Utworze orkiestre od podstwa , poprowadze juz istniejaca ork


Topic author
piotr3063
Posty: 2
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 22 maja 2013, 13:53
OSP (gm., woj.): dolnoslaskie wszystkie gminy
Status: Offline

Utworze orkiestre od podstwa , poprowadze juz istniejaca ork

Post autor: piotr3063 »

Jestem bylym Kapelmistrzem Orkiestry Garnizonowej w Lesznie , utworzylem na terenie Wielkopolski trzy dziecieco mlodzierzowe orkiestry dete , mam bardzo duze doswiadczenie w prowadzeniu tego typu zespolu , ucze grac na wszystkich instrumentach detych , w orkiestrach tworze musztry paradne i tworze zespoly taneczne o formie big-bandu oraz zespoly kameralne , podejme wspolprace z orkiestrami na dolnym slasku , obecnie powrocilem ze Szkocji gdzie gralem w szkockim Royal Big Band Glasgow jako solista tego zespolu na saksofonie .Mieszkam od nie dawna w Legnicy , milo by mi bylo gdybym mogl w tym regionie cos zrobic dla orkiestr strazackich , wszystkie orkiestry i wladze zainteresowane moja propozycja prosze o kontakt ze mną na adres mailowy piotrband63@wp.pl lub kontakt telefoniczny 726100651 Piotr Budzianowski

ulka88
Posty: 3
Rejestracja: śr 07 sie 2013, 14:36
OSP (gm., woj.): malopolskie osp
Status: Offline

Re: Utworze orkiestre od podstwa , poprowadze juz istniejaca

Post autor: ulka88 »

Prowadzisz może jakąś orkiestrę? Ja bym chciała gdzieś dołączyc, mogę nawet dojeżdzać, bardzo mi zależy :)

chinski.sprzedawca
Posty: 3
Rejestracja: śr 25 wrz 2013, 08:51
Status: Offline

Re: Utworze orkiestre od podstwa , poprowadze juz istniejaca

Post autor: chinski.sprzedawca »

No to super, od razu znalazłbym paru chętnych
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat