POKAZ SIł


Topic author
marek-jeziorski
Posty: 32
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 21 wrz 2006, 11:41
Lokalizacja: Zabrodzie
Status: Offline

POKAZ SIł

Post autor: marek-jeziorski »

Witajcie Druhowie

Proponuje pokaz sił nie żaden strajk nie manifest a już na pewno nie podjęcie tak drastycznego środka jak nie wyjeżdżanie do akcji bo serce by mi chyba pękło gdybym nie wyjechał do zdarzenia

Po prostu umówmy się na spotkanie w stolicy
zmobilizujmy jak największą liczbę jednostek zbierzmy nasze:
Stary,
Jelcze,
Żuki,
Fordy

i co kto tam ma,
przejedzmy w proteście przez naszą stolice
przed MSWiA
przed Kancelarią Premiera i Prezydenta, Sejmem
przed naszym wspaniałym Zarządem Głównym (na którego temat wolałbym się nie wypowiadać)
przed KG PSP (która udaje że nic się nie dzieje w powiatach a doskonale wie że jednostki są coraz słabsze i mniej liczne)
spokojnie jeden za drugim bez krzyków blokad i złośliwości pokażmy naszą jedność i siłę a władze same powinny wyciągnąć wnioski ale musi nas być dużo żeby nie okazało się że przyjadą dwa wozy bojowe i o to będzie pokaz naszej jedności i siły budowanej o wielu lat.

Wyobraźcie sobie zjazd choćby 300 wozów bojowych (choć im więcej tym lepiej) jeden za drugim które zjeżdżają do Warszawy z czterech różnych stron Polski spotykają się w centrum czy gdzieś w umówionym miejscu i ruszają jeden za drugim spokojnie na kogutach bez sygnałów przed w/w urzędy myślę że dałoby to do myślenia naszym, władzom.

Co Wy na to???

To by było piękny pokaz naszej jedności i siły.
Pomyślcie może warto by było rozpocząć tak następny sezon letni.

dh Bartosz Włodarczyk
Posty: 51
Rejestracja: pn 26 kwie 2004, 09:04
Lokalizacja: GOSTYNIN, członek zarządu OSP Leśniewice i wspier. OSP Grabowa
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dh Bartosz Włodarczyk »

Witam !!!

POPIERAM ten pomysł w 100% działam w 3 jednostkach OSP na terenie naszego kraju tj. OSP GOSTYNIN, OSP LEŚNIEWICE W Woj mazowieckim i w OSP GRABOWA pow. Częstochowa woj. śląskie i wiem jak te jednostki moga liczyc na coś od państwa. Świadcze tez usługi dla ochotniczego pożarnictwa i sponsoruje jednostką naprawy motopomp, pojazdów i wyposarzenie bo takich jednostek które się niemogą doprosić pomocy finansowej od państwa jest bardzo dużo. Sam we firmie mam samochód pożarniczy wraz ze sprzętem i wiem jakie to są koszta. Pomysł super w pełni popieram, wyjade nawet swoim wozem. Jeśli potrzeba to pomoge w organizacji. Mze wreście ktos otworzy oczy ile jest potrzebujących straży w naszym kraju


Ze strażackim pozdrowieniem

Dh Bartosz Włodarczyk

http://www.proarkadia.pl%20info@proarkadia.pl

Marcello
Posty: 44
Rejestracja: pn 11 wrz 2006, 19:59
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: Marcello »

Jestem spod Krakowa
Nasz Star z 1985-go roku by tam nie dojechał ;)
jest mocno wyeksploatowany.
w garażu jest b. duża kałuża oleju
Ratujemy się tylko tym, że się go uzupełnia
a na pieniądze na remont od 2 lat się nie możemy doczekać
pozdrawiam
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat