sprzedam hełmy rosenbauer


Topic author
markor
Posty: 142
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 28 lut 2006, 19:03
Status: Offline

sprzedam hełmy rosenbauer

Post autor: markor »

sprzedam 16 hełmów z 1995 roku Rosenbauer Heros cena 250zł w brutto
2 hełmy z 1997 roku Rosenbauer cena 280zł brutto
1 hełm z 2003 roku czerwony cena 340 brutto
więcej informacji tel.722119224 prywatnastrazpozarna@interia.pl
http://zapodaj.net/df418009f823d.jpg.html
http://zapodaj.net/00b74ccdb43f6.jpg.html
DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE TOWAR ZOSTAŁ SPRZEDANY
Ostatnio zmieniony sob 12 sty 2013, 22:11 przez markor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika

GLM
Posty: 478
Rejestracja: wt 30 sie 2011, 16:15
OSP (gm., woj.): Długa Koscielna
Status: Offline

Re: sprzedam hełmy rosenbauer

Post autor: GLM »

Ja osobiście bym nie kupił takich hełmów bo termin używalności jest 5 lat i nie zapewne certyfikatu CNBOP
Święty Florianie patronie nasz ,miej w opiece naszą Straż

Topic author
markor
Posty: 142
Rejestracja: wt 28 lut 2006, 19:03
Status: Offline

Re: sprzedam hełmy rosenbauer

Post autor: markor »

chyba kolega jest nie w temacie i niech nie komentuje bardzo dużo sprzedałem .
Awatar użytkownika

GLM
Posty: 478
Rejestracja: wt 30 sie 2011, 16:15
OSP (gm., woj.): Długa Koscielna
Status: Offline

Re: sprzedam hełmy rosenbauer

Post autor: GLM »

markor pisze:chyba kolega jest nie w temacie i niech nie komentuje bardzo dużo sprzedałem .
masz kolego internet chyba ? to sobie wpisz w Google i będziesz wiedział co to jest CNBOP że ktoś od ciebie kupuje -to niech sobie kupuje . ja wyraziłem swoją opinie ,i nie chciał bym być na miejscu takiego naczelnika jak któremuś ratownikowi spadnie belka na hełm i zginie ,chyba nie muszę pisać jak będzie miał przechlapane ?
Święty Florianie patronie nasz ,miej w opiece naszą Straż

Zura
Posty: 46
Rejestracja: pt 23 mar 2012, 18:15
OSP (gm., woj.): OchotniczaStrażPożarna
Status: Offline

Re: sprzedam hełmy rosenbauer

Post autor: Zura »

Kolego przerąbane tak owszem zgodzę się z tym wszystkim bo wiadomo jak się pozmieniało lecz prawda jest taka , 8) że coraz mniej ludzi patrzy na atest bo jak coś jest tańszego i zagraniczne lepsze niż polskie i lepiej się sprawdza to ludzie postawia na ochronę a nie na atesty lub 2 sprawa samochody bojowe powinna przerabiać tylko firma która ma takie kwalifikacje a koledzy druhowie przerabiają sami samochody które też nie posiadają CNBOP i nikt nie krzyczy , Co do hełmików szału nie ma . nie wiem jak się spisują bo u nas w gminie nie ma czegoś takiego to się nie wypowiadam ale estetycznie mi się nie podobają no niby nie liczy się wyglądał ale wolałbym starego białego poczciwego kalisza niż to :D Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika

GLM
Posty: 478
Rejestracja: wt 30 sie 2011, 16:15
OSP (gm., woj.): Długa Koscielna
Status: Offline

Re: sprzedam hełmy rosenbauer

Post autor: GLM »

No właśnie kolego jest tak jak piszesz, .Na tym forum powinna być taka opcja pod postem : podziękował ten i ten GDZIE TEN MODERETOR :!: :!: :!: i twórca tego forum
Święty Florianie patronie nasz ,miej w opiece naszą Straż

slawek.998
Posty: 516
Rejestracja: ndz 31 gru 2006, 11:16
Status: Offline

Re: sprzedam hełmy rosenbauer

Post autor: slawek.998 »

Zura pisze:Kolego przerąbane tak owszem zgodzę się z tym wszystkim bo wiadomo jak się pozmieniało lecz prawda jest taka , 8) że coraz mniej ludzi patrzy na atest bo jak coś jest tańszego i zagraniczne lepsze niż polskie i lepiej się sprawdza to ludzie postawia na ochronę a nie na atesty lub 2 sprawa samochody bojowe powinna przerabiać tylko firma która ma takie kwalifikacje a koledzy druhowie przerabiają sami samochody które też nie posiadają CNBOP i nikt nie krzyczy , Co do hełmików szału nie ma . nie wiem jak się spisują bo u nas w gminie nie ma czegoś takiego to się nie wypowiadam ale estetycznie mi się nie podobają no niby nie liczy się wyglądał ale wolałbym starego białego poczciwego kalisza niż to :D Pozdrawiam ;)

Prawda jest taka że o atest napewno zapyta się firma ubezpieczeniowa oraz prokurator w razie jakiegoś wypadku.
Awatar użytkownika

GLM
Posty: 478
Rejestracja: wt 30 sie 2011, 16:15
OSP (gm., woj.): Długa Koscielna
Status: Offline

Re: sprzedam hełmy rosenbauer

Post autor: GLM »

No właśnie tak kolego slawek.998
jest , ja rozumiem te jednostki co nie są w KSRG i wyjazdów mają 3-4 w roku do jakiś traw, czy dowóz wody itp., ale jak jest jednostka w KSRG i co rok ma ponad 100 wyjazdów jak my , albo jak sąsiedzi z OSP mają ponad 300 ( najwięcej w powiecie), to wybacz o te nowoczesne standardy musimy dbać bo przy tak częstych wyjazdach różnego typu może być nie szczęście kiedyś , i ja nie chciał bym być ciągany po sądach cz prokuraturze jak napisałeś , wiadomo Naczelnika biorą za du....e
Święty Florianie patronie nasz ,miej w opiece naszą Straż

Misza13
Posty: 17
Rejestracja: śr 21 gru 2011, 15:33
OSP (gm., woj.): OSP Wielkopolska
Status: Offline

Re: sprzedam hełmy rosenbauer

Post autor: Misza13 »

Aha, już widzę jak Kolega GLM zmienia hełmy w swojej jednostce bo pięć lat im "upłynęło" Moim zdaniem jeżeli CNOBP jest wydany na konkretny model jak tu Rosenbauera to źródło pochodzenia hełmu nie ma znaczenia, pod warunkiem że nie jest pęknięta skorupa itp. :)
Awatar użytkownika

GLM
Posty: 478
Rejestracja: wt 30 sie 2011, 16:15
OSP (gm., woj.): Długa Koscielna
Status: Offline

Re: sprzedam hełmy rosenbauer

Post autor: GLM »

Misza13 pisze:Aha, już widzę jak Kolega GLM zmienia hełmy w swojej jednostce bo pięć lat im "upłynęło" Moim zdaniem jeżeli CNOBP jest wydany na konkretny model jak tu Rosenbauera to źródło pochodzenia hełmu nie ma znaczenia, pod warunkiem że nie jest pęknięta skorupa itp. :)
ty wiesz człowieku co znaczy skrót CNBOP ?????"Moim zdaniem jeżeli CNOBP jest wydany na konkretny model jak tu Rosenbauera to źródło pochodzenia hełmu nie ma znaczenia" . Na niemieckie hełmy :"Rosenbauer" CNBOP nie wydaje pozwoleń JESTEŚMY W POLSCE . I właśnie się mylisz bo przed nowym rokiem dokł. w grudniu zakupiliśmy sprzętu za 8 tysi i min. 6 szt hełmów kaliskich POLSKICH z certyfikatem wydanym przez CNBOP a tak na marginesie leżą na półkach w magazynku stare chyba ze 20 szt. nie wspomnę o tych starych srebrnych
Święty Florianie patronie nasz ,miej w opiece naszą Straż

Fireserwis
Posty: 10
Rejestracja: czw 17 sty 2013, 13:11
Lokalizacja: Austria
Status: Offline

Re: sprzedam hełmy rosenbauer

Post autor: Fireserwis »

Szanowny kolega GLM odrobinke się wymadrza i niepotrzebnie irytuje....hełmy jednej z najlepszych na swiecie AUSTRIACKIEJ Firmy Rosenabuer maja polskie atesty, przynajmniej ten najnowszy Heros Xtreme i maja polskiego dystrybutora....co kolega bez trudu znajdzie po paru kliknięciach w googlach..niestety naszych strażaków nie stać na masowe zakupy tego typu nowych hełmów..ale z tego co wiem to wielu chetnie włozyłoby na głowy Herosy Xtreme i oczywiście cieszę się z naszych polskich kaliszaków ale to chyba jeszcze nie ta pólka...jak znajdziesz chwile to wejdz na ich stronę www.rosenbauer.com a może w wolnej chwili pomknij do Linzu a potem do Leonding i pooglądaj ich cudeńka pożarnicze...światowa klasa bezsprzecznie....
Awatar użytkownika

GLM
Posty: 478
Rejestracja: wt 30 sie 2011, 16:15
OSP (gm., woj.): Długa Koscielna
Status: Offline

Re: sprzedam hełmy rosenbauer

Post autor: GLM »

Fireserwis pisze:Szanowny kolega GLM odrobinke się wymadrza i niepotrzebnie irytuje....hełmy jednej z najlepszych na swiecie AUSTRIACKIEJ Firmy Rosenabuer maja polskie atesty, przynajmniej ten najnowszy Heros Xtreme i maja polskiego dystrybutora....co kolega bez trudu znajdzie po paru kliknięciach w googlach..niestety naszych strażaków nie stać na masowe zakupy tego typu nowych hełmów..ale z tego co wiem to wielu chetnie włozyłoby na głowy Herosy Xtreme i oczywiście cieszę się z naszych polskich kaliszaków ale to chyba jeszcze nie ta pólka...jak znajdziesz chwile to wejdz na ich stronę http://www.rosenbauer.com a może w wolnej chwili pomknij do Linzu a potem do Leonding i pooglądaj ich cudeńka pożarnicze...światowa klasa bezsprzecznie....
Akurat mam rzut beretem do Józefowa i wszystkiego się dowiem na miejscu , jeśli tak przyznam koledze racje
Święty Florianie patronie nasz ,miej w opiece naszą Straż

Fireserwis
Posty: 10
Rejestracja: czw 17 sty 2013, 13:11
Lokalizacja: Austria
Status: Offline

Re: sprzedam hełmy rosenbauer

Post autor: Fireserwis »

Awatar użytkownika

GLM
Posty: 478
Rejestracja: wt 30 sie 2011, 16:15
OSP (gm., woj.): Długa Koscielna
Status: Offline

Re: sprzedam hełmy rosenbauer

Post autor: GLM »

sory bardzo czy ta polemika tyczyła się ogólnie wszystkich hełmów ? czy te co zostały wystawione do sprzedania na forum ? bo wrzuciłeś mi tu linka do sklepu , mi chodziło o te do sprzedania i tak odpisywałem koledze , czyż nie ?(((z 1995 roku Rosenbauer Heros )))i firma Rosembauer jest znana w pożarnictwie od 40 lat jak ja pamiętam ,różnorakiego sprzętu także. Wrzucanie tu linku do najnowszych hełmów tej firmy nic nie daje http://zapodaj.net/df418009f823d.jpg.html i o ten model będę jutro się pytał
Święty Florianie patronie nasz ,miej w opiece naszą Straż

Fireserwis
Posty: 10
Rejestracja: czw 17 sty 2013, 13:11
Lokalizacja: Austria
Status: Offline

Re: sprzedam hełmy rosenbauer

Post autor: Fireserwis »

Widać jak bardzo chcesz mieć rację..za wszelką cenę rzeklbym...w tym linku był nr dopuszczenia dla hełmu Rosenbauera i po go wysłałem..myślę że dobrze odczytałeś moje intencje...powiem tak przenieś swoje mądrości do innego działu bo tu sie sprzedaje i kupuje i trzeba tych co to robią szanować....ja kończę tę dyskusję w tym miejscu i tak na koniec Rosenbauer to nie 40 a 145 lat tradycji ..

na koniec do poczytania ...

http://www.advantageaustria.org/interna ... l-.pl.html

Miłego wieczoru
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat