Dermokosmetyki Cerave

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
nosleep
Posty: 602
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Dermokosmetyki Cerave

Post autor: nosleep »

Cześć, czy ktoś z Was stosuje dermokosmetyki Cerave? Szukam kosmetyków do pielęgnacji cery przetłuszczającej się. Mam z tym duży problem i chciałabym w końcu wyprowadzić skórę na prostą. Czytałam, że dermokosmetyki świetnie sprawdzają się właśnie dla takiej skóry z problemami. Możecie doradzić, czy to dobry wybór?

elabarbara
Posty: 1598
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Dermokosmetyki Cerave

Post autor: elabarbara »

Nie miałam okazji z nich korzystać, ale ogólnie mam nadzieję, że znajdę coś odpowiedniego i nie będę sobie szukała opcji, które są dla mnie niepewne. Na pewno odżywka do włosów męskich to coś, co muszę kupić i mam nadzieję, że to mi się sprawdzi. Nie mogę sobie z tym wszystkim poradzić sama.

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Dermokosmetyki Cerave

Post autor: Astra80 »

Jeśli skóra jest problemowa (np. masz wypryski czy się mocno przesusza) to dermokosmetyki są bardzo dobrym pomysłem. O tego typu skórę trzeba dbać bardziej, niż o "normalną", dlatego trzeba wybierać dobre i sprawdzone poruty. Ja już od kilku miesięcy używam kosmetyków Cerave i sprawdzają się doskonale. Dzięki nim udało mi się w szybkim tempie doprowadzić skórę do ładnego i zdrowego wyglądu.

drużynowy
Posty: 757
Rejestracja: sob 20 lis 2021, 14:50
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna w Pcimie
Status: Offline

Re: Dermokosmetyki Cerave

Post autor: drużynowy »

Niestety ja nic na ten temat nie jestem w stanie powiedzieć, ale sam od pewnego czasu bardzo interesuję się kwestią związaną ze stosowaniem jak najlepszych kosmetyków dla mężczyzn. Od siebie polecam każdemu zapoznanie się z artykułem https://urodaizdrowie.pl/kosmetyki-dla- ... iezbednik/ ponieważ ta kwestia została tam bardzo dobrze wyjaśniona.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat