Oprogramowanie

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Ozin
Posty: 4
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 04 sie 2022, 12:01
Status: Offline

Re: Oprogramowanie

Post autor: Ozin »

Stworzenie od podstaw jest raczej bardszo drogie

usagi
Posty: 249
Rejestracja: pt 12 maja 2017, 15:10
Status: Offline

Re: Oprogramowanie

Post autor: usagi »

Na rynku jest dostępnych tyle gotowych rozwiązań, że spokojnie każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli szukacie narzędzia, który pozwoli w bezpieczny i anonimowy sposób kontaktować się w ramach struktury firmy i zgłaszać zauważone nieprawidłowości to warto poczytać o kanale Sygnalista24 https://sygnalista24.info/. Ciekawe i bardzo funkcjonalne narzędzie, odpowiednio szyfrowane, zapewniające pełną anonimowość osobom, które z niego korzystają.

mareku
Posty: 382
Rejestracja: pt 13 sie 2021, 17:29
OSP (gm., woj.): Bitom Bitom Bitom
Status: Offline

Re: Oprogramowanie

Post autor: mareku »

Przyznam szczerze, że sam ostatnio zastanawiałem się, do kogo mógłbym się zgłosić w celu dodatkowego oprogramowania do swojego biznesu. Na szczęście mój znajomy doradził mi, że bardzo ciekawe rozwiązania w tej sprawie może mi zapewnić firma https://www.facilitime.pl/. Dajcie znać, co na ich temat uważacie.

medlania45
Posty: 31
Rejestracja: pn 30 maja 2022, 13:18
Status: Offline

Re: Oprogramowanie

Post autor: medlania45 »

Myślicie, że koncerny sap microsoft podobnie jak Oracle zaprzestaną świadczenia usług wsparcia dla klientów z Rosji? O takich doniesieniach można przeczytać między innymi na serwisie itwiz ;) Jestem naprawdę ciekawy jak dalej rozwinie się ten temat

Fryderyk
Posty: 48
Rejestracja: pn 19 wrz 2022, 15:44
Status: Offline

Re: Oprogramowanie

Post autor: Fryderyk »

Akurat na rynku jest wiele różnych form oprogramowania, dlatego też warto na pewno dobrze przemyśleć, co byłoby najkorzystniejsze dla Waszej firmy. Sam dowiadywałem się na ten temat więcej i wydaje mi się to interesującą opcją. Na stronie https://www.ccontrols.net/pl/wsparcie/p ... igner.html przeglądałem, jakie są wymagania systemowe względem takich narzędzi. Ktoś z Was miał już okazję korzystać z takich rozwiązań?

Darek_87
Posty: 1
Rejestracja: śr 21 wrz 2022, 19:58
Status: Offline

Re: Oprogramowanie

Post autor: Darek_87 »

Jaki typ oprogramowanie jest teraz na topie?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat