CENTRA KSZTAŁCENIA NA ODLEGŁOŚĆ

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Fryc
Posty: 22
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 19 lip 2006, 12:14
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Fryc »

U nas tez powoli sie rusza wszystko do przodu...
Linia telefoniczna podłączona. Dzisiaj alarm i przywieźli meble (musieliśmy je sami rozładować, ale kurier był spoko i nam pomógł) teraz czekamy na resztę sprzętu. Pozdro
Awatar użytkownika

Curahee
Posty: 164
Rejestracja: pn 03 wrz 2007, 12:56
Lokalizacja: WLKP
Status: Offline

Post autor: Curahee »

I co tam ciekawego było na szkoleniu?
No, piszcie!!!
Piekło: przyszłe miejsce pobytu tych wszystkich, którzy lubią igrać z ogniem.

aniasmol
Posty: 23
Rejestracja: pn 14 sty 2008, 13:49
Lokalizacja: ŁDZ
Status: Offline

Post autor: aniasmol »

Witam.
Słuchajcie, ja już tracę cierpliwość... Kiedy przychodzi kolejny mail z tekstem, że te kserokopie poświadczone przez kogoś tam, gdzieś tam są potrzebne na 5 marca, a dziś jest 5 marca. Co to, jakieś wojsko czy co? Że mam w tej włąśnie chwili, tak jak stoję ruszyć za jakimiś tam dokumentami, o których wcześniej nie było mowy. A koordynator odpisuje, że mamy realizować zadania stawiane nam przez firmę!
Kto mi powiedział, że będę musiała zaniedbywać własną pracę dla jakiegoś Centrum, które nijak nie może ruszyć, a jeszcze dodaktowo ludzie się dopytują i mają pretensje, że to nasza wina, że nie chcemy im otworzyć tego centrum.
Mam serdecznie dość, nie na to się pisałam...

Ja chyba wysiadam z tego pociągu...
Taki stres nie jest wart żadnych pieniędzy...

pilka2
Posty: 5
Rejestracja: czw 05 sty 2006, 23:49
Status: Offline

centra?

Post autor: pilka2 »

Też dostałem informację o wypisie z KRS. Również nową stawkę za miesiąc luty oczywiście mniejszą. Powoli mam tego dość ale wytrzymam.Pozdrawiam.

aniasmol
Posty: 23
Rejestracja: pn 14 sty 2008, 13:49
Lokalizacja: ŁDZ
Status: Offline

Post autor: aniasmol »

U nas alarm już jest podłączony od dwóch tygodni, ale niestety nie działa poprawnie tzn. wogóle nie działa. Panowie mieli problem z podłączeniem i niby udało się założyć, ale jednak jest coś nie tak...
Zgłoszenie do koordynatora poszło. Na razie brak odzewu...

NIe bardzo wiem, o co chodzi z tymi KRS, NIP, REGON i innymi kserokopiami. Zadje się, że te dokumenty były już przy podpisywaniu umów z OSP...

Bardzo bogata jest oferta środków czystości, które nam przysłano. Szczególnie to mydło w płynie, które się rozlało w paczce...

Jak już kiedyś pisałam, będę o 5 lat krócej żyła przez te Centra...

Pozdrawiam
Awatar użytkownika

Sławko
Posty: 71
Rejestracja: śr 15 lis 2006, 18:01
Lokalizacja: OSP Zagrodno
Status: Offline

Post autor: Sławko »

Witam!

Czy gdzieś w ogóle dostarczono już wszystko, czy gdzieś ruszyło jakieś centrum. Coraz mniej z tego rozumiem.

Pozdrówka!!!
Jak dobrze być strażakiem :-)
Slawko OSP - forum www.strażak.pl
Awatar użytkownika

Curahee
Posty: 164
Rejestracja: pn 03 wrz 2007, 12:56
Lokalizacja: WLKP
Status: Offline

Post autor: Curahee »

Siema ziomkowie!
Padaczka mnie bierze powoli ale wydaje mi sie ze musimy byc spokojni. O co chodzi z tymi wynagrodzeniami i wogole, kiedy mozna spodziewac sie wplywu na konto? NIEzebym byl materialista....

Pozdro,
dh Sławek
Piekło: przyszłe miejsce pobytu tych wszystkich, którzy lubią igrać z ogniem.

aniasmol
Posty: 23
Rejestracja: pn 14 sty 2008, 13:49
Lokalizacja: ŁDZ
Status: Offline

Post autor: aniasmol »

Witam.
Ja nie chciałabym nikogo straszyć, ale myślę, że z tymi wynagrodzeniami będzie problem. Pieniądze mamy otrzymać po wystawieniu Rachunku. Rachunek należy wystawić wg wzoru do 2 dnia miesiąca następnego po wykonaniu zlecenia. Problem polega na tym, że wzoru nam jeszcze nie dostarczono, termin złożenia rachunku minął...
Bez Rachunku ni ma kasy.
A nawet gdyby miała być, to dopiero do 15 dni po dostarczeniu tego Rachunku do Combidaty.
Mnie też już nerwy puszczają na to partactwo...

Pozdrawiam i życzę cierpliwości...

Osp Młynary
Posty: 19
Rejestracja: wt 23 paź 2007, 16:23
Lokalizacja: Młynary
Status: Offline

Post autor: Osp Młynary »

Zadziwia mnie fakt że nie macie jeszcze formularzu druku rachunku. Mój koordynator przysłał mi to w formie elektronicznej i po drobnych poprawkach jesteśmy już zdolni wystawiać rachunki takie jakie życzy sobie Combidata. Nie zmienia to faktu, że to wszystko działa już nam na nerwy. Osoby które będą u nas prowadzić to Centrum mają tego wszystkiego dość, ciągle jakieś problemy z papierami teraz my mamy dostarczyć ksero wypisu z KRS zaraz się okaże, że kolor ściany nie będzie odpowiedni lub inne wynalazki. Szkoda mi tego straconego czasu ale drugi raz się w takie maliny nie wpakuję. Zresztą zdecydowaliśmy utrzymać to do końca pierwszej umowy czyli 30.09.2008 dalej przejmuje to gmina pod swoje skrzydła. Miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze czyli ogólnie nędza. Pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze to wszystko jakoś ogarniają. Trzymajcie się! :)

OSP_KORZEŃSKO
Posty: 8
Rejestracja: ndz 11 lut 2007, 18:07
Status: Offline

Post autor: OSP_KORZEŃSKO »

No i jest już sprzęt :D
Na dniach mają wszystko mątować tak że myslimy że od przyszłego tygodnia centrum ruszy 8) Miejmy nadzieje :?

aniasmol
Posty: 23
Rejestracja: pn 14 sty 2008, 13:49
Lokalizacja: ŁDZ
Status: Offline

Post autor: aniasmol »

Witam.
Meble zmontowane, sprzęt już jest. Czekamy na ekipę, która to wszystko podłączy. Niestety nie mamy jeszcze internetu.

PS. Czy ktoś otrzymał już wynagrodzenie za luty?
My nawet wzoru rachunku jeszcze nie dostaliśmy...

Pozdrawiam

Michał Nowak
Posty: 7
Rejestracja: pn 07 sie 2006, 18:40
Status: Offline

Post autor: Michał Nowak »

My także nie dostalismy wzoru rachunku, nie odebral tez nikt od nas rachunku za wynajem pomieszczeń... za to mamy meble i internet, a nie mam alarmu i komputerów:)
Awatar użytkownika

Curahee
Posty: 164
Rejestracja: pn 03 wrz 2007, 12:56
Lokalizacja: WLKP
Status: Offline

Post autor: Curahee »

U mnie jest alarm, internet, meble - te niezmontowane a sprzetu brak. Wynagrodzen za luty podobno nie bedzie ;( zwrotu kasy za zaswiadczenia tez nie bedzie... Wzoru rachunku tez nie ma - koordynator (fajny gosc) uspokaja - wszystko sie ustabilizuje :) ja mu wierze.
Piekło: przyszłe miejsce pobytu tych wszystkich, którzy lubią igrać z ogniem.

aniasmol
Posty: 23
Rejestracja: pn 14 sty 2008, 13:49
Lokalizacja: ŁDZ
Status: Offline

Post autor: aniasmol »

Jak to wynagrodzeń za luty nie będzie???
Kto tak powiedział???

Ja wiem, że chcą zakombinować ze zwrotem za delegacje tym, którzy byli na szkoleniu swoimi samochodami... Bo zażądali takich zaświadczeń, że... taniej mi wyjdzie nie upominać się o zwrot...
Ale żeby chcieli też oszczędzić na naszych pensjach???
Niech sobie troszkę utną z niemałych pensyjek...

Marcin Szymaniuk
Posty: 24
Rejestracja: czw 20 wrz 2007, 20:24
Lokalizacja: Białystok
Status: Offline

Post autor: Marcin Szymaniuk »

hehehe pięknie pięknie...
A u nas wczoraj przyjechali meble montować. Umówieni byliśmy na godz. 16 a zganijcie o której przyjechali...
O 1 w nocy... To się dopiero nazywa nadrabianie zmarnowanego czasu...
Anioł na Ziemi zginął ratując innym życie...
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat