyle dopiero zbieramy wszystko Myślę że na pierwszy rzut mogło by się przydać coś do Ubrania typu hełm ale nie jest najważniejsze co tylko ważne żeby było poprostu z chęcią przyjmiemy co sie da węze,tłumice,rozdzielacze i tym podobne dosłownie panowie wszystko nawet i drobnostki takie jak klucze do hydrantu :) Jeśli dobrze pujdzie na dniach będziemy mieli motopompę szlamową od znajomego ;) Nom bez łaski burmistrza skoro mam czekać na to aby zaczął wgl działać w tym kierunku np na 3 węże ssawne będe czekał pół roku to sami załatwiamy pomalutku sprzęt gdy zarejestrujemy to burmistrz niech odpowiada za nasz wóz i koszty z tym związane :D Nie niestety nie jednostka powstaje we wsi . Pozdrawiam
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat