dziêki


Topic author
ela
Posty: 7
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 08 sie 2004, 19:37
Lokalizacja: skawa
Status: Offline

dziêki

Post autor: ela »

Dzieki za informacje.
Dobrze wiedzieæ P. Joanno, ¿e jest kto¶ w ZG, kto my¶li o Orkiestrach. Teraz niech wyjdzie na ¶wiat³o dzienne, bo takich ludzi jak mój m±¿ (to on jest kapelmistrzem) jest wiêcej.
Oprócz wielkich, zdolnych orkiestr , prowadzonych prze pu³kowników, profesorów jest wiele amatorskich grup prowadzonych przez amatorów zapaleñców. Celem tych ludzi jest animacja ¿ycia kulturalnego w¶ród m³odych ludzi zapomnianych przez placówki o¶wiatowe, którzy nie reprezentuj± wirtuozowskich umiejêno¶ci jednak chc± i potrafi± graæ.
Problemem dla tych ludzi jest napisanie utworu na orkiestre z samych tylko opowie¶ci jaki ten utwór jest ¶wietny.
Dlatego pro¶ba:
Wspierajmy siê, bo nikt nam nie pomo¿e je¿eli sami sobie nie pomo¿emy.
cze¶æ.

joanna.j
Posty: 20
Rejestracja: czw 20 lis 2003, 15:06
Status: Offline

Post autor: joanna.j »

Witam
Dziękuję za te słowa. Przez dłuższy czas miałam wrażenie, że nikt na forum nie interesuje się orkiestrami. Zapraszam rtównież do dyskusji członków zespołów artystycznych działających przy OSP.
Jeżeli mogę pomóc orkiestrze w sprawach repertuarowych bardzo proszę o skontaktowanie się ze mną.

pozdrawiam

nicolas12
Posty: 39
Rejestracja: pn 09 maja 2005, 12:28
Lokalizacja: woj. śląskie
Status: Offline

Nuty.

Post autor: nicolas12 »

Witam.

Cieszę się że w ZG jest ktoś taki jak Pani dlatego mam pytanie.

Czy mogłaby Pani udostępnić listę posiadanych utworów na orkiestry dęte - może na stronie internetowej ZG?

Pozdrawiam..
Muzyka - moje hobby.

joanna.j
Posty: 20
Rejestracja: czw 20 lis 2003, 15:06
Status: Offline

Post autor: joanna.j »

Witam
W Polsce obowiązuje prawo autorskie, które w bardzo dużym stopniu ogranicza nas w dystrybucji nut, dlatego polecam kontakt ze mną - joanna.jarosinska@zg.zosprp.pl
pozdrawiam
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat