suplementy

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
Ayzmob
Posty: 933
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 15 cze 2022, 14:00
Status: Offline

suplementy

Post autor: Ayzmob »

Witam,co sądzicie o tym,by zainwrestować w dobrej jakości naturalne suplementy zdrowia. Co sądzicie o tym,by zainwestować w dobrej jakości wspomaganie swojej pamięci https://mothersprotect.com/rodzaje-adaptogenow/ ? Zapraszam do dyskusji i komentowania,będę wdzięczna za wszystkie wskazówki,pozdrawiam.

river
Posty: 4
Rejestracja: pn 07 lis 2022, 22:37
Status: Offline

Re: suplementy

Post autor: river »

Warto zgłębić ten temat.

Olek36
Posty: 304
Rejestracja: pn 17 sty 2022, 12:25
Status: Offline

Re: suplementy

Post autor: Olek36 »

Też uważam że warto się zagłębić w tym temacie?

lolka
Posty: 261
Rejestracja: śr 11 sie 2021, 16:01
OSP (gm., woj.): wojewodztwo slaskie
Status: Offline

Re: suplementy

Post autor: lolka »

Gdybym mógł udzielić Ci jakiejś rady, to myślę że warto również zainteresować się produktem o nazwie Neoglandyna . Jest o nim wiele pozytywnych recenzji, więc myślę, że warto rozważyć jego zakup. Bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 suplement zawiera 90 kapsułek w opakowaniu, dzięki czemu spokojnie możesz go stosować przez długi czas.

sewos
Posty: 1
Rejestracja: ndz 27 lis 2022, 16:15
Kontakt:
Status: Offline

Re: suplementy

Post autor: sewos »

ja uważam, że lepiej nauczyć się zdrowo jeść i naprawdę uzywać w swojej diecie każdego dnia mnóstwo warzyw i owoców. to naturalne składniki i zdecydowanie lepiej takie właśnie dostarczać aniżeli tylko sztuczne. suplementy jak najbardziej ale te, które słabo się nam przyswajają. pozostałe próbujmy dostarczać sami ze zdrowymi posiłkami

nairu
Posty: 1
Rejestracja: ndz 27 lis 2022, 20:04
Status: Offline

Re: suplementy

Post autor: nairu »

Do tego warto nauczyć się komponować posiłki.

Ullo
Posty: 4
Rejestracja: pn 28 lis 2022, 11:25
Status: Offline

Re: suplementy

Post autor: Ullo »

A co bierzecie tak na co dzień?

medlania45
Posty: 180
Rejestracja: pn 30 maja 2022, 13:18
Status: Offline

Re: suplementy

Post autor: medlania45 »

Ja od długiego czasu zażywam kolagen od https://myreme.pl/ i przyznam, że moja skóra i włosy nigdy nie wyglądały lepiej a zbliżam się już do 40 - stki. Poza tym kolagen opinie lekarzy są jasne - to rewelacyjny składnik dla poprawy naszego wyglądu i warto go stosować!

kikak
Posty: 863
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:33
Status: Offline

Re: suplementy

Post autor: kikak »

Skoro znacie się na suplementach i kosmetykach, to zerknijcie proszę na stronę https://kern.net.pl/maski,c199,pl.html tego sklepu fryzjerskiego i doradźcie mi trochę czym kierować się przy wyborze konkretnej maski do włosów, aby naprawdę je wzmocnić i sprawić żeby były piękne? Ostatnio mam z tym dość spory problem, dlatego szukałem małej pomocy w tym temacie.
Awatar użytkownika

LenVintage
Posty: 38
Rejestracja: śr 07 gru 2022, 16:49
OSP (gm., woj.): mazowieckie województwo
Kontakt:
Status: Offline

Re: suplementy

Post autor: LenVintage »

Szczerze wam polecam, na zdrowiu nie warto oszczędzać

Everia
Posty: 4
Rejestracja: ndz 11 gru 2022, 08:53
Status: Offline

Re: suplementy

Post autor: Everia »

Trzeba brać regularnie, żeby dawały efekt

romeku
Posty: 215
Rejestracja: śr 10 sie 2022, 22:04
Status: Offline

Re: suplementy

Post autor: romeku »

Jeżeli poszukujecie jakiś ciekawych witamin czy suplementów, takich jak paba now foods , to myślę że całkiem spory ich wybór bez problemu znajdziecie na stronie tego sklepu naturawit.pl. Myślę że asortyment mają tam na tyle zróżnicowany, że bez problemu każdy będzie w stanie znaleźć coś interesującego.

mareku
Posty: 591
Rejestracja: pt 13 sie 2021, 17:29
OSP (gm., woj.): Bitom Bitom Bitom
Status: Offline

Re: suplementy

Post autor: mareku »

Jeżeli poszukujecie jakiegoś sprawdzonego sklepu z odżywkami i suplementami takimi jak na przykład daa, to polecam w wolnej chwili zainteresować się ofertą na stronie tego sklepu. Wiem że moja znajoma kilka razy zamawiała tam różne produkty i zawsze była bardzo zadowolona z otrzymanego zamówienia. Dajcie znać, co wy uważacie o tym miejscu.

Natka37
Posty: 24
Rejestracja: wt 15 lis 2022, 19:11
Status: Offline

Re: suplementy

Post autor: Natka37 »

Jakich suplementów używacie na co dzień?

Łukaszek83
Posty: 32
Rejestracja: pt 25 lis 2022, 19:34
Status: Offline

Re: suplementy

Post autor: Łukaszek83 »

Ja nie używam suplementów.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat