protokół


Topic author
klonpiotr
Posty: 10
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 23 kwie 2006, 21:54
Lokalizacja: Płośnica
Kontakt:
Status: Offline

protokół

Post autor: klonpiotr »

PROTOKÓŁ ZBIORCZY XVIII Regionalnych Przeglądów Orkiestr Ochotniczych Straży Pożarnych.
dlaczego nie można ściągnąć w/w pliku ?
i co z festiwalem ogólnopolskim ? można by umieścić jakieś informacje ? jak nie tu to gdzie ? :shock:

nicolas12
Posty: 39
Rejestracja: pn 09 maja 2005, 12:28
Lokalizacja: woj. śląskie
Status: Offline

Post autor: nicolas12 »

:D Popieram w całości użytkownika klonpiotr - właśnie te informacje powinny być opublikowane w internecie najszybciej! Tymczasem pocztą pantoflowa dowiadujemy się o miejscowościach, terminach i wynikach przeglądów i festiwali. Takie informowanie nie pomaga w pracy z orkiestrą dętą. :( Przecież trzeba rozplanować terminarz koncertów - często z rocznym wyprzedzeniem - szkoda że osoby z ZG ZOSPRP które zajmują się orkiestrami nie biorą tego pod uwagę...
Muzyka - moje hobby.

czwarty
Posty: 4
Rejestracja: ndz 18 cze 2006, 21:22
Status: Offline

Post autor: czwarty »

Cóż... troszke mało aktualizowana jest ta strona, a szkoda. W dzisiejszych czasach internet to podstawowe źródło informacji. W każdym razie na stronie jest protokół z XVIII przeglądu, a z tego co mi sie wydaje, to w ubiegłym roku był już XIX.
Znalazłem na innej stronie ten protokół, mam nadzieje, ze admin sie nie obrazi ;)
http://www.orkiestra.infowm.pl/

orlos23
Posty: 7
Rejestracja: pt 30 cze 2006, 14:28
Lokalizacja: Lidzbark Welski
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: orlos23 »

Nie ma problemu.Bede sie starał na bierzącą na swojej stronie umieszczac ważne informacje na temat orkiestr lub przegladów.

Pozdrawaim

www.orkiestra.infowm.pl

nicolas12
Posty: 39
Rejestracja: pn 09 maja 2005, 12:28
Lokalizacja: woj. śląskie
Status: Offline

Post autor: nicolas12 »

www.orkiestra.infowm.pl

Mam kilka pytań:

1) dlaczego za stronie internetowej ZGOSPRP nie były publikowane wyniki z XIX regionalnych Przeglądów Orkiestr OSP?

2) wg jakiego klucza kwalifikowane były orkiestry do XIX Ogólnopolskiego Festiwalu Orkiestr OSP?

3) dlaczego orkiestry z Płośnicy, Lubartowa, Makowa, Suchowoli, Nekli, Płotów występują na festiwalu mając mniej lub tyle samo punktów co orkiestry z Nadarzyna, Świątnik Górnych, Goleszyna, Grobli, Dankowic, Jawiszowic, Sławna, Lidzbarka itd...?

4) czy podstawowym kryterium jest posiadanie grupy tanecznej lub mażoretek?

Jeżeli tak - to szkoda bo to krzywdzi orkiestry,które dobrze grają a nie stać ich na utrzymanie zespołu mażoretek :?

Pozdrawiam....
Muzyka - moje hobby.

orlos23
Posty: 7
Rejestracja: pt 30 cze 2006, 14:28
Lokalizacja: Lidzbark Welski
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: orlos23 »

nicolas12 masz racje na jakiej to zasadzie.
Popieram Cię teraz widać że nie liczy się muzyka tylko ważniejszy jest taniec a nie muzyka

POZDRAWIAM

www.orkiestra.infowm.pl
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat