KURS RATOWNIKA MEDYCZNEGO?

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
maslak_86
Posty: 131
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 07 lis 2012, 19:23
Status: Offline

KURS RATOWNIKA MEDYCZNEGO?

Post autor: maslak_86 »

WITAM. CZy ktos posiada wiedze na temat gdzie odbywa sie najblizszy kurs na ratownika medycznego i ile trzeba za takowy kurs zaplacic?? i czy jest jakas znizka dla czlonkow osp?? . pozdcrwaiam

Fistach
Posty: 919
Rejestracja: pn 06 cze 2011, 17:21
OSP (gm., woj.): Kraków, Małopolska
Status: Offline

Re: KURS RATOWNIKA MEDYCZNEGO?

Post autor: Fistach »

Nie ma i nie będzie kursów ratowników medycznych. Dofinansowania też nie było.

Więcej info tutaj: http://www.zosprp.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=3432
oraz tutaj: o tutaj
o! i jeszcze tutaj: i jeszcze

OSP Hołuczków
Posty: 42
Rejestracja: wt 23 paź 2012, 19:25
OSP (gm., woj.): OSP Hołuczków Gmina Tyrawa Wołoska woj. Podkarpackie
Status: Offline

Re: KURS RATOWNIKA MEDYCZNEGO?

Post autor: OSP Hołuczków »

polecam firmę dream team z Rzeszowa która robi takie kursy


cena jest taka sama dla wszystkich i jest jawna - wisi na stronie internetowej - 900 zł. OSP ma rabat 100 zł na dzień dobry:)

Kontaktuję się na maila poza forum, bo do ustalenia zostaje, czy kurs jest u nas, czy wyjazdowy, czy ma 12, czy np 30 osób, czy z obiadem, czy bez, czy np z zakupem torby R1, czy nie itd - a to wszystko ma wpływ na ostateczną cenę

Chłopaki pisali też o zwracaniu się o dotację, więc jeśli chodziłoby o pomoc w konstruowaniu budżetu, to też insza inszośc
dream team

Topic author
maslak_86
Posty: 131
Rejestracja: śr 07 lis 2012, 19:23
Status: Offline

Re: KURS RATOWNIKA MEDYCZNEGO?

Post autor: maslak_86 »

ok . dzieki . A moze gdzies blizej ?? poniewaz nasza jednostka jest z wlkp

mikele
Posty: 214
Rejestracja: pt 18 lut 2011, 09:00
Status: Offline

Re: KURS RATOWNIKA MEDYCZNEGO?

Post autor: mikele »

OSP Hołuczków pisze:polecam firmę dream team z Rzeszowa która robi takie kursy
Kolego nie wprowadzaj zamieszania, dh Fistach już powiedział, że nie było i nie ma kursów 'na ratownika medycznego'. Są za to kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy, po których uzyskuje się tytuł "ratownika" (a nie "ratownika medycznego")

Topic author
maslak_86
Posty: 131
Rejestracja: śr 07 lis 2012, 19:23
Status: Offline

Re: KURS RATOWNIKA MEDYCZNEGO?

Post autor: maslak_86 »

widze ze kolega ma sie za wyzszego i wszystkie rozumy zjadl.Chyba forum jest po to zeby sie o takie rzeczy dowiedziec!! A wlasnie o KPP mi chodzilo tylko tak napisalem zeby bylo wiadomo o co chodzi. :twisted:

marcin_op
Posty: 526
Rejestracja: czw 07 lut 2008, 21:34
Status: Offline

Re: KURS RATOWNIKA MEDYCZNEGO?

Post autor: marcin_op »

maslak_86 pisze:widze ze kolega ma sie za wyzszego i wszystkie rozumy zjadl.Chyba forum jest po to zeby sie o takie rzeczy dowiedziec!! A wlasnie o KPP mi chodzilo tylko tak napisalem zeby bylo wiadomo o co chodzi. :twisted:
Właśnie jeśli ktoś wie o co chodzi to pisze dokładnie bo wie tez o tym jakie w tym wszystkim jedno słowo ma znaczenie.
Jeśli ktoś pisze o ratowniku medycznym a myśli o KPP to tak naprawdę moim zdaniem ta osoba wogóle nie wie o czym pisze.

Fistach
Posty: 919
Rejestracja: pn 06 cze 2011, 17:21
OSP (gm., woj.): Kraków, Małopolska
Status: Offline

Re: KURS RATOWNIKA MEDYCZNEGO?

Post autor: Fistach »

maslak_86 pisze:widze ze kolega ma sie za wyzszego i wszystkie rozumy zjadl.Chyba forum jest po to zeby sie o takie rzeczy dowiedziec!! A wlasnie o KPP mi chodzilo tylko tak napisalem zeby bylo wiadomo o co chodzi. :twisted:
Nie chodzi o wywyższanie się tylko o to, że takich tematów było już z 5 - DOKŁADNIE TAKICH SAMYCH. Niektórzy są już zmęczeni odpowiadaniem na te same pytania - i lenistwem innych.
Awatar użytkownika

damian_osp
Posty: 571
Rejestracja: ndz 24 kwie 2011, 10:15
OSP (gm., woj.): OSP Posada Zarszyńska
Kontakt:
Status: Offline

Re: KURS RATOWNIKA MEDYCZNEGO?

Post autor: damian_osp »

Koledzy załóżmy sobie nowe normalne forum strażackie bo tu zaczyna się robić okropny syf
Bogu na chwałę, ludziom na pożytek

mikele
Posty: 214
Rejestracja: pt 18 lut 2011, 09:00
Status: Offline

Re: KURS RATOWNIKA MEDYCZNEGO?

Post autor: mikele »

maslak_86 pisze:widze ze kolega ma sie za wyzszego i wszystkie rozumy zjadl.Chyba forum jest po to zeby sie o takie rzeczy dowiedziec!! A wlasnie o KPP mi chodzilo tylko tak napisalem zeby bylo wiadomo o co chodzi. :twisted:
To do mnie?
Jeśli tak to uprzejmie informuję, iż nie zjadłem wszystkich rozumów... ten który mam od urodzenia, w zupełności mi wystarcza aby pojąć na czym polega różnica między ratownikiem po KPP a ratownikiem medycznym.

Tak na marginesie... Skoro chodziło Ci o Kwalifikowaną Pierwszą Pomoc to dlaczego pytasz o ratownika medycznego?

Uważam, że temat nadaje się do zamknięcia.

marcin_op
Posty: 526
Rejestracja: czw 07 lut 2008, 21:34
Status: Offline

Re: KURS RATOWNIKA MEDYCZNEGO?

Post autor: marcin_op »

mikele pisze:Uważam, że temat nadaje się do zamknięcia.
A ja bym powiedział : nawet do usunięcia.

PS. Czy na to forum zagląda jeszcze admin ? bo robi się jedno wielkie .....

Topic author
maslak_86
Posty: 131
Rejestracja: śr 07 lis 2012, 19:23
Status: Offline

Re: KURS RATOWNIKA MEDYCZNEGO?

Post autor: maslak_86 »

koniec tematu . dzzieki OSP Hołuczków za info
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat