Niezrzeszeni strażacy - krwiodawcy na start!

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.
Awatar użytkownika

Topic author
Andrzej J. Moroz
Posty: 45
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 19 paź 2008, 10:58
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Status: Offline

Niezrzeszeni strażacy - krwiodawcy na start!

Post autor: Andrzej J. Moroz »

Powolutku wyklarowalo się kilka rzeczy związanych z organizacją Polskiego Towarzystwa Wolontariuszy Życia. Jest tam tez przewidziane miejsce i dla strażaków!!!!! Zachęcam do zapoznania się z tematem. Póki co mamy kilkadziesiąt osób, ale każdy z Was jest naprawdę mile widziany. Im nas więcej - tym lepiej. Dokładnie tak, jak w straży! :) Uwaga! Ilość zarejestrowanych na forum niech Was nie sugeruje :) Jest nas naprawdę sporo więcej :) A teraz zapraszam na: www.life.phorum.pl To miejsce dla krwiodawców i każdego, komu ludzkie życie jest wartością!!!! Dołączcie do PTWŻ. Poczytajcie, zarejestrujcie się na forum a może zdecydujecie się do nas dołączyć? Byłoby extra, gdybyśmy jako strażacy stanowili większość. Razem zawsze mozna zrobić więcej, nie oglądając się na malowanych generałów :)
Awatar użytkownika

caiman
Posty: 25
Rejestracja: śr 13 sty 2010, 19:04
OSP (gm., woj.): Łódź- Mikołajew
Kontakt:
Status: Offline

Re: Niezrzeszeni strażacy - krwiodawcy na start!

Post autor: caiman »

Jaka jest idea tego forum? O czym tam mamy rozmawiać?

Wypadałoby trochę treści dodać, sporo tematów jest bez pokrycia. Jedyna przydatna jak na razie informacja jaką znalazłem to adresy RCKiK w Polsce.

Nie chcę źle rokować, ale z tego co widzę to strona wisi co najmniej od września zeszłego roku (czyli pół roku) i uzbieraliście 79 postów. Nie jest to powalająca liczba. Proponuję się przyłożyć do tej treści, do czegoś co zachęci do odwiedzin. W Październiku mieliście "kampanię reklamową" (brzydko mówiąc spamowaliście inne fora), dorobiliście się arta na wiadomosci24 (co prawda nie wiem czy akurat o was tam mowa) i chyba nic poza tym.

Polskie Towarzystwo Wolontariuszy Życia jest jakoś oficjalnie założone? Czy to tylko nazwa forum?

Nie zrozum mnie źle, nie miałem zamiaru nikomu ubliżyć tym postem. To moja obiektywna ocena serwisu, Jako honorowy krwiodawca od prawie 6ciu lat chętnie bym dodał wasz serwis do zakładek i odwiedzał, ale jak na razie nie ma sensu.
OSP Łódź - Mikołajew
http://www.ospmikolajew.pl
Awatar użytkownika

Topic author
Andrzej J. Moroz
Posty: 45
Rejestracja: ndz 19 paź 2008, 10:58
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Status: Offline

Re: Niezrzeszeni strażacy - krwiodawcy na start!

Post autor: Andrzej J. Moroz »

Zapraszam niezrzeszonych strażaków-honorowych dawców krwi na www.hdk.org.pl Do Polskiej Federacji HDK wstąpili już dawcy z sześciu województw. Działamy jako stowarzyszenie zwykłe. W związku z tym, że rozrośliśmy się nieco :) we wrześniu zorganizowany będzie zjazd, na którym wybierzemy nowe władze Federacji.

Krwiodawców, którzy zechcieliby przyjąć funkcje Pełnomocnika Regionalnego (wojewódzkiego), powiatowego albo zorganizować klub HDK w swojej miejscowości (potrzeba minimum 5 krwiodawców) prosimy o kontak: poczta@hdk.org.pl Uwaga! Strażaków prosimy o wpisywanie w temacie e-maila: STRAŻ, ...... (w miejsce kropek wpisujecie swoje województwo)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat