Festyn Strazacki 2013


Topic author
djshary
Posty: 35
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 18:40
OSP (gm., woj.): werbkowice, lubelskie
Status: Offline

Festyn Strazacki 2013

Post autor: djshary »

PROSZĘ USUNĄĆ MÓJ PROFIL NA FORUM - :!:
Ostatnio zmieniony sob 14 gru 2013, 10:23 przez djshary, łącznie zmieniany 1 raz.

Radosław
Posty: 7
Rejestracja: pt 06 sty 2012, 12:38
OSP (gm., woj.): OSP Lisie Jamy, gmina Lubaczów, woj. podkarpackie
Status: Offline

Re: Festyn Strazacki 2013

Post autor: Radosław »

Ja mogę z czystym sumieniem polecić orkiestrę OSP Obsza, byli u nas na uroczystości przekazania auta i nadania sztandar mi się podobali, a co najważniejsze do Hrubieszowa nie mają daleko.

gizik
Posty: 58
Rejestracja: sob 24 lis 2012, 17:24
OSP (gm., woj.): Ciechanów, mazowieckie
Status: Offline

Re: Festyn Strazacki 2013

Post autor: gizik »

Szkoda że późno już i nie napisałem i poleciłem naszej strażackiej orkiestry w której ja również gram z okolic Bytomia :)








--------------------------------------------------------
trening na mase - czyli wszystko o ćwiczeniach i planach na mase dla kulturystów i dla strażaków którzy chcą ćwiczyć i nabierać masy mięśniowej na ciele. Trening na mase - indywidualny plan. Czyli wszystko dla siłowania i na siłowni do trenowania bicepsa i bicepsa. Jak szybko przytyć o odchudzaniu szybkim i naturalnym. Tworzenie stron warszawa - projektowanie w warszawie dla firm. strony www.
Zaczynając zabawę na siłowni nie mamy problemów ze zwiększeniem masy mięśniowej. Oczywiście to w jakim tempie twoja masa mięśniowa będzie rosła zależało takich jak odpowiednia dieta na mase, trening na masę czy odpowiednia suplementacja.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat