sponsorzy


Topic author
klonpiotr
Posty: 10
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 23 kwie 2006, 21:54
Lokalizacja: Płośnica
Kontakt:
Status: Offline

sponsorzy

Post autor: klonpiotr »

Witam! Chciałem się dowiedzieć jak jest w innych orkiestrach jeżeli chodzi o sponsorów. Orkiestry OSP nie są zbyt bogate , a samemu ciężko się utrzymać , miejscowa OSP zazwyczaj nie jest zbyt chojna.
Skąd bierzecie sponsorów ? Sami się zgłaszają , czy musicie sami szukać ?

małe pytanie off topic: jak to jest z orkeistrą z Dobrynina ? jest tu ktoś stamtąd ?Jest tam wielu muzyków ,słyszałem [może to tylko plotki ] że tam jest płacone dla każdego za granie w orkiestrze , czy to prawda?

Topic author
klonpiotr
Posty: 10
Rejestracja: ndz 23 kwie 2006, 21:54
Lokalizacja: Płośnica
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: klonpiotr »

widze że nie ma odważnych.........

czwarty
Posty: 4
Rejestracja: ndz 18 cze 2006, 21:22
Status: Offline

Post autor: czwarty »

Cóż...możliwe, że to tajemnica zawodowa, ale tu przecież chodzi bardziej o współpracę niż o wyścigi.
Z tego co mi wiadomo, to bardzo ważna jest przychylność władz lokalnych, a poza tym to orkiestry łapią się czego i kogo się da, lokalni przedsiębiorcy przede wszystkim. Nie trzeba chyba jednak mówić, że chętnych do wsparcia za wielu nie ma niestety :/

Muzykant
Posty: 28
Rejestracja: sob 14 maja 2005, 17:55
Status: Offline

Post autor: Muzykant »

Witam
Wśród orkiestr jest rywalizacja nie tylko w tym względzie. Zdobyć jakis nowy utwór graniczy z cudem.
Ogólna niechęć do współpracy, żeby czasem ktoś nie zagrał takiego samego utworu lepiej. Chora sprawa.
Jeżeli chodzi o sponsorów to sprawa wygląda tak.
Do UG co roku pisze wykaz uroczystości w jakich brałem udział w poprzednim roku i zapotrzebowanie. Zawsze coś sie człowiekowi z GOK-u uda uszczknąć, oprócz tego przyciskam lokalnych radnych, żeby wygospodarowali jakies środki z rezerw. I w efekcie mam tak, że na początku roku mam ze 2 tyś z gminy, a pod koniec roku drugie 2 tyś ( w tamtym roku 4,5 tyś) od radnych. Po walkach i pyskówkach udało mi sie wysępić stałą dopłatę 1 tyś od naszej OSP. w przyszłym roku mam byc dopisany do budżetu jako duża inwestycja na zakup instrumentów - zobaczymy. No i czasem ktoś prywatny jak sie mu wjedzie na ambicje na jakiejś imprezie ale to raczej rzadkość.
Dodam dla strażaków gasicieli :twisted: , że orkiestra to nie moja zachcianka , mamy 75 lat tradycji i gdy nie graliśmy na jakieś imprezie z przyczyn od nas nie zależnych to wśród ludzi robiło się larum. Tak więc jest potrzeba grania i już.
Pozdrawiam
RP
Pozdrowienia
rpustula@wp.pl

Topic author
klonpiotr
Posty: 10
Rejestracja: ndz 23 kwie 2006, 21:54
Lokalizacja: Płośnica
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: klonpiotr »

"inwestycja na zakup instrumentów" ciekawe czy przjedzie :D

A co do tych utworów zależy wszytsko od znajomości . Pozytywna postawa do innych orkistr też wiąże się z przychylnością , a wymienić zawsze sięmożna.
Twoja orkiestra liczy 75 lat to napewno nie narzekacie na brak utworów , bo z czasem kolekcja napewno rośnie.

Muzykant
Posty: 28
Rejestracja: sob 14 maja 2005, 17:55
Status: Offline

Post autor: Muzykant »

Jak wyżej zauważyłem wszyscy chętnie dzielą sie doświadzeniami. :lol: :lol: :lol:
Pozdrowienia
rpustula@wp.pl
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat